נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

מכבי חיפה לא מצליחה כבר כמה שנים לא משנה מי מאמן ומי משחק אבל מצאו שם אשם. יוסי בניון.
    מביך בשבילם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה לא, אני לא וכנראה עוד כמה כאן באייסוקר לא, אבל לעומת זאת, כמה כן?
    אם נכנסים לקבוצת האוהדים של מכבי נתניה בפייסבוק, אפשר בטעות לחשוב שאנחנו בשעת מלחמה. האוהדים משתפים כל מילה שנזרקת בתקשורת ואנשים נכנסים להתקפי חרדה על כלום.
    מזמן קיבלנו בהשלמה את העובדה שחבורת מדושני עונג, שלא לוקחים את המקצוע שלהם ברצינות, חיים חיי נהנתנות ונהנים מחשיפה והערצה שאינם ראויים לה. עד שהקהל לא יתחיל לדרוש יותר, למה שהשחקנים ידרשו מעצמם? אורח החיים שלהם גובל בשלמות בקנה-מידה ישראלי: חשיפה תקשורתית, כוח חברתי וכסף גדול ביחס לממוצע במשק.

ועם אלי גוטמן הגענו לטורניר גדול? ועם אברהם גרנט או עם שלמה שרף?

הסיבה שיש בישראל חיילים טובים ואנשי פיתוח טובים היא תנאי שטח שלא מאפשרים בינוניות (עם החיילים זו דוגמא קיצונית יותר). אם תהיה בינוני, אז אולי יבוא יום ומישהו כבר ידאג שתחדל מלהיות. אני לא מצפה להתייחס לכדורגל כאל עניין של חיים ומוות, אבל מה שהשחקנים בישראל מציגים ומה שאנחנו, אוהדי הכדורגל, התרגלנו לדרוש מהם, זה לא פחות מבדיחה לא מוצלחת.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. yedidel Member

כל כך כואב לי על ברק בכר 2021 הורס את הקריירה שלו שם ... מקווה שיהיה לו שכל לא לקחת את התפקיד

לירן ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

אף אחד לא טוען שבניון הגורם היחיד לבעיות אבל הוא היה סרטן של ממש. תולעת במועדון. האוהדים שלנו לא ירדו ממנו. הוא יצטער על כל דבר שעשה במכבי חיפה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

אז מה יזכרו מההופעה האחרונה של בניון בנבחרת? שריקות בוז שהוא קיבל. זה אדיר

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

תודה רבה לכל השחקנים של הנבחרת שויתרו על הנופש בתאילנד והגיעו לתת הכל. אני הייתי בודק אפשרות להחזיר את הכסף לקהל. אני לא זוכר השפלה כזו של ישראל בבית נגד נבחרת נחותה ממנה ואני אמשיך להגיד שאלבניה נחותה מאיתנו אבל הבעיה של ישראל היא לא רק כישרון אלא מנטאלית, כשקצת קשה כולם מורידים את הראש. זהבי בחיים לא היה משפיל מבט ככה אם מכבי הייתה נקלעת לפיגור של שני שערים למשל, כנ"ל אלמוג כהן בקבוצה בגרמניה וביבראס בצסק"א. מותר להפסיד אבל אסור להיראות בצורה כזו.

האמת שהייתי מפטר את אלישע אחרי המשחק אתמול למרות שזה נשמע מהיר ונמהר מדי ולא בטוח שיש חלופות, אבל זו הייתה קטסטרופה ומעבר לכך הראיון שלו אחרי המשחק הוא מביך.
    אלישע זרק למגרש 11 שחקנים שלא קשורים. בן שהר הוא לא אריאן רובן והוא לא יכול לתרום כלום בימין והאמת שלא שווה כלום אם הוא לא בשפיץ. רפאלוב מה-זה חלוד. בשביל מה שלושה קשרים אחוריים? עידן ורד ושכטר עוד ראויים למילה טובה אבל זהו. נבחרת שמשרתת את זהבי וחבל. אגב, בניון כל-כך חיכה לחזור לשחק, עזוב אותך מהקהל, יוסי.

7. קשר שמאלי Member

8. Butragueño מנהלים

אלישע הפך אותו לכוכב הנבחרת, זה שצריך לבנות עליו, זה שילבש את סרט הקפטן וזה שצריך להאכיל בכדורים כל המשחק.
    שיתמודד.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. ייא Member

עכשיו אומרים שרק אחרי מקודניה יקבלו החלטה.
    עם גנב הדעת יש אפשרות לניצחון בפוקס כזה מסחריח ואז עוד קדנציה לא עלינו. חייבים שהוא ימשיך לזמן את כל האשפתות האלה ושנפסיד בטדי לעיני 3000 צופים מוזמנים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. Drama2 הסמל מעל הכל

אני לא יודע לאיזה אנשי פיתוח אתה מתכוון,
    אבל בדיוק הבוקר נשמעו צעקות מכיוון האופן ספייס.
    איזה גאון דור לא גיבה קבצים שלו בGITHUB ועבודה שלו אשר עבד עליה במשך 12 שעות, הלכה לפח.
    אני בכלל לא מדבר עם הNOK אינג'ינייר שהיא חולמת בעמידה או הQA שחצי חדר לא קשורים למקצוע.

בהייטק עובדים הרבה אנשי מקצוע בינוניים להחריד. זה מאוד מזכיר את הכדורגל, באופן מטריד.
    הכרתי מתכנתים שמרוויחים 35 אלף שקל (ברוטו) ויש להם את הכישורים של קרמר מסיינפלד. נו, שלומי ארבייטמן כזה ;)

סיונרה אוהב/ת את זה.
  11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito,

באיזה מובן אלבניה נחותה מישראל?

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לך מושג. ובגלל דעות כאלה ישראל צועדת במקום כל כך הרבה שנים.
    בסגל של אלבניה יש שחקנים מלאציו, המבורג, אמפולי, טורינו, ראן, נאפולי וטולאנט ג׳אקה אחד שהוא שחקן הרכב בבאזל ואפילו לא זומן. והכוכבים הכי גדולים שלך משחקים בגואנז׳וז׳ו או שירדו ליגה עם אינגלושטאט.
    בקיץ האחרון אלבניה הייתה ביורו בצרפת, הפסידו למארחת, ניצחו את רומניה בהופעת בכורה סולידית ומכובדת מאוד. ובינתיים כל הכוכבים שלך היו בבודפשט או בתאילנד, אבל בעיקר לפלז׳ר.
    במוקדמות לאותו טורניר אלבניה פתחה בניצחון חוץ מול אלופת אירופה פורטוגל, גברה על נבחרת שבפעם האחרונה שפגשה את ישראל זה נגמר עם חמישייה, ובמשחק מכריע ניצחה את ארמניה 3-0.
    ומה עשתה ישראל?
    מי אתה שתגיד שאלבניה נחותה מישראל? אם ישראל הייתה עושה את התוצאות האלה בשנתיים האחרונות, הציפיות היו להלחם עם ספרד על המקום הראשון ומקסימום לעלות דרך הפלייאוף.

orimor2212, oFiRzZz, VAR ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Sturridge Member

טוב לדעת שאנחנו בחברה טובה.

14. עידן444 Member

כי מה?
    כי אם היית נותן להם את הכבוד הראוי אלישע היה פותח עם 3 בלמים במקום 2 ו 4 קשרים אחוריים במקום 3?
    פעם במשחקי בית היית משחק בכבוד מול נבחרות טובות בהרבה מאלבניה(שנמצאת בתקופה נוראית).
    גם היית חוטף מידי פעם אבל להראות ככה? למה? אתה באמת חושב שזה בגלל שאננות?

15. ייא Member

מצב נושא:
הנושא נעול.