נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

תתפלא, אני לא מגן על ערן לוי כאוהד מכבי נתניה על שחקן במכבי נתניה.
    כאוהדי מכבי נתניה אנחנו שומעים איך מטנפים בלי סוף על שחקן שזה פשוט לא מגיע לו בגלל סטיגמה.
    מנסה להבין איך שחקן עם יכולות כאלה ״מזהם״ נבחרת כל כך אפורה ששנים כבר לא דומה לכלום?

איך אנשים שמטנפים על כל מה שקשור בנבחרת פתאום חרדים כל כך למה משדר זימון כזה או אחר למשחק נבחרת שאני די בטוח שלא היה מעניין כאן אף אחד אם לא ערן לוי?

שמעו, הדאגה לנבחרת ולתדמית הכדורגל הישראלי באמת מרגשת אותי.
    אני על סף דמעות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

henry1, גלץ ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ובחצי עונה עם רוני לוי שאתה אוהב להיתפס אליה מה עשיתם? סיימתם מקום תשיעי עם 75% משחקים של גארבז' טיים מרגע המינוי של רוני לוי ועד סיום העונה. בעונה הנוכחית אתם קבוצת צמרת בעיקר כי יש לכם צמד מאמנים מוכשרים שהכירו את החסרונות של ערן לוי והתאימו אליו את כל השחקנים סביבו, עם איזה יובל נעים או אלי כהן העכואי אתם בפלייאוף התחתון כיום כי הם לא היו יודעים להעלים את החסרונות של ערן לוי, אז נשאלת השאלה למה נבחרת ישראל שיכולה לבחור 11 מכל הישראלים בעולם תבנה את עצמה דווקא סביב ערן לוי כאשר יש כ"כ הרבה שחקנים טובים ממנו? הוא כופה סגנון מאוד חד גוני, ברמות מהירות של משחקים בינלאומיים לא יהיה הזמן לעצור ולכוון מסירות ובעיטות כמו שיש לו במשחקים הרגילים בליגת העל, מעבר לכך שהוא לא נראה כמו ספורטאי ומתנהג כמו איזה לא יודע מה ברגע שטיפה מוציאים אותו מפוקוס כמו שעשה לו סאבו בשבת הוא רק מזיק לקבוצה שלו. סגנון(טוב יותר) אפשר ליצור גם עם שחקנים אחרים, זה שהנבחרת מתנהלת שכונה ולא יודעת למצוא מאמן שיוציא את המקסימום מקאדר השחקנים שלו זאת כבר בעיה אחרת ודיון אחר.

המשחק מחר באמת לא משנה יותר מדי גם אם ערן לוי יפתח וישחק 90 דקות, לי הזימון של טב"ח החלוץ וערן לוי הפריע באותה המידה, אחד לא פוגע בכל העונה ומזומן רק כי אבא שלו מקושר לאנשים הנכונים בארץ והשני לא נראה כמו ספורטאי ולא יכול להיות שחקן נבחרת. לא משנה אם מוגרבי, צ'יבוטה, וארן או בלקמן היו מוזמנים לפחות הם נראים כמו ספורטאים ואפשר להתאים אותם לשיטה ולא להתאים את השיטה אליהם.

3. עידן444 Member

וכאלה אין לנו כבר שנים חוץ מזהבי.
    זה חלק מהבעיה.

4. yedidel Member

אין בעיה שערן לוי ישחק מחר וגם יש סיכוי לא לא רע שגם ייתן איזה גול.סה"כ משחק ידידות שלא מתרגלים בו כלום לעתיד כולל מאמן.

במשחק רשמי וקובע על משהו אין לו מה לחפש. להזמין אותו כי "ראינו איך הנבחרת נראית" זה כמו הרעיון למנות את ברקוביץ' כי מאמנים אמיתיים לא הצליחו

5. עידן444 Member

אני לא מצליח להבין את הזלזול בתקופה של רוני לוי אצלנו.
    הוא קיבל קבוצה מפורקת כלכלית ומקצועית ששברה שועל קרבות כמו יוסי מזרחי והביא אותה לשחק את הכדורגל הכי מהנה שהיא הציגה מאז עונת הפריצה של עזרא ומוגרבי.
    מרוב שהקבוצה הזו היתה נפלאה ובין היתר פרקה את הפועל ב״ש, ניצחה את בית״ר וסיימה ב 3-3 מול האלופה שבדרך למשחק שהוכתר לטוב ביותר באותה עונה, היא הצליחה ממצב של ירידה בטוחה, והאמן לי, אני כבר יודע להרגיש מצויין מתי הקבוצה שלי בדרך לרדת ליגה- ובלי רוני לוי באותה עונה שהחייה את ערן לוי וקאיודה(שלא כבש לשמחתנו איזה חודש וחצי עד שרוני לוי הגיע ולכן גם לא יצא לאירופה בינואר)- הקבוצה הזו היתה בדרך ודאית לירידת ליגה, להישאר ליגה בבטחה הרבה
    לפני הסוף ואז כבר היתה ירידת מתח ואפילו עכו עשתה עלינו 4 נקודות ונשארה בליגה.
    אנשים מזלזלים אבל זה שווה יותר מאליפות.
    באליפות יש גם אנשים שפשוט על העגלה. לירון בסיס זה שחקן לאליפות?
    רונן שוויג זה חלוץ לאליפות?
    מיקי סירושטיין שנזרק מבני יהודה זה פתאום בלם לאליפות?
    ערן לוי אף פעם לא היה אחד ש״סתם נמצא על העגלה״.
    והטירוף הזה במשחק והמריבות- יודע מה? הלואי שלא ״ישתכנז״ פתאום בנבחרת- כי לפחות למראית עין נרגיש שלמישהו שם סוף סוף איכפת(חוץ מזהבי).

סמואל אטו ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

הכדורגל פה רקוב מהיסוד וערן לוי הוא לא כל הבעיות של הכדורגל כאן. זה כולה משחק ידידות(ומשחק ידידות שרחוק מאוד ממשהו אמיתי וכלל לא רלוונטי), הוא יעלה בטירוף מחר בניגוד לשחקנים שבעים והביקורת נטולת פרופורציות כי היא בכושר טוב ולדעתי מגיע לו.

מחר אין סיבה לא לשחק התקפי ולפחות לנסות לגרום למעט הקהל שיגיע(צריך דרך ממש יצירתית כדי לתמרץ אנשים לבוא) - ליהנות. לא חושב שממן אפילו מיכה הם שחקנים יוצאי דופן אבל מברוק על הבכורה וכנ"ל דיא סבע. נמאס מאותם שמות כל הזמן שזה משפט שנכון גם לנאתכו - אבל הגישה שלו נכונה ומברוק להרוש.

גלץ אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

על הנייר, בגלל שבצד ההתקפי הוא כנראה השחקן הכי טכני, הכי מגוון והכי מאיים שאפשר למצוא כרגע.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. גלץ Member

אלכס, הנה תתפלא יש גם אוהדים לא של נתניה שבעד הזימון של ערן לוי.

9. DRORIKO Member

אני כבר רואה אותנו מפרקים את הרומנים ואז עוד פעם תתחיל האופוריה של "הנה אנחנו יכולים לעשות את זה" כיאה לציבור עם הכנה למוח.

10. Noam77 Member

והופכים את חזן למאמן קבוע

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

חח כן חשבתי גם על זה.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן לוי הוא שחקן שבכל מצב צריך להיות המוזמן הראשון לנבחרת ישראל. נכון שיש מלא דברים שחסרים לו ושיש אותם לשחקנים אחרים, אבל גם יש מלא דברים שלו יש ולשחקנים אחרים אף פעם לא יהיה.
    במקרה הכי גרוע, אלון חזן לא יבנה עליו וערן לוי ייכנס לשחק רק אם הכול ייראה אבוד ויצטרכו שחקן שמשום מקום יוכל לשחרר פצצה או להעמיד שחקן מול שוער. זה לא שהוא הוזמן על חשבונם של צ'בי הרננדז או אנדראה פירלו.

ועוד לא הזכרתי שערן לוי ישאיר את כל מה שיש לו על הדשא, בניגוד לכמה שחקנים אחרים שמבחינתם זימון לנבחרת למשחק שכזה הוא כמו קוץ בישבן.

גלץ ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. גלץ Member

והופכים את חזן למאמן קבוע[/QUOTE]

דווקא נראה בחור רציני.
    עדיף על אלישע לוי.

14. קשר שמאלי Member

המוזמן הראשון לנבחרת ישראל בכדורגל חופים. שם אפשר לשחק בהליכה. למסור ולבעוט גם עידן סרור יודע

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/18
  15. עידן444 Member

יש לך חוסר הבנה בסיסי.
    כדורגל חופים דומה יותר לקט רגל מאשר לכדורגל דשא.
    כדי להצליח כולם חייבים לרוץ שם כל הזמן להבדיל מכדורגל דשא.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.