נבחרת ישראל: אלי גוטמן המאמן, יוסי אבוקסיס עוזרו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/2/10.

1. alexshw Member

זה בסדר, אנגליה שלישית בכלל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Ricky van Wolfswinkel Member

מישהו דיבר על רוסיה ופורטוגל? קודם שיחברו פאס וכן, אני מצפה שאת זה הם יוכלו לעשות.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  3. חראראדו יוסרטה Member

נו מה יש לאוהדי גוטמן להגיד על היכולת המביכה של הנבחרת במשחקי האימון?
    בינתיים הנבחרת של גוטמן ניראת הרבה יותר גרוע מאיך שהנבחרת ניראתה בעידן פרננדז
    גוטמן המהולל הוא מאמן שהפסיד 2 אליפיות לאלישע לוי
    אני כותב שוב, גוטמן הפסיד 2 אליפיות לאלישע לוי!

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  4. Telkiyski Member

לא בקטע ציני או משו
    אני חושב שפשוט צריך להפסיק לפתח צפיות ואולי בכלל להתעניין יותר מדי
    נמאס להתבאס ונמאס להתאכזב
    זו נבחרת ישראל
    אנחנו תמיד נפסיד ותמיד נהיה גרועים
    וזהו

5. ייא Member

6. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בכלל לא ידעתי שיש משחק, רק עכשיו קמתי וגיליתי. הדבר היחיד שעורר בי רגש כלשהו הוא חמד שכבש, כל הכבוד לו ומקווה שגם השנה יפתיע בספרד.

7. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אל תפתחו ציפיות ולא תתאכזבו. אולי מדי פעם אפילו תופתעו לטובה.

8. Ice Cream חסה

ישראל כן צירכה לעלות לטורניר גדול או לפחות להגיע לפלייאוף וזו לא ציפייה או דרישה מוגזמת. וזה גם לא משהו שצריך עכשיו במשך 20 שנה לבנות מהבסיס עם פרויקט ממשלתי ב-100 מיליון דולר, זה דורש טיפה התעלות. גם התעלות בבחירות השחקנים וההרכבים, גם התעלות ביכולת ובהקרבה של השחקנים, ולא תזיק גם התעלות של מזל.
    ב-2006 עוד אולי היו לנו את בנאדו, חרזי, בן חיים וקייסי- אבל גם אז שיחקו לא פעם גדולי שחקני ההגנה בישראל כגון אבי סטרול, אבי יחיאל, קלמי סבן ואורי אוזן, ולא צריך להזכיר את עבאס סואן, מיכאל זנדברג ופיני בלילי ששיחקו אצלו. אצל אברם כולם נותנים את הנשמה שלהם על הדשא ולכולם אכפת מהנבחרת, וכל אחד שקיבל הזדמנות ידע לנצל אותה. וגם אברהם ידע להרכיב סגל. וגם שיטת תלו"ל שלו עם ההגנה החזקה עבדה טוב והביאה לנו 6 תוצאות תיקו מול מפלצות, וגם אלילת המזל הייתה לצידנו (למשל בקפריסין בחוץ).

גם אצל קשטן ב-2008 לא תמיד שיחקו תור הזהב של שחקני ההגנה בישראל- אבל ראית מכולם תפוקה. וגם ברדה וקולאוטי נתנו טורניר חלומי. אפילו עומר גולן הגיע משום מקום...

ומ-2010 הכל נדפק! שחקנים ששמים זין בנבחרת, שחקנים שפשוט לא מופיעים בנבחרת למרות שהם כישרונות ענקיים ומצליחים בליגה/ בחו"ל, הגנה זוועת עולם עם אותם שחקנים (עכשיו עושים ניסויים עם חדשים, אבל זה רק יותר גרוע!) ואני לא מבין איך קינן חזר על אותה טעות פעמיים שעלתה לנו בהגנה, איך זה קרה לכיאל, ואיך רפאלוב יכול פעמיים מול השער במשחק הכי חשוב לבעוט לפיזדילוך.
    נמאס מזילות החולצה של הנבחרת שכל פוץ עם 2 הופעות בליגה מקבל זימון (למרות שאצל קשטן ב-2008 זה עבד) ונמאס מזה שלא שמים ולא בונים על הותיקים שהיו אחראים על כל ההישגים הנפלאים של הנבחרת בעשור האחרון. אם זה תלוי בי אז ברדה וקולאוטי באנקרים בנבחרת עם כל הכבוד לשכטר וחמד שלעיתים מראה יכולת, ולא הייתי מתבייש לזמן גם את באדיר. דן מורי לא באמת יותר טוב ממנו, נכון?

9. eran levy Member

עלייה או פלייאוף זו בהחלט לא דרישה מוגזמת אם גרים בארץ ומאמינים אמונה עיוורת בנבחרת, כמו גם אימוץ האמרה "אני ואפסי עוד".

קשה להבין על מה מדברים כאן חלק מהמגיבים: ישראל לא באמת מסוגלת להגיע להישגים כלשהם. עלייה? פלייאוף? אפשר להיות מרוצים עם מקום שלישי, שלא יהיה גרוע יותר. יש שחקנים שמשחקים בחו"ל אבל הם חיים במנטליות אחרת, והמקצוענים האמיתיים שביניהם יודעים שאם הם לא טובים ולא מתאימים עצמם למנטליות המקומית הם יכו שורשים ביציע. אבל כשחוזרים לארץ הכל אחרת, יש סביבם יותר מדי ישראלים והמנטליות - אין מה לעשות, זה כבר בילט אין - מחלחלת. אין הסבר אחר ליכולת העלובה של הנבחרת, אין הסבר אחר לפחדנות של אלי גוטמן (שלא זוכר שאמר שלא ירכיב שחקנים בלי קבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx ), אין הסבר אחר לירידה התלולה ביכולת ברגע שיוצאים אל אולם קבלת הפנים בבן גוריון.

אם יש הסבר מלומד יותר - שווה לשמוע.

10. Ice Cream חסה

אם אסטוניה וסלובקיה מסוגלות לגרד פלייאוף, אז גם אנחנו עם קצת יותר זריקת זין מצד השחקנים (רפאלוב, כיאל, קינן, ורמוט, זהבי), מאמן שיכול להפיק מקסימום מהשחקנים ומההרכב ופחות סוכנים שיטפטפו שחקנים לסגל- אפשר להגיע להישג כלשהו דמוי זה של אסטוניה או סלובקיה. היינו רחוקים 5 שערים מזה ב-2006, לא ממש היינו רחוקים ב-2008 ואז ב-2010 התחלנו לחרבש עם הפסד ותיקו מול לטביה, כמו התיקו מול גיאורגיה ב-2012, AND IT'S GONE...

11. חדרתוס Member

אם חמד לא יפתח במשחק מול אזרבייג'ן אפשר לסגור את הבסטה.
    הנבחרת נראית רע מאוד,
    אני גם חושב שגוטמן מנסה להרכיב סוג של הפועל ישראל במקום
    להרכיב שחקנים שמשחקים באופן קבוע.
    ימי הפועל של לפני שנתיים נגמרו, שכטר וורמוט ראו בעיקר ספסל והרמה שלהם ירדה מאוד.

חמד חייב לפתוח אחרי הכושר המדהים שלו בליגה הספרדית, בכלל הוא חלוץ שצריך להיות מועדף הרבה לפני
    בן סהר ושאר המסופסלים.

ערן זהבי אחד הפחים שיש, אסור לפתוח אותו, לא הייתי גם מזמן אותו, בינתיים כל מה שהוא עושה באיטליה זה לצאת למסעדות ושופוני עם אשתו/חברה שלו/הערסית התורנית.

חן עזרא מסתמן כהפתעת העונה, חייב להיות בהרכב.

12. Beitar89 Member

ההרכב שלי:
    הרוש
    גבאי, דין מורי, שיר צדק, רמי גרשון
    -----------נאתכו, אלמוג כהן----
    בניון-----ורמוט--------חן עזרא
    ------חמד----------

13. Don Joan Roman Member

אם כבר הרכבים לנבחרת אז דני עמוס צריך לעמוד בשער, עם כל האהבה העצומה שלי כלפיי אריאל הוא לא טוב יותר מדני עמוס וזה הוכח במשחק בין הקבוצות.

14. ייא Member

גרשון וזהבי גם ככה פצועים ל2 המש הקרובים

15. חראראדו יוסרטה Member

ההרכב שלי למשחק הקרוב
    אוואט
    טוואטחה
    מורי
    טיבי
    שפונגין
    נאתכו
    ניר ביטון
    רפאלוב