נבחרת גרמניה בדרך ליורו 2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏20/7/10.

1. דנידין Member

כן אבל אתה מאשים את המאמן בחוסר תיאום ואני מאשים את אפקט תחילת העונה והעמידה הטובה של הבלגים בחוסר תיאום.

אם אתה מאשים את המאמן ביכולת באותו משחק אז אתה נמצא בסיטואציה מאוד נוחה וקלה, כי נדבקת למשחק אחד שלקח חלק בפורמה הכי פחות טובה שהשחקנים נמצאים בו גם בליגה. אבל המאמן אימן את הנבחרת קצת יותר ממשחק אחד והוכיח איזה חיבור הוא מסוגל ליצור בנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/10
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה שהבלגים נבחרת לא רעה בכלל זה דבר אחד, זה שנבחרת גרמניה שיחקה עם 10 שחקנים זה דבר אחר.

השחקנים ברור לא בפורמה של המונדיאל ולמרות זאת ולמרות אפסדולסקי מנצחים בבלגיה. חברים, זה מראה על הבגרות של הכדורגל הגרמני לאחרונה. אני רק מקווה שלא ימעדו מול טורקיה בחודש הבא בברלין, כי עם הידניק הם נבחרת טובה מאד.

3. דנידין Member

אם תחשב את היכולת של קאדירה ואוזיל שהיו רעים אז שיחקנו עם 8 שחקנים, אבל במונדיאל כולם כולל פולדי היו טובים ושם שיחקנו אם כך ב 11 שחקנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הם לפחות שיחקו בתפקיד שלהם. אוזיל לפחות הוציא התקפות וסמי בלם כמה ועזר להגנה.
    פולדי רק בעט מהשורה השניה ולא פלא שכולם נטפלים אליו, זה הבלוף הכי גדול של הכדורגל הגרמני!

קראת את הידיעה של ה"בילד" או שאתה רוצה תירגום?

5. דנידין Member

כן קראתי, אני לא מזלזל במה שאתה נותן לי וקורא עד הסוף. אף אחד לא התווכח שהוא היה רע מול הבלגים, אבל גם אוזיל וקאדירה קיבלו ביקורות קשות.

אבל זה רק משחק אחד. במונדיאל הוא נתן לאנגלים יפה בראש ונתן משחקים סולידים וגם טובים בשאר. נתפסת חזק על המשחק מול הבלגים.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא העלתי את נושא התיאום בכלל. לא באתי בשום טענה לשום דבר, גם לא לתיאום. בסה"כ אמרתי ששיחקנו בלי קשר ימני ואז אתה הוספת (כנראה בלי לשים לב) שגם שיחקנו עם שחקן שכל התפקיד שלו היה רק להיות על המגרש (לירן אפילו קצת התפלא על הדברים האלה שלך). לך אולי זה נראה חוסר תיאום, לי אין שום ספק שאין שום קשר לתיאום. אם מולר נמצא רוב הזמן בעמדת החלוץ השני זה לא בגלל תיאום (טוב או לקוי) אלא בגלל שזו ההוראה שהוא קיבל מהמאמן ואותו הדבר לגבי אוזיל שנמצא יותר בקישור השמאלי מאשר כחלוץ שני. אין לי שום ספק שזה ההוראות שהמאמן נתן לשחקנים והם מילאו אותם. לא נדרש כאן שום תיאום של כלום. שחקן אם אומרים לו ללכת לכאן הוא הולך לכאן, אם אומרים לו ללכת לשם הוא הולך לשם. וככה גם היה. העובדה היא שאחרי שקרוס נכנס אוזיל עבר לשחק על הקו הימני כקשר ימני. גם כאן אין שום עניין של תיאום או חוסר תיאום. הוא קיבל הוראה לעבור לצד ההוא, כי את הצד השמאלי מאייש קרוס וככה הוא עשה.
    ואם נחזור שוב, אז אנחנו שיחקנו, ע"פ הוראת המאמן, באופן שפיליפ לאם עשה כ - 90% מעבודת הקשר הימני בהתקפה, מולר שיחק ב - 90% מהזמן (אותו הזמן שלאם היה הקשר) חלוץ שני ואוזיל שיחק בערך כ -% 75 עד 80% כקשר שמאלי. (הכל כמובן עד לכניסה של קרוס, שאז המערך השתנה ל 2-4-4 רגיל עם מגן ימני וקשר ימני ומגן שמאלי וקשר שמאלי ועוד שני קשרים באמצע ושני חלוצים). ואם השחקנים שיחקו כל כך הרבה זמן (כ - 70 דקות, עד כניסת קרוס) בצורה הזו בניגוד להוראות המאמן (כלומר שכל שחקן הלך לאן שרצה) אז הדברים חמורים שבעתיים.
    יותר מזה, בניגוד לאחרים כאן, לא ראיתי שום חוסר תיאום, אלא להיפך. באיזה צורה יוצאת מן הכלל מולר הוריד כדור לאוזיל, באיזה צורה יוצאת מן הכלל ועיוורת מולר בישל את הגול לקלוזה. באיזה צורה יוצאת מהכלל בישל לאם למולר בעיטה שבאיי לקח עם קצות האצבעות, ועוד ועוד. היה תיאום נהדר בין השחקנים ולא בכדי. השחקנים האלה (שוב, חוץ מווסטרמן) עשו כמעט חודשיים ביחד ושיחקו 7 משחקי מונדיאל ביחד. הם מתואמים האחד עם השני בצורה מצויינת.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ידעתי שחזרנו לנתח את מונדיאל 2006.

8. דנידין Member

תראה, חוסר תיאום הוא כומבן עניין יחסי. במונדיאל התיאום היה כמעט מושלם, כל התקפה הייתה מסוכנת. מול בליגה ראינו רק כמה פעמיים בודדות את אותו תיאום ואני חושב שיש לבלגים והשפעה של תחילת העונה משקל לכך. אם אתה אומר שכן יש תיאום, אז אני יותר משמח לשמוע ויכול להוריד קצת דאגות מהלב לגבי המשחק מול טורקיה, אבל רק קצת, כי עדיין יש הרבה עבודה לעשות כדי שנקבל שוב את אותו תוצר מוגמר של המונדיאל.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח שיש עוד עבודה לקראת המשחקים הבאים. לא הרבה אבל יש ועיקרה הוא לעלות למגרש עם 11 שחקנים ולא עם 10 שחקנים ועוד אדם אחד שכל תפקידו הוא בלהיות על המגרש.
    שוב, אין שום קשר לתיאום. אם מולר נמצא כל הזמן בעמדת החלוץ השני זה בגלל שזו ההוראה שהוא קיבל. אם באדשטובר משחק כבלם ולא כמגן שמאלי זה בגלל שזה איפה שהמאמן שם אותו וכן הלאה. אין כאן שום עניין של תיאום או חלודה או יכולת אישית למשחק ספציפי.

אתה מסתכל איך שחקנו ואני בסה"כ אמרתי איך הועמדנו על המגרש. בכלל, בשום מקום, לא דיברתי על היכולת (הטובה או לא) שלנו נגד בלגיה. בסה"כ הארתי את התפיקודים במגרש, שכן אנשים כאן לא שמו כל כך לב למי שיחק באיזה תפקיד.

10. T0XiN Member

אני חושב שלעובדה שמיכאל באלאק הוא אטאיסט מוצהר יש השלכה מאוד גדולה להתנהלות שלו מאז המונדיאל. הפסטיבל התקשורתי סביבו פשוט מרתיח. מדוע השחקן לא יכול לתת את הדין,ללכת הביתה ולהפרד כשחקן גדול מהנבחרת? אם הוא היה אדם מאמין הוא היה רואה בפציעה לפני המונדיאל כסימן משמעותי והכרחי לסיום הקריירה שלו כשחקן נבחרת גרמניה. אבל לא, מיכאל באלאק פשוט שחקן עקשן שממשיך להוציא את המפרשים מהנבחרת בהתעסקות הפטיבל סרט הקפטן.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עכשיו יבואו הגלורי האנטרס למינהם ויפארו את לוקאס פודולסקי.
    גם רפאלוב היה טוב מול מלטה ...
    עצוב שמשחקים כאלו מהווים אינדיקציה ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/9/10
  12. Rudess Member

עצוב שאתה משווה את פודולסקי לרפאלוב ,אבל עוד יותר עצוב שאתה לא יכול לפרגן לפודולסקי ששיחק נהדר היום וחוץ מהשער נתן המון דריבלים טובים באגף שלו. אתה, נדב ועוד כמה פה סימנתם את פודולסקי ולא משנה גם אם יבקיע שלושער מול ספרד, עדיין תמצאו תמיד דפקטים.

ואני לא גלורי האנטר, אני אוהד גאה של גרמניה :)

ועכשיו בקשר למשחק נהניתי מאד מהכדורגל, המשחק היה צריך להיגמר עם עשירייה ברשת האזרבייג'נית אם היה לנו קצת רוע כמו פעם. משחק טוב לבאדשטובר שגם הבקיע יופי של שער בנגיחה (הגיע לו גול היום), משחק נהדר לאוזיל, קלוזה וכמובן פודולסקי. מארין נכנס והתחיל בצורה לא מדויקת אבל השתפר וייצר כמה מצבים טובים, הוא עדיין צריך לשפר את קבלת ההחלטות שלו אבל כמו שביקשתם הוא קיבל צ'אנס מיוגי והוא יקבל בעתיד. חבל על הגול שחטפנו, כנראה נוייר ראה יותר מדי את אלמוניה לאחרונה.

13. eran levy Member

מסכים איתך לחלוטין.
    גם ישראל מול מלטה וגם גרמניה מול אזרבייג'אן זה מדד לכלום.
    אפשר לומר שפודולסקי היה גדול מול אזרבייג'אן, מעבר לזה צריך יותר כדי למדוד כדורגלן. האזרים הצחיקו אותי, הם היו לפרקים חסרי אונים לחלוטין.

ואין כאן שום השוואה בין היכולות של רפאלוב לאלו של פודולסקי. זו השוואה של סיטואציה, זה הכל, וזה ממש לא עצוב.
    אני מאמין שאם פודולסקי יבקיע שלישיה לספרד אפילו לירן רוזנר יתן לו את הקרדיט.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. Rudess Member

למי איכפת מנבחרת ישראל? פה זה הדיון של המנשפט.

15. דנידין Member

לא אזרבייג'ן ולא בלגיה היו למדד כלשהו. במשחק אחד כמעט כולם היו חלשים במשחק קשה מאוד ובמשחק השני היה קל מידי. פודולסקי כבר שנתיים עושה את הדאבל פסים המתואמים האלו באגף, פשוט שחקן נבחרת קלאסי בלי שום קשר להערב. אני מאוד מקווה שלאוו לא יחשוב להדיח אותו בהמשך או משהו כזה.

רוזנר די לדבר מקנאה על סטארים, זה שאין לכם אחד בקבוצה לא אומר שלאחרים אין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/9/10