נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

השיח בכלל סביב ההרכב, כאילו הוא משנה משהו, תמוה בעיני אפילו יותר.

2. Raulito Madridista

גם אם הנבחרת תקבל עשירייה ביום שישי זה לא אומר שאין טעם לנסוע. שכטר במקום בן-שהר לדוגמא לא יעשה הבדל של שמיים וארץ אבל כן מצפים להרכב הגיוני מצד המאמן ומעניין לראות מה יהיו בחירותיו.
    השחקנים שסגורים בהרכב: דסה-טיבי-צדק-אלמוג כהן-זהבי-טב"ח, ככה לפי מה שכתוב בעיתונים היום.
    התלבטות לגבי הרוש\מרציאנו| טוואטחה או רמי גרשון| שניים מבין כיאל-ביטון-ייני-ביבראס| וגם העמדה של זהבי - חלוץ או קשר(תומר חמד), ואם שכטר\רפאלוב\בן-שהר

כעת ב-One כתבו שלרפאלוב יש עדיפות. תמיד שהוא היה בשיאו לא ספרו אותו בנבחרת ודווקא כשרצו אותו הוא היה פצוע, הוא פספוס. עוד לפי האימון - השלישייה של כיאל-אלמוג כהן-ביבראס ורמי גרשון כמגן שמאלי. לא ברור מה קורה בעמדת השוער.

כנראה קצת הסתנוורתי מהחודשיים האחרונים אבל אני הולך עם הטירוף והרומנטיקה ושכטר. לא עם רפאלוב. אלמוג כהן צריך להיות 'אנטי אינייסטה', אם יש דבר כזה. מבחינתי זה בסדר אם זהבי בשפיץ וגם אם זה תומר חמד.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

מי הוא הגארת' בייל של נבחרת ספרד ? יש מישהו שמחזיק את כל הנבחרת ?
    @alexshw
    @Raulito

4. Raulito Madridista

אינייסטה הוא שחקן המפתח כמו תמיד. לא חושב שזה יבוא לידי ביטוי במשחק נגד יריבה חלשה משמעותית כמו ישראל, אבל לנבחרת אין חלוץ כמו בימים היפים שלה, ויאה או טורס. מוראטה - עדיין משהו חסר לו ודייגו קוסטה הוא לא השחקן של צ'לסי. דויד סילבה האמת לקח פיקוד לא רע בהיעדרו של אינייסטה אבל פחות או יותר מדובר באותו הבסיס עם התלהבות בגלל מאמן חדש ושינויים מינוריים, נניח קרבחאל כמגן תוקף איכותי יותר ממה שהיה בעבר. עדיין יש לנבחרת מיליון קשרי אמצע(טיאגו מבאיירן יכול לקבל צ'אנס והוא יכול להקפיץ את היכולת של ספרד ברמה אחת לפחות, בעוד לגבי איסקו חסר היציבות אני סקפטי) ופחות קשרי כנף למשל שנכחדו לחלוטין עם כל הכבוד לויטולו שכבש נגד איטליה. פדרו הוא אלתור. בגדול זו נבחרת עם סגנון מאוד ברור ומובהק שרץ טריליון שנה יחד. זה הניתוח ה-'שגיא-כהני' שלי.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

@Raulito
    יש מישהו שצריך לסגור אישית לדעתך ?

6. Raulito Madridista

את סרחיו ראמוס הכל-יכול. מדמיין אותו עולה לנגיחה מול טיבי ושאר החבר'ה והאמת שאני מתפוצץ מצחוק. וברצינות: דייגו קוסטה אמור להתחיל לכבוש בנבחרת והוא מאוד מסוכן, זו רמה אחרת של פיזיות. הקלישאה הקלאסית היא ללחוץ את בוסקטס, הקשר האחורי ו'מוביל הכדור' כדי שהכדור לא יגיע בכלל לאינייסטה אבל הוא וסילבה שיישחק בוודאות הם המהנדסים. עם כל הכבוד לציטוטים בתקשורת אני לא רואה את ספרד באה לטרוף את הדשא, בטוח שהם קצת מזלזלים בנבחרת. גם לטעמי משחק ההגנה קצת לוקה בחסר. אפשר לגנוב שם גול אם יהיה ניצול מצבים, אבל לצאת משם עם משהו זה לטעמי בלתי-אפשרי.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שחקן מפתח? לסגור אישית? חברים, זו נבחרת ספרד. כל הסגל שלה זה שמות שיכולים לעשות בית ספר לנבחרת שלנו.

Don Joan Roman ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

יצא לי לראות את בוסקטס ב2 משחקים העונה והוא ירד ביכולת בגדול.
    איסקו שחקן שחקן אבל לא מאלו שמצריכים שמירה אישית, אסתכל קצת על דויד סילבה נראה מה נשאר מהטירוף שהוא הכניס אותנו דאז בולנסיה.

נסתכל על החלק האחורי -
    השוער הכי טוב בעולם (דה חאה), וצמד בלמים עם מסירה ברמה גבוהה.
    האם לדעתכם קבוצה כזו צריך ללחוץ גבוהה או להזמין התקפות ולעקוץ במתפרצות ?

9. Drama2 הסמל מעל הכל

מנטלי זה 80%.
    אם הם באים עם גישה כזו, הם הפסידו לפני שטסו לספרד.

גם נבחרת וולס מכילה שחקנים שיכולים לעשות לנו בית ספר, אבל אם לגוטמן היה מספיק בינה לשים שמירה אישית על בייל, היינו סוף סוף מגיעים לקמפיין 'גדול'.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין מה להשוות בין וויילס לספרד מבחינת חומר שחקנים. יש רק 3-4 נבחרות שעומדות איתם באותה השורה.

Don Joan Roman ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. סיונרה Member

זה לא שספרד מעולם לא הפסידו משחק. אפשר להפתיע שם, זה כדורגל.
    זה לא אומר בשום צורה שכל תוצאה שהיא לא הפסד בשני שערים ומעלה תהיה הישג לא רע, ותיקו לא יהיה דבר מדהים. אבל אפשר בסיטואציה ובהתפתחות מסויימת של משחק להפתיע ולהוציא משהו.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

אם לא ישאלו "שחקן מפתח? לסגור אישית?" ויתכוננו למשחק טוב בלי חשש ופחד, יהיה טוב.
    להתכונן, להאמין, ולהילחם - המפתחות להצלחה.
    אם בופון אכל לוב כמו שוער נערים ב' מטל בן חיים, גם את דה חאה יהיה אפשר למצוא לא מוכן.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שומע את איתן טיבי מברבר בתיקשורת,על זה שקוסטה לא יכול להוציא אותו מהכלים. נגד ווילס הוא איבד את הראש והשאיר אותנו בעשרה שחקנים.
    אני בכלל לא הייתי עולה איתו בהרכב,שחקן שלהגיד עליו טיפש תהיה מחמאה.

גם בתסריט הכי אופטימי שלי,זה עדיין הולך להיות הפסד כואב ומביך.
    אנחנו והם זה בכלל לא אותו ענף כדור.

ייא ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  14. Telkiyski Member

בזבוז לשחק עם רמי גרשון כמגן שמאלי.

עצם זה שטיבי בכלל חושב שדיאגו קוסטה ינסה להוציא אותו מהכלים מלמד קצת על הסרט שהוא חי בו.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא לדעתי בעיקר עד כמה הספרדים יהיו מרוכזים. אם הם עולים למגרש עם מאה אחוז ריכוז אז המשחק יכול להסתיים בתבוסה קשה. מקצועית ההבדלים ברורים. אנחנו צריכים יכולת שיא במשך תשעים דקות מכולם, הם משחק רע לאורך כל הדקות. נכון, הם רק בני אדם, אבל אין לנו אפילו כושר גופני אמיתי בשביל לסיים משחק כזה עם חיוך. בטח לא השחקנים שמשחקים בארץ.

מצב נושא:
הנושא נעול.