נבחרת ישראל בכדורסל - במוקדמות המונדובאסקט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/7/10.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ייא Member

מאזן 32-1

2. DRORIKO Member

לקראת אליפות אירופה אני נתקל בהרבה אופטימיות ב״רחוב הספורטיבי״. אומרים לי שאנחנו חייבים לעלות, ושמול איטליה אנחנו בכלל פייבוריטים. האמנם אנחנו פייבוריטים? הרי רק לפני שנתיים הם דפקו לנו 30 הפרש במשחק שגם היה יכול להגיע ל-50, מה אתם רוצים להגיד לי שבשנתיים שעברו מאז האיטלקים כל כך נחלשו שאנחנו פתאום פייבוריטים מולם? ועוד אחרי שאנחנו עצמנו נחלשנו? מה שאני יודע זה שקיבלנו בית הרבה יותר קשה מהבית שהיה לנו ב-2015, ועוד כאמור עם נבחרת מוחלשת מזאת של לפני שנתיים. העפלה תהיה משימה לא פשוטה בכלל.

3. Roma מנהלים

איטליה שלפני שנתיים החזיקה 3 שחקני טופ(2 בNBA ו-1 טופ יורוליג) ושמם בהתאמה דנילו גלינארי, אנדראה ברניאני והאקס אלסנדרו ג'נטילה. שלושתם לא יהיו בסגל הפעם וכל אחד מהסיבות שלו. השלושה היו הבסיס של הנבחרת שהביסה אותנו.
    איטליה עדיין נבחרת עדיפה עם סגל נחמד ותו לא. הקהל והביתיות אמורים לקזז את הפער ואמור להיות משחק שקול.
    דאטומה, בלינלי וניקולה מלי האהוב על אוהדי מכבי הם הכוכבים של הנבחרת הזאת, לא בשמיים.

אז בגדול, איטליה 2015>>>>>>>איטליה 2017.

4. DRORIKO Member

מי שאמור לתת לנו את הערך המוסף זה ארז, הבעיה שמהצד השני יש לך מסינה...

5. Roma מנהלים

מסינה כבר סוס מת :) ואני לא חושב שהשחקנים האיטלקים אוהבים אותו. בלי קשר הוא כישלון טוטאלי בנבחרת.

לא כל שם גדול שעשה חייל בקבוצות באירופה יצליח בנבחרת.

6. DRORIKO Member

נקווה שאתה צודק, הולך להיות חתיכת משחק מחר

7. DRORIKO Member

למי שזה עוד מעניין אותו ארז עלה להתראין ב-103, ובמשך 40 דקות ענה בהרחבה על כל שאלה אפשרית. תגידו מה שתגידו אני אוהב את הבן אדם, הכי ישיר שיש, מדבר לעניין, מדבר מקצועית. ההיפך המוחלט מאלישע שהוא באמת גנב דעת. ארז עבר שנה לא פשוטה בלשון המעטה ואני רק מאחל לו שיצא מזה. אגב אני לא אתנגד אם הוא יחזור לפרשן בערוץ, פרשן הכדורסל הכי טוב שהיה כאן.
    ארז אדלשטיין: "לא היה מאמן בכדורסל הישראלי שחטף כמוני" - וואלה! ספורט

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע למה הוא כל הזמן חוזר על זה שהוא חוטף וששוחטים אותו בביקורת.
    באמת שאני עוקב אחרי הביקורות, ולא רק שלא מצאתי משהו חריג, לדעתי גם כל מאמן אחר היה מקבל הרבה יותר קשות. כאן די נזהרים כי הוא די חבר של כל הפרשנים/מאמנים, ובאופן כללי די מחבבים אותו שם.

idans10 ו-VAR אוהבים את זה.
  9. yakov_y YNWA

איפה קיים בעולם מדינה שזה יש חוק רוסי ?
    איפה קיים שמאמן נכשל ולא מקבל ביקורת כי חבריו לתקשורת שם (למעט הואזמן ועידו גור) וטוען שקוטלים אותו ?

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. ייא Member

אולי לא גנב דעת כמו אלישע אבל בכיין גדול

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את כל המשחקים של ישראל באליפות, שמעתי את כל הראיונות של אדלשטיין, הוא לא עושה את זה בקטע מרגיז, הוא עושה את זה בצורה חיננית, ונראה שאולי אולי הוא באמת מאמין לעצמו, אבל הוא באמת לא הפסיק להתגונן ולצייר מציאות שונה ממה שכולם רואים, אולי הוא בלנדר ממש טוב אם אני חושב שהוא אולי אולי מאמין לעצמו. זו הייתה אליפות מדכאת מהרגע הראשון, לא הגיע לנו פסיק מעבר וגם הניצחון שהושג היה עם כוכבית.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. DRORIKO Member

לא זיהיתי אצל ארז בלנדריות, אני באמת מאמין לו שזה מה שהוא חושב, גם אם אני לא מסכים עם הכל. בסיטואציה שנוצרה אי אפשר שלא להשוות בין ארז לאלישע, בעוד את הראשון אני רואה כאיש מקצוע ומח כדורסל, את השני אני רואה כמישהו שצריך לפקפק בתעודת האימון שלו. גם בראיונות אחרי ההפסדים אתה מבחין בהבדלי האי קיו.

13. shlomydavid מנהלים

14. DRORIKO Member

אז אחרי שכבר עשו וידוא הריגה לאדלשטיין בוא נראה מה נבחרות אחרות עשו בטורניר. גיאורגיה שיעדו לה להגיע יותר רחוק מישראל עפה ביחד איתה, ליטא וקרואטיה עפו בשמינית והדרים טים של ספרד עםו כבר ברבע. תסכימו איתי שמדובר בכשלונות ״קצת״ יותר גדולים משל ישראל,נבחרת עם שחקן קצה רוטציה ב-NBA וחוץ ממנו אין בה אף שחקן שהוא אפילו לרמה של היורוקאפ. פרופורציות.

15. Roma מנהלים

DRORIKO,

הוואל, אליהו, יוגי ומקל ללא ספק רמת יורוקאפ, לא צריך להגזים. הבעיה שהאכילו אותנו סרט שהמשימה אפשרית ולכן הלינץ' התקשורתי.

אני האמנתי ועדיין מאמין שהמשימה הייתה בר השגה, בסופו של דבר אם היינו מנצחים גיאוגריה כולנו היינו מדברים אחרת.

מצב נושא:
הנושא נעול.