נבחרת ישראל בכדורסל - במוקדמות המונדובאסקט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/7/10.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. shlomydavid מנהלים

2. צ. שיף Member

השאלה מכלל המשחקים כמה האולם יהיה מלא בפועל וכמה יטרחו לטוס מאירופה לתל אביב במיוחד למשחקים של הנבחרות שלהם (רומניה למשל מארחת כמה נבחרות קרובות מספיק למרחק נסיעה ללא טיסה). למשל קראתי הערכה שלליטא יש 1000 אוהדים שיכולים לבוא (אחת הסיבות שישראל בחרה בה היא בגלל הפופולאריות של הענף במדינה והאוהדים הדי מסורים). גרמניה אוקראינה ואיטליה הן מדינות עם אוכלוסיות מהגדולות באירופה אבל לא יודע אם הן יביאו יותר אוהדים מליטא הקטנה. אפשר כמובן להגיד חבל שלא מארחים אוהדי מדינות גדולות נוספות כמו רוסיה צרפת וספרד או מדינות קטנות יותר אבל חובבות כדורסל כמו סרביה, יוון, קרואטיה. גם ככה עושה רושם שמחירי הכרטיסים בתל אביב יקרים יותר ושיוקר המחייה (מחירי טיסות, מלונות, אוכל) יקרים יותר בארץ משאר המארחות (חוץ אולי מהלסינקי שנחשבת לעיר גם די יקרה). אז מילא 5 משחקי הנבחרת, אבל האם תל אביב תמשוך 10,000 אוהדים להיכל בכל אחד מ10 משחקי הנבחרות האורחות?

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רק אני ממש מתבאס על המחירים של היורובאסקט? ממש רציתי ללכת וזה פשוט יקר. גם אין אפשרות לקנות למשחק אחד אחד (נגיד - רק לישראל איטליה) אלה ל"יום משחקים". נכון שזה אולי 3 משחקים ביום וזה לא הרבה אבל בכל זאת לרוב נבוא בשביל נבחרת ישראל.

אודות מינוי ל: FIBA EuroBasket 2017: לאן משרד כרטיסים

נגיד ליום ה-1 (ישראל איטליה במוקד בערב, ליטא גאורגיה וגרמניה אוקריאנה) 180 שקל זה במקומות הכי גרועים, למשל:
    בחירת כרטיסים עבור FIBA EuroBasket 2017 - 1st day (16/17): לאן משרד כרטיסים

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ללא ספק. גם אני רציתי ללכת, אבל מישהו שם התבלבל עם היורו של הכדורגל. זה ממש לא באותה רמה ואותו עניין, היה מקום כאן להתגמש משמעותית. חבל.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מעצבן. אם אני רוצה לקחת את אחיין שלי או אישתי זה מינימום 360 שקל. גדול עליי.
    באסה.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור, בייחוד שאין לנו יותר מדי אירועי ספורט ברמה בינלאומית שהמדינה אירחה. עד שיש, מוציא הישראלי המכוער את הראש שלו בניסיון לחוב את חובבי הכדורסל שרוצים להנות.

8. DRORIKO Member

האמת שאני מאד מוטרד לגבי הנבחרת בקיץ. כספי לא משחק ב-nba וכמו שבטח שמעתם שוחרר מניו אורלינס בגלל פציעה. מקל בכושר נוראי, הלפרין ואוחיון בירידה, פניני כבר גמר את הסוס, לימונד עם בעיית פציעות אף הוא, וכידוע דור צעיר לא ממש טרחנו לפתח. אני אפילו ארחיק ואומר שאם נעוף כבר בישראל זה לא יהיה כשלון מבחינת ארז.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/17
  9. Roma מנהלים

שון דוסון, כרם משעור, איתי שגב ובר טימור הצעירים שאולי יובילו את הנבחרת. יש לך את כספי(אם יהיה כשיר), מקל ואליהו(תמיד נותן אקסטרה בנבחרת שהם אמורים להיות הכוכבים. ויש לך את סגל השחקנים המשלימים.

לא יודע מה שונה מלפני כמה שנים, נבחרת בינונית שבעיקר תבנה על הקהל והאווירה הביתית ורוח קרב.

idans10 אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

קודם כל כרם משעור בן 26,צעיר הוא לא
    דוסון וטימור לא הוכיחו שהם מעבר לשחקני ליגה טובים. טימור בכלל הוא אכזבה, כבר 3 שנים אצלנו ולא עשה שום התקדמות. איתי שגב נגר,תשמע את מה שמולי קצורין אמר עליו, מדובר בפספוס גדול של מחלקות הנוער הבינוניות.

11. Roma מנהלים

26 זה צעיר לליגה שלנו, ילד. האמת שהוא בן 25 אז בכלל. שחקן שחווה התקדמות אדירה בעמדה שיש לנו חוסר מטורף.
    טימור לא התקדם? הבחור עבר משחקן ספסל מובהק לישראלי הבכיר שלנו העונה ושחקן חמישייה לכל דבר. התקדמות אדירה הבחור עבר.
    שון דוסון כבר הביא אליפות במו ידי, מופיע לרוב המשחקים באירופה ואני מאמין שגם יגיע לקבוצה בכירה באירופה אם חלום הNBA לא יתגשם, הוא עוד צעיר.
    איתי שגב נגר? מכבי תל אביב לקחו אליפות עם נגר בשם אלכס טיוס. לא כל גבוה צריך להיות יד רכה, קליעה מהשלוש ומוסר מטורף. איתי הוא ריבאונדר טוב ושחקן הגנה טוב שיכול להתקדם עוד.

12. DRORIKO Member

בקיץ הוא בן 26, והוא לא נראה לי כמו אחד שיכול להתפתח אל מעבר לליגה שלנו, נניח לאיזה קבוצת יורוליג

לגבי טימור אולי בשנה הראשונה הוא התקדם מהספסל לחמישיה, אבל אחרי 3 שנים ציפית שיתקדם גם לשחקן מוביל ביורוקאפ וזה לא קרה.

ואיך אפשר להשוות בין איתי שגב לטיוס, לא אותו איזור בכלל

13. Telkiyski Member

נראה לי שחבל על הזמן שלנו ביורובסקט הזה.
    כספי יבוא ב30% יכולת במקרה הטוב (וזה לא שגם ככה מדובר באיזה שחקן מהטופ האירופי) והיתר גם לא משהו.

בטח נראה חילופי דירות אחרי הטורניר הנוכחי.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לנו ביתיות עם היכל מלא בכל משחק. זה יצמצם את הפערים. צריך לראות כמה נ.ב.א - יסטים יגיעו בכלל לטורניר הזה.
    הבן של סאבוניס(אוקלהומה) יגיע לליטא. נראה מה יהיה עם שאר הנבחרות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

15. Telkiyski Member

לליטא אתה תפסיד איתו ובלעדיו.

בדומה לכדורגל, נבחרות שפעם היינו מטאטאים בלי הרבה בעיות פתאום באות לך עם שניים שלשוה שחקני אנביאיי.
    גיאורגיה ואוקראינה בבית זה לא כזה באנקר כמו שהיה אמור להיות לפני משהו כמו עשור ודרומה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.