נבחרת ישראל בכדורסל - במוקדמות המונדובאסקט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/7/10.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה זאת אומרת? איפה ראית שביקרתי את ארז? או שלא ביקרתי את קטש? רק אמרתי שזה שמאמן לא מצליח עם נבחרת לא אומר שהוא לא יצליח עם קבוצה.

2. DRORIKO Member

בגלל זה שאלתי אם ביקרת אותו באותה תקופה. דיברתי בכל מקרה ברמה הכללית, ארז חטף חתיכת לינץ' בקיץ, ואולי לאט לאט אנשים יתחילו להבין שהוא לא זה שאשם בכשלון בקיץ. לגבי קטש, אני יכול להבין הפסדים ליוון וכו'. אסטוניה זה כבר מעבר לגבולות ההבנה שלי, אי אפשר לנקות גם אותו בבזיון.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה קיצוני מדי. אין דבר כזה לא אשם. ארז אשם, קטש אשם וגם אובראדוביץ' אשם שפנר לא לקחה תואר לפני שנתיים. אבל צריך להיות גם הגיוניים. לא ייתכן שנצפה להעפיל ל-1-8 באליפות אירופה עם סגל כזה ולא משנה מי המאמן. אבל שוב, אתה סוטה מהנקודה. הנקודה שלי היתה שהכישלון של קטש עם הנבחרת, גם אם הוא אשם, לא אמור להשליך על היכולת שלו לאמן את ירושלים.

4. DRORIKO Member

יש לי הרגשה שהמינוי הזה מגיע ממניעים פופוליסטים. קטש להוציא את האליפות עם הגליל לא עשה שום דבר מיוחד בליגה, ואפילו בהפועל ירושלים הוא נכשל. יש לי הרגשה שמה שהביא אותו אלינו זה כל ההייפ שנוצר סביבו בגלל ההצלחה עם הנבחרת הצעירה, הייפ שתודלק על ידי כתבי החצר ושהביא אותו בסוף גם לאימון הנבחרת(וגם לפרשן את מכבי, שאגב הוא ממש גרוע בזה). גם נראה לי תמוה שבעלים שכבר שנתיים מביא מאמנים זרים מתוך הצהרה פתאום חוזר לבינוניות הישראלית. אני לא מת על המינוי של קטש ומאד מקווה לאכול את הכובע.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

idans10
    מסכים איתך חלקית. מאמן כן חשוב אבל הוא צריך להישפט לאורך תקופה של כמה קדנציות. ברור לך שאוברדוביץ' או פופוביץ' יצליחו הרבה יותר מקטש\ארז לדוגמא לאורך תקופה של 8 שנים?
    בכל מקרה אני מאמין שעם מאמן טוב יותר נצליח להוציא יותר, האם היותר הזה שווה משהו בפועל? כנראה שלא.
    עוד חשיבות של מאמן היא השיטה, צריכים מאמן שיבליט את החוזקות של הנבחרת ופחות את החולשות.

6. DRORIKO Member

רק במהלך ה-8 שנים האלה "ייצרו" להם שחקנים טובים

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור שמאמן היא דמות חשובה, אני לא אומר שלא. אבל בקבוצה אובראדוביץ יכול להביא זרים שיעזרו לו, בנבחרת לא. אם בשמונה שנים יצמחו לנו כישרונות, אז אני לא חושב שארז, או עודד או פרנקו לא יכולים לעשות גם איתם הישגים. לעזאזל, עם קצורין הגענו מקום 7. אבל אם דור הנפל שיש לך כיום ימשיך לשמונה השנים הבאות, אני חושב שאם יהיה הבדל בין קטש לאובראדוביץ, הוא יהיה מזערי. כך או כך לא נסיים 1-8, אז מה זה משנה?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציטוט של קטש:
    "קשה להתכונן למשחק כזה ביומיים. הם זרקו 36 שלשות וזה המון ומה שפגע בנו היה בעיקר 15 ריבאונדים בהתקפה. האולם גם היה קר, פשוט לא הסתדרנו"

תארו לכם שספאחייה היה אומר את זה...אלה דברים כל כך שטותיים שזה עצוב. קור יכול להשפיע על הזריקות, לא על סגירה לריבאונד...תירוצים שאני לא מצפה לשמוע ממאמן נבחרת ישראל.

גלץ ו-idans10 אוהבים את זה.
  9. Telkiyski Member

ספאחיה אמר דברים לא פחות שטותיים.

10. yakov_y YNWA

כאחד שמאוד אוהב את עודד קטש, הדברים שהכי עיצבנו אותי שהוא תירץ את התבוסה ב... שהוא עדיין לא יודע מה קרה שם.
    עכשיו אני קורא שהם אומר שהם לקחו 15 ריב׳ התקפה, רבאק אתה עולה עם סמול פוורודים בעמדה 4, יש לך רק סנטר טבעי אחד בסגל וגם הוא חרא של שחקו (זלמנסון), עלית עם קו קדמי נמוך מבחינת גובה אבל יותר גרוע, הוואל וזלמנסון לא יודעים לקפוץ, מי ייתן שם הגנה ?
    גולדן סטייט, שני הגבוהים שלהם קולעים בממוצע ביחד אולי 15 נק׳ למשחק ביחד אבל ההגנה שהם נותנים, זה בסיס לקבוצת כדורסל, שחקני כמו: פייר ג׳קסון, נוריס קול ודשון תומאס יכולים לככב כל ערב אבל בלי בולדן, טיוס ופרחו׳ מכבי תל אביב הייתה מתרסקת.

טיוס - ליף - כהן - צ׳וברביץ׳ - רות׳בארט - זאת סוללת הגבוהים שלנו בקיץ.
    צ׳וברביץ׳ נגר אבל רבאק זה הבנאדם היחיד שיודע לתת עבודה הגנתית במקום טיוס, רות׳בארט בגלל הסייז אנחנו חייבים אותו.
    לעלות עם אלכסנדר או האוול במקום טיוס זה הבדל של שמיים וארץ, אלכסנדר והאוול שלא הצליחו לעבור את השלב הראשון באירופה השנה כשמנגד יש את טיוס שהיה בורג חשוב (הכי חשוב אולי ?) באליפות אירופה 2014 של מכבי ת״א.

גלץ אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

yakov_y
    למה אתה חושב שטיוס בכלל רוצה לשחק בנבחרת?
    אתה מגייס לנו שחקנים כמו ליף שאין סיכוי שיבואו בשלב הזה של הקריירה כנראה.
    רות'בארט זה כבר מביך.

אני חושב שהוואל וג'ייק כהן יכולים לעשות עבודה יפה בעמדת הסנטר, צריך להתחיל למצוא קלעים ושומרים. הצבע עוד במצב סביר.

12. DRORIKO Member

לי יש שאלה שיותר מסקרנת אותי. כל הזמן מדברים על הידרדרות השחקן הישראלי(או שמא כמו שאיתי אומר אין הידרדרות פשוט כל אירופה התקדמה). איך עושים את מהפיכה המיוחלת? איך מקדמים את השחקן הישראלי? הרי בכדורגל אנחנו מכירים אלף מודלים שונים ומוצלחים, מגרמניה, מבלגיה, מאיסלנד, מספרד וכו'. האם גם בכדורסל קיים איזה מודל שכדאי לייבא לכאן?(אני מדבר עכשיו נטו בתיאוריה, סביר שישארו עם המטריות הישראליות, בדיוק כמו בכדורגל) אז נכון שגם החוק הרוסי הוא חלק מהבעיה וצריך לבטל אותו, אבל זה ברור שגם אם נבטל אותו לא יצמחו לנו פתאום דונצ'יץ'ים ופורזינגיסים

13. גלץ Member

למה דאור פישר כבר לא בנבחרת דרך אגב, העדיפו את הוואל?

14. Jefecito Member

כי הוא בן 36...

15. גלץ Member

וואלה לא ידעתי שהוא עבר את ה30 כבר

מצב נושא:
הנושא נעול.