נבחרת הולנד- תם עידן ואן באסטן עם עוד אכזבה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/5/08.

1. yonmu Member

אני מבין ששער אחד ושני פנדלים בעונה זה מספרים לא רעים?

2. xavi6 Member

תסתכל לפני העונה הזאת. לכל שחקן יש עונה גרוע, זה לא בהכרח אומר שהוא שיחק לא טוב בכל המשחקים ושהוא לא יודע לכבוש. בפיינורד ובעונה שעברה בליברפול ובכלל בשנים לפני העונה הזאת הוא היה לא רע בכלל.

הנרי מצד שני כבש 19 גולים בברסה, זה אומר שהייתה לו עונה טובה?

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/08
  3. yonmu Member

אתה הבאתא את המספרים שלו כהוחכה לכך שהוא שחקן טוב. אני דווקא בניגוד לרוב מחבב את השחקן הזה, אבל רק הערתי על זה שהמספרים שלו לא טובים. לא יודע כמה בדיוק יש לו בעונות קודמות בליברפול (הליגה ההולנדית לא נחשבת), אבל לא זכור לי שהוא הבריק במיוחד.

4. King Kenny Member

קויט לא מהיר? אתה עושה צחוק? הוא מהיר מאוד, וזה בערך הדבר היחידי שיש לו. יודע מה, הוא גם ווינר אבל פרט לזה פשוט כלום. אם היית עוקב אחרי ליברפול העונה היית רואה שחקן שמרבה לאבד כדורים, מרבה להחטיא וחסר כל טכניקה ושליטה בכדור. אני לא מבין מה אתה רואה בו שכל השאר לא.

5. xavi6 Member

מה זה הליגה ההולנדית לא נחשבת? הליגה הספרדית לא נחשבת וגם האיטלקית....רק האנגלית.

טוב, קאוט מהיר בידיוק כמו שמסי הוא גבוהה עם משחק ראש מעולה. זה עד כמה שקאוט מהיר.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מרבה להגיב בכאלו מילים אבל אתה פשוט מדבר שטויות . אתה מדבר עם אוהדי ליברפול על קויט , אנחנו כאוהדים שראו כל משחק של ליברפול העונה , אומרים לך שהוא חסר טכניקה , חסר יכולת התקפית וחסר יכולת כיבוש . אבל לא , אתה יודע יותר טוב מאיתנו .

אז בסה"כ אם*(אתה כתבת עם) מסתכלים על השנתיים שלו , אז בעונה הראשונה הוא היה בינוני+ , בשנייה חלש ובעונה האחרונה פשוט גרוע . אז מה אם הוא בליברפול ובנבחרת הולנד ? חשבתי פעם על היבט אחר ? הגנתי אולי ? כי מה שקויט היה בעונה הזאת בליברפול זה פשוט מגן ימני שני עם הסוואה של קיצוני .

בקשר לעניין המהירות , קויט אולי לא מהיר כמו מסי או טורס , אבל הוא שחקן מהיר מהממוצע .

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/08
  7. yonmu Member

הליגה ההולנדית לא נחשבת מבחינת כיבושים, כי גם שחקן כמו הונטלאר (ונכון שהוא כשרון והכל ובלה בלה בלה, אחרי הכל הוא בינוני ביחס לחלוצים כמו טורס, אדבאיור, ודרוגבה) כבש שם משהו כמו 79 שערים בשני עונות. זה לא אומר הרבה. עובדה - כשהשחקן שיחק באנגליה, הוא כבש פחות. הרבה פחות.

8. xavi6 Member

אז מה אם ראיתם אותו כל העונה, זה לא אומר שאתם יודעים יותר טוב מה יש לו ומה אין לו. גם אני לא ראיתי את פירלו כמעט העונה ואני עדיין יודע בידיוק באיזה עונות הוא היה חלש ובאיזה עונות הוא היה טוב מאוד. אתה אומר שהוא חסר טכניקה ושלל תיארוים, ובקיצור-לא שחקן כדורגל. אני רואה דברים אחרים, אני רואה שחקן שיודע לבשל, ויודע להכניס גולים. לא יודע להכניס כמו ואן ניסטלרוי כל מצב, אבל יודע, לא יודע לבשל כמו פירלו או צ'אבי, אבל בהחלט אפשר ליסמוך עליו שיתן כדור בין 2 כשצריך.

yonmwa, מה זה משנה הליגות? פורלאן במנצ'סטר לא כבש כמעט שער, ובספרד הוא כובש בצרורות. טורס לא כבש כמות כזאת של שערים בחיים באת' נראה לי ובליברפול הוא מפחיד. חלאס לבלבל במוח בליגה הזאת זה ככה וככה ובליגה הזאת זה ככה וככה.

9. King Kenny Member

לקנות לך משקפיים?
    עלק יודע להבקיע, קויט היה מחטיאן ויהיה מחטיאן.
    לבשל, בינוני ביותר, לא השחקן לסמוך עליו שיביא מסירות בין 2 שחקנים. הוא לא יביא בישולים שאחריהם תתפוס את הראש, הוא מביא פעם בהרבה זמן בישול וכשהוא בא זה בישול רגיל ביותר.
    אם היית רואה משחקים של ליברפול העונה היית רואה כמה התקפות הוא הרס לליברפול עם החוסר טכניקה ושליטה בכדור הגרועה שלו שגרמו לו לאבד הרבה כדורים.

10. yonmu Member

אז אתה רוצה ככה-
    קויט היה סקורר בהולנד, באנגליה הוא לא. הוא ההפך הגמור מזה.

11. piston Member

כבר אמרתי בעבר ואני אומר שוב, לא חוכמה להיות סקורר בהולנד, בטח כשאתה משחק באחת הגדולות שכובשות בצרורות כל משחק.
    לכבוש הרבה בהולנד לא אומר עליך הרבה אם אתה חלוץ.

12. xavi6 Member

אז הונטלאר לא חלוץ וסניידר לפני שהגיע לריאל לא היה קשר.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא כן . כמו שאני בטוח ב200% שאתה יודע יותר טוב ממני על מסי או דקו , ככה אתה צריך להבין שאני יודע יותר טוב את היכולות של קויט . למה ? כי אני כאחד שראה את כל המשחקים שלו בליברפול , רואה גם את הדברים הרעים שלו . אתה ראית משחקי צ'מפיונס שבהם הוא הצטיין (במפתיע) . אני למשל יכול להגיד לך בלב שלם שאם היה לנו ווינגר ברמה במקומו , היינו מסיימים עם יותר נק' העונה (לא להתווכח על העניין של המיקום בטבלה כי ממש אין לי כוח לדסקס על זה שוב) .

אז תסביר לי אתה חביבי , איך זה שהוא כבש שער שדה אחד כל העונה ובישל רק 6 בישולים ?
    מספרים זה לא הכל , אבל כשיש כזה פער בין מה שמצופה למה שיש בשטח - אז זה אומר הרבה .

העובדות קיימות - ההגנות בהולנד חלשות יותר מאשר בשאר אירופה . לא מתייחס לספרד או לאנגליה , מדברים על קויט אז אני מתייחס להולנד . אף אחד לא אומר שבהולנד אין מתקיפים מוכשרים , להיפך , אבל זה שלמשל הונטלאר כבש 70 שערים ב82 הופעות באייאקס לא אומר שבאנגליה הוא יבקיע מספר דומה או קרוב .

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/08
  14. piston Member

אני לא אומר שהחלוצים והקשרים ההולנדים לא שחקנים טובים, יש לא מעט שחקנים הולנדיים מוכשרים, וסקוררים אמיתיים דוגמת ואן ניסטלרוי.
    מה שאני כן אומר, זה שלא צריך לקחת בחשבון את רקורד הכיבושים שלהם בליגה ההולנדית.

חלוץ טוב כובש הרבה בכל ליגה שהוא משחק. לדוגמה: ואן ניסטלרוי. כן הוא כבש המון בהולנד, אבל הוא כבש גם הרבה מאד באנגליה, ועכשיו בספרד כשהוא לא פצוע.
    דוגמה נוספת: מקאיי. כבש בצרורות בהולנד, וכבש הרבה גם בספרד וגם בגרמנייה.

יש המון חלוצים שכובשים הרבה בהולנד (כי אין שם הגנות). החלוצים הטובים באמת כובשים גם בליגות אחרות.