נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

גוזלן מהיר?
    אם הייתי שואל אותי הייתי אומר שהוא אפילו איטי. אז מסתבר שבנתונים של המנהלת הוא מגיע למהירות לא רעה בכלל. מסתבר שכדי שנחשוב ששחקן מהיר הוא גם אמור לדעת מה לעשות עם המהירות שלו.

מעולם לא החזקתי משחקני אגף בלי מהירות ואני כן מחזיק מבוזגלו. ממה שיצא לי לראות יש לו אחלה מהירות.
    אבל אוהדי ב״ש מכירים יותר טוב- נראה מה הם חושבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. oranfu Member

יחד עם זאת, חמד שיחק בליגות הבכירות גם בספרד וגם באנגליה עבור כמה מועדונים.

מה שזהבי הרוויח במכבי ת"א זה משכורת נמוכה באנגליה, זה קודם כל.
    שנית, על מנת שבכלל הוא יעדיף את הכסף הגדול הוא צריך לקבל קודם הצעה על כסף קטן. אף מועדון רציני לא באמת הסתכל עליו (איך אמרו בטוטנהאם" "מי?") ולא הציע לו כלום.

המדד שלך לשחקן כדורגל זה כמה הוא מרוויח? כי לשפוט שחקן לפי איפה משחק וכמה הוא מתמיד זה נראה מדד קצת יותר רציני.

גם לגבי ההערה של רואה כדורגל או דפים של סטטיסטיקה - הרי כל מה שמשחק לטובת זהבי זה הסטטיסטיקה שלו בליגות החובבניות. מהירות? אין. פיזיות? אין. דריבל? אין.
    ז"א, כל מה שמשחק לטובתו חוץ מהמשכורת.

גלץ אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

א. התשובה שלך לגבי השכר בקישור(שים לב שב 2015/2016 זהבי עוד היה בארץ... עכשיו דמיין איפה הוא לעומת השאר כשהוא בסין... אבל כמובן שהוא סתם חכם על חלשים... הרי אתה וכל החכמים כאן היו מעדיפים איזה ברייטון או או ברנלי תמורת חצי ממה שהוא הרוויח במכבי ת"א שלא לדבר על כמה הסכומים האלה מגוחכים ביחס לסין)- ולא שזה מה שקובע ולא המדד לשחקן- אני רק טוען שמגוחך לבקר מישהו שהעדיף סכומי כסף שמסדרים את המשפחה שלו כמה דורות קדימה.
    10 הספורטאים הישראלים המרוויחים ביותר - פורבס ישראל
    אני לא יודע אילו הצעות היו לו או לא. כל האינדיקציות מראות שהיו הצעות- כולל פרסומים בחו"ל.

ב. איפה שחקן משחק וכמה זו גם אינדיקציה. רק שאי אפשר להתעלם מכל השאר ולשפוט רק לפי זה.

4. yedidel Member

מי מבקר אותו? שיעשה מה שטוב לו וירוויח מיליארדים. זה החיים שלו וזה לא עניינו של אף אחד.

בנבחרת שלנו אני רוצה שישחקו השחקנים הכי טובים שמתמודדים ברמות הכי גבוהות שיש לנו, לא אלה שמרווויחים הכי הרבה

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. ובכל
    נכון, ובכל זאת יש לו מקום בנבחרת.

6. Telkiyski Member

מקצועית ברור שיש לו מקום בנבחרת, כי חוץ מחמד ודאבור אין חלוץ טוב ממנו.

אבל היחס שהוא מקבל זה כאילו הבנאדם בא לנבחרת מנאפולי. כולה משחק בסין ולפני זה בליגת העל.
    עושים עליו פה כתבות, יח"צ, כאילו מי ישמע איזה סטאר עולמי זה עז7.

בנוסף, לדעתי הנזק שלו כחלוץ השלישי בטיבו לנבחרת עולה על התועלת.
    בלי קשר למקצועי, הוא גורם יותר נזק מתועלת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אפשר לחשוב שנאתכו, רפאלוב ודאבור כבר שנים לא משחקים בשביל הכסף.
    חוץ מחמד ואלמוג כהן אין ליגיונרים שויתרו על כסף כדי להתקדם או להישאר ברמה גבוהה באמת.

8. Telkiyski Member

מאיפה לך שביברס, כיאל או דאבור לדוגמא לא קיבלו הצעות מסין/מיצ'ייה ביותר כסף ממה שהרוויחו?

9. Raulito Madridista

לא מצליח להבין את אלה שטוענים שהוא מקצועית לא מתאים לנבחרת, אם היה מדובר בדור הזהב שלנו של שליימה אז הייתי אומר שזה אולי נכון, ורק כי הוא נראה באמת כבד ואיטי כבר(ואני עדיין לא מזלזל בגולים שהוא כובש בסין). דאבור מס' 1, תומר חמד מס' 2 בעיני רבים וזהבי הוא לפחות מס' 3 משחקני ההתקפה בישראל כרגע. הרצוג מאמן שמתעלם מרעשי הרקע וזהבי מבין שזו לא הנבחרת שלו(גם העיתונאים 'העזו', ובכוונה אני כותב במרכאות - להעביר ביקורת על זהבי) ומה שהיה קודם לכן נגמר. מעבר לכך, כל שחקן ששיחק איתו יגיד עד כמה הוא מקצוען, הוא לא בן זונה כמו שאומרים עליו. הוא לא עושה מחנאות בנבחרת ולא שום דבר אחר. לא שזה רלוונטי, אבל ביבראס כן קיבל הצעה טובה מספרד נדמה לי אבל בפחות ממה שהוא קיבל ביוון וברוסיה.

10. קשר שמאלי Member

לרפאלוב ולכיאל היו הצעות מפתות מהליגה הסינית

11. Scouser Member

מה זה אותו "נזק" שאתה מדבר עליו?
    אישית לא ראיתי אינדיקציה למחנאות או אווירה רעה בנבחרת בגללו. לא שמעתי על שחקנים שדיברו דברים רעים עליו, היחידים שמדברים עליו כל הזמן זה התקשורת שמחפשת הקלקות (ויודעת שזהבי הוא מניה בטוחה בנושא) והשונאים שלו.

12. Telkiyski Member

לדוגמא, רק נגמר משחק הידידות המגוחך נגד גווטאמלה והוא מיד רץ למקרופון של פשכצקי לבכות על זה שהעזו לתהות אם הוא ראוי לפתוח בהרכב, שכן בכלל "אומרים שאני הכי גדול בדור הזה" הוא אומר.
    מי אתה בכלל שתתלונן על זה שיש ספק לגבי זה שאתה צריך לשחק בהרכב?
    מה חמד ודאבור מרגישים לגבי זה נראה לך?

כל התשומת לב הולכת רק אליו, בזמן שפחות מתייחסים לשאר השחקנים.
    אתה חושב שרפאלוב, נאתכו או כיאל אהבו את זה שאלישע הפך את הנבחרת הזו לנבחרת זהבי?
    לא בריא לנבחרת שיש שחקן אחד שהוא מעל כולם. ועוד על כלום ושום דבר כן?

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. עידן444 Member

אתה בעצמך טוען שגם אם זהבי היה בסלטיק ודאבור היה כוכב על במכבי ת"א ובסין- עדיין כל הפוקוס היה הולך על זהבי- אז לא הגיע הזמן להגיע למסקנה שהתקשורת מתעסקת במי שמעניין?
    לדעתך אייל ברקוביץ' לא היה במרכז העניינים בנבחרת אם היה כוכב רק במכבי חיפה?

14. yedidel Member

נושא הסרט והקלות שזה נשכח ע"י הנבחרת זה מסר רע מאוד לשחקנים ולקהל (מכיר לא מעט אנשים שעוד יותר מתקשים להתחבר לנבחרת אחרי זה). זאת נבחרת שצניעות ולכידות אמורה להיות הבסיס שלה

15. סמואל אטו Member

נושא הסרט זה תירוץ לאנשים שפשוט לא אוהבים את זהבי. זה לא שלפני היו בעדו וזריקת הסרט(אפשר לחשוב איזה ביג דיל) הפכה את אותם אוהדים לנגדו.

מצב נושא:
הנושא נעול.