נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

נושא השוער נהיה מאוד בעייתי בכדורגל שלנו כי הוא עם השנים הולך ונעשה יותר ויותר לחוץ.
    מדברים כאן על הקטנות ליגה והגדלת מכסת זרים מבלי לעצור רגע ולהבין כמה הדברים האלה מוסיפים ללחץ של מאמן לאבד את המשרה שלו, של בעלים ואוהדים לרדת ליגה ואיך משם הכל מתגלגל הלאה וגורם לכך ששחקנים צעירים כבר לא מקבלים הזדמנויות כמו פעם, הכדורגל טקטי הגנתי ונטול יצירתיות, ויש פחד עצום בלהמר על שוערים צעירים ובאמת לתת להם את הגב כי ברור לחלוטין ששוער צעיר- גם ״הטוב לגילו בעולם״ יפשל מידי פעם.
    מודה שגם לי באופן אישי יש רגישות גדולה לעמדת השוער ויש לי חשש גדול לגבי ההחלטה אצלנו לתת את הקרדיט לדין גל. זה גם הפך בפורומים שלנו לשיחת היום לאחר משחק גביע הטוטו מול מכבי הרצליה שהסתיים ב 2-2.
    והאמת היא שאין ברירה. שוק השוערים בארץ מאוד בעייתי ואני מאוד מקווה שההחלטה האמיצה הזו של סלובו תשתלם ובאמת נרוויח שוער- ואולי אפילו הכדרגל הישראלי.
    יש לציין שבלאומית יש לא מעט שוערים צעירים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. amn Member

@עידן444 - הפתרון לדעתי הוא קבוצות בת (למועדונים שמעוניינים בכך) שישולבו בליגה הלאומית אוטומטית מבלי אפשרות לעלות ליגה, ויוכלו גם לרדת, או ליגת מילואים (אבל אין מספיק קבוצות בשביל זה, ובהיבט הזה דבר לא השתנה ביחס לנסיון הקודם).

גם אם זה אומר שלמשך כמה עונות יהיו בליגה הלאומית יותר מ-16 קבוצות (מניח שלא יותר מ-4 מועדונים בארץ יחזיקו קבוצה ב') עד שהמצב יתאזן חזרה למספר הקסם.

3. עידן444 Member

לא יודע...
    צריך לחשוב על זה לעומק...

לדעתי גם הוצאה להורג של כמה מאמנים תעזור:)

4. תומר1989 Member

איטליה נבחרת שלא מפרקת בדרך כלל אבל מול נבחרת כמו ישראל שלא יודעת ללחוץ טוב במרכז המרגש , לא אגרסיבית לכן אני צופה טיילת בחלק המגרש של ישראל, ועם שוער די חלש בשער אני צופה שיגמר לפחות 3-0

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הכי פעניין של הנבחרת שאני זוכר ב-10 שנים האחרונות. שום תוצאה טובה או רעה לא תשפיע על הנבחרת לטווח הארוך.
    מה שכן מעודד אותי שביברס כבר לא הבנקר הגדול,אפילו גולסה מועדף על פניו.
    יש לנו מחסור בשחקני גרזן במרכז המגרש,מקווה שאלישע יריץ במקמפיין הזה את לביא וקלטינס. עם ייני כגרזן אין לנו מה למכור.

6. סמואל אטו Member

עוד משחק נבחרת מגיע ואיתו גם ראיונות של כל הרוקסטאר׳ס הישראלים. כמיטב המסורת.

de Middenweg, oFiRzZz ו-AmitHBS אוהבים את זה.
  7. עידן444 Member

מאוד התחברתי לדברים של שגיא כהן בחדשות הספורט לפני כמה ימים.
    כל ההתעסקות הפרסונלית כל פעם ובטח לפני משחקים מול איטליה וספרד היא ממש לא העיקר. כן גולסה לא גולסה. כן אלמוג כהן לא אלמוג כהן. פשוט מיותר כי נגד איטליה זה לא באמת משנה.

אלישע לא פיספס כאן איזה פירלו או גריזמן שיכולים לשנות סדרי עולם וזה באמת חבל שכל הזמן מתעסקים בעניין הפרסונלי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

הוא פשוט גנב לי את המחשבות. לקראת איטליה,והקמפיין בכלל, אני מוצא את עצמי אדיש לחלוטין לגבי ההרכב המסתמן, ואני מזהה את האדישות גם בסביבה הקרובה אלי. בקמפיין הקודם כשעוד היתה את האשליה השקרית אני זוכר דיונים סוערים על מי צריך להיות החלוץ-חמד,דאבור או דמארי. אני זוכר את פרשת אלירן עטר שעשתה רעש כאילו עתיד המדינה תלוי בזה. אני זוכר את הדיונים הסוערים על מי צריך לפתוח בוזגלו או טב"ח. בקמפיין הזה לאף אחד לא אכפת. אנשים אפילו לא שמו לב שאלישע לא הזמין את בוזגלו.

de Middenweg ו-ייא אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    לא הזמין את בוזגלו, אבל כן קשר ששיחק רק בגביע הטוטו... מה שכן, משומר נשאר בבית :D

לא יודע עד כמה האדישות גדולה, אבל היא צפויה לא? הנבחרת לא התקדמה בשנים האחרונות ואין שום סיבה לקוות שבבית הקרוב אנחנו נתקרב לשתי המובילות. יותר מזה, אלבניה כרגע על הנייר יותר טובה מאיתנו למרות שהנבחרת הזאת תחלש בגלל שחקנים יעברו לשחק בשביל קוסובו. בסופו של דבר אם נסיים במקום השלישי עשינו את שלנו.

10. עידן444 Member

מצד שני הכרטיסים נחטפו...
    אני דווקא לא מזהה אדישות.
    אין ציפיה שזה מצויין וגורם לי לחשוב שהקמפיין הזה דווקא יפתיע לטובה.

11. amn Member

דווקא המכירה הייתה מאכזבת. בקמפיין הקודם מכרו כמעט את כל המנויים ונמכרו יחסית מעט מאוד כרטיסים.
    בקמפיין הזה נמכרו רק כ-12 אלף מנויים, ואני מניח שלא נראה הרבה יותר מזה נגד אלבניה, מקדוניה וליכטנשטיין. סביר להניח שנגד השתיים האחרונות, אלא אם יהיו מבצעי מחירים מטורפים או קמפיין מפתיע ממש נראה הרבה אנשים מוותרים על הכרטיסים.

אישית אני מכיר כמה וכמה חברים שקנו מנויים בקבוצות גדולות כדי להבטיח שיישבו ביחד במשחקים נגד ספרד ואיטליה, ואין להם שום כוונה להגיע למשחקים האחרים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. ייא Member

המשחק נגד ספרד יהיה סתם פיקציה. מחזור אחרון. אנחנו עם 8 נקודות וסיימנו את דרכנו שנה לפני זה ואילו ספרד כבר הבטיחה העפלתה 3 מחזורים לפני כן ותגיע לפה בהרכב שלישי... משחק אימון בלבד.

13. zivmay Member

וואו איזה קטע הזוי עם גולסה, עזבו שהוא בקושי שיחק בשנתיים האחרונות, יצא לי לראות אותו השנה במדי מכבי, כלכך חלש פיזית, כלכך איטי, אין בו שום דבר - נראה כמו שחקן בפנסיה. איזה מאמן עלוב.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא שמצדיק את הזימון ההזוי, אבל גולסה במכבי דווקא היה טוב בכל דקה ששיחק עד כה.

amn אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

זה לא שאלישע הוא הסוכן של גולסה, הוא רוצה בהצלחת הנבחרת בדיוק כמו כולנו. הוא חושב שגולסה זה השחקן שיוביל אותו לשם, אז למה לא? בסוף הוא אחראי לכשלונות של עצמו.

מצב נושא:
הנושא נעול.