נבחרת הכסחנים של הליגה האנגלית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ofer16, ‏25/4/03.

1. ofer16 Member

בעקבות שיחה משעשעת עם אמיל באייסיקיו (שאם תרצו נפרסם אותה פה...), החלטתי לפתוח את הדיון הזה.
    פה כל אחד ירשום את 11 השחקנים (לא משנה באיזה מערך. כמובן שבכל הנבחרות יהיה קישור מעובה, כדי שיהיה מקום לכל הקשרים האחוריים הכסחנים...) שהכי קשוחים, פאוליסטים, רעים, ובקיצור, כסחנים, שהיו בליגה האנגלית אי פעם. שחקנים כמו ויני ג'ונס, פול אינס ורוי קין מאוד יתאימו להרכב.

אז מה אתם אומרים? מי יכנס להרכב המפוקפק הזה?

2. Julian Joachim Member

אני לא חושב שזו נבחרת מפוקפקת...

בכל מקרה...
    ה-11 שלי...

שוער - אין.
    מגנים - דני מילס, אנדי גריפין (אולי מלך הכיסוחים), גארי פאליסטר, דומיניק מתאו.
    קשרים - דיוויד באטי, רוי קין, ויני ג'ונס (השטן של הכיסוחים) ופול אינס.
    חלוצים - אלן סמית', RVN וקרייג בלאמי.

3. KirkH Member

דניס וויז ראוי למקום כלשהו. בכלל כל שחקן שיצא מהחממה של ויני ג'ונס בווימבלדון ימצא מתאים. גם גרהם לה-סו כבר לא יזכה בתואר השחקן הכי הוגן בבריטניה.
    שמות נוספים: ג'ון הארטסון, וטוני אדאמס.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויני ג'ונס, דניס וייז, דייויד באטי, פטריק ויירה (הוא לא עושה את זה בכוונה פשוט הרגליים שלו ארוכות!!!), אלן סמית', רוי קין, סול קמבל (המרפק לסולשאר לא היה מכוון), טוני אדאמס, פול אינס, רוד ואן ניסטלרוי כדי להשלים שני חלוצים ואיך אפשר בלי דיטמאר המאן (המאן הרשע....).

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך פולדאש לא שמת שוער? שמייכל לא שוער כסחן? סימן לא ראה אף פעם משחק מהיציע ולא בגל פציעה?

על הנבחרת שלי אני צריך לחשוב, היא תגיע מאוחר יותר...

6. KirkH Member

סימאן, כסחן? הוא השוער הכי עדין בליגה...

7. Julian Joachim Member

לא, אף אחד מהשוערים שיכולתי לחשוב עליו לא מגיע בכלל לקרסוליים של שאר השחקנים.

איך קראו לגרמני ב82? שומאכר? הוא צריך להיות שם.

8. Sabonis Member

רק ששומאכר לא היה בליגה האנגלית....

מה עם השוער האגדי של ליברפול? ברוס גרובלאר אם אני לא טועה? אני רואה אותו שובר שחקנים בראשי.......

קין כסחן, אלן סמית', דניס ווייז, פאסקל סיגאן (עם כל אהבתי אליו, מישהו צריך ללמד אותו שגולשים על כדור רק עם רגל אחת......), מרטין קיאון, ואן נילסטרוי, עם כל הגיאוניות גם לדניס ברגקמפ יש רגעים של איבוד עשתונות.... (מונדיאל 98' הולנד מול יוגוסלביה!! שם זה החל... מאז כל חודשיים הוא דואג לתת איזה מרפק, או לדרוך על שחקן...).

איך קוראים לוויקינג הדני הזה?? שהיה בליגה הגרמנית וגם קצת באברטון נדמה לי... וואיי איך שכחתי את השם שלו?!? הוא גם שיחק נגדנו בדנמרק....

קיצר הוא נדמה לי הכי הכי......