נבחרת ישראל בכדורסל - במוקדמות המונדובאסקט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/7/10.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jefecito Member

החמאת לו בטירוף :)

גלץ אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

טי ג׳יי ליף כבר הצהיר בכמה ראיונות שהוא ישמח לשחק בנבחרת ישראל, בנוסף, שיחק בנבחרת העתודה.
    אין שום סיבה שלא יזומן ביוני, אעביר חתיכת ביקורת על עודד קטש אם דבר כזה ייקרה.

אלכס טיוס שיחק כבר בנבחרת, אני בטוח שאם קטש יהפוך שולחנות עם עזרה קטנה משמעון מזרחי וטיוס יהיה כאן.

אני רוצה שינסו לפחות.
    האוול וכהן שחקנים נהדרים שתלויים מאוד במי שמשחק לידם.

3. Roma מנהלים

ליף אולי רוצה לשחק בנבחרת אבל כרגע הקריירה שלו בNBA חשובה פי כמה והכל יעשה בהתאם לזה. לא יודע אם זה יאפשר לו להגיע לנבחרת.
    אם כבר דיברו על שריר החשק ונאמנות אז לטיוס אין את זה. גם במכבי לפעמים זה מופיע, לדון שימון כבר מזמן אין השפעה על טיוס וגם מכבי לא בדיוק בקשרים טובים על הנבחרת לאחרונה.

4. גלץ Member

רגע חבר'ה היה לנו שחקן מהבנחרת הצעירה שמשחק בnba??

5. Roma מנהלים

סוג של. נולד בתל אביב בזמן שאבא שלו שיחק בארץ ואז עבר לארה"ב ועשה את המסלול של רוב השחקנים.

Tj Leaf stats, details, videos, and news. | NBA.com

גלץ אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

לא שאני נגד חלילה אבל מישהו יכול להסביר לי איך גם הוואל וגם טיוס זומנו לסגל?

7. Drama2 הסמל מעל הכל

טיוס נחשב לישראלי בעקבות נישואים, הוואל מתאזרח.

8. yakov_y YNWA

שניהם מתאזרחים, תמיד מזמנים לסגל כמה מתאזרחים, פעם קודמת אלו היו אלכסנדר וכהן (שנחשב היום לישראלי), יש 24 שחקנים ויהיה ניפוי.

9. DRORIKO Member

זוכרים שמכרו לנו שנבחרת ישראל הולך לתהליך ארוך של בניה לעתיד ושעודד קטש יבחן עוד איזה 5 שנים או משהו? אז אתמול במשחק אימון נגד אוקראינה שיחקו גל מקל, גיא פניני ורביב לימונד. לזה הם קוראים בניה לעתיד?

10. Roma מנהלים

אתה יכול להוסיף לרשימה את בן שימול. בחייאת אין בעיה עם זה, בסה"כ 4 שחקנים וותיקים, אפשר להגיד 3 כי מקל הוא המנהיג של הנבחרת ואי אפשר ללכת עם סגל שלם עד גיל 25 כי עדיין יש מטרות וכרגע גל הוא הגארד הכי טוב שיש לנו למרות שהוא בינוני בשיאו. סה"כ ראינו הרבה שחקנים צעירים כמו שוכמן, נמרוד לוי, בלאט, מנקו ועוד שהם ה"עתיד של הנבחרת".

כרגיל אין חדש תחת השמש, הוואל מספר 1 ביחד הפעם עם ג'ייק כהן שכל אחד מהם קלע 17 נקודות. אני מקווה שקטש הבין שאין סיכוי שמוותרים על שירותיו בירושלים.

11. DRORIKO Member

זה היה אמור להיות 5 אבל כספי סירב להגיע. בכל מקרה, דעתי היא כדעתך, מצידי שמקל וכספי ישחקו גם בגיל 40. הבעיה שלי זה עם השקרים של האיגוד. תהיו גברים ותגידו מלכתחילה "מעניין אותנו הכאן ועכשיו,מעניין אותנו המונדובאסקט ב-2019 ואם על הדרך נשלב קצת צעירים אז מה טוב". בשביל מה כל הסיסמאות הפומפוזיות האלה "הצערה" ו"פרוייקט" ו"בניה לעתיד" ושאר החרטות. לא יודע מה איתך, אבל לי זה מרגיש שמנסים כבר מראש לטייח את הכשלון במידה ולא נעפיל. הצערה ופרוייקט אלה מושגים חשובים, כשהם נאמרים על ידי ישראלים זה תמיד גניבת דעת. אעלק "עודד קטש ישפט עוד 5 שנים" נו באמת!

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/18
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסדנו במשחק הכנה לאוקראינה. בסדר, לזה כבר רגילים, אבל ראיתי שתי עובדות שהדהימו אותי. המנצחת איבדה 32 כדורים (!?!), אבל לקחה 55 ריבאונדים. כל זה מול 26 קרשים שלנו. 29 ריב' הבדל !?!?!

אז האוול וג'ייק כהן קלעו 17 כ"א, אבל לקחת כדור חוזר זה כנראה פשע אצלנו. פשוט מדהים.

13. גלץ Member

ג'ייק כהן הצטיין מכל הסגל שהצגנו..
    נבחרת עלובה ביותר.
    זה כל כך ברור שהם יפסידו בבריטניה וליוון שאפשר כבר עכשיו לקיים את ההכנות לקראת מוקדמות אליפות אירופה בשנה הבאה.

14. DRORIKO Member

שמע אם אנחנו מפסידים לבריטניה אפשר לסגור את הכדורסל הישראלי. אם רק היית כמה בוז רוחשים בממלכה לכדורסל.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, אני עליתי לארץ בשנת 1986. לא זכור לי תקופה שבה הנבחרת היתה כה חלשה. הכל אפשרי. העיקר שימשיכו להחליש את הליגה המקומית ולהתעסק בשטויות כמו החוק הרוסי. כולם צריכים לעשות בדק בית רציני כדי להחזיר טיפה צבע לנבחרת שלנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.