נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי רק מאמן זר היא אופצייה, אבל לא יתנו לו לעבוד בשקט. זו גם חתיכת בעיה. הכל פשוט רקוב. אם כבר צריך לבחור מאמן ישראלי אז גרנט. היה לו בעבר קמפיין טוב. גם לא אבוקסיס, הוא לחלוטין אוברייטד. שקודם יוכיח בבאר שבע שהוא מסוגל לעבוד תחת לחץ. נבחרת ישראל היא לא בני יהודה...

המצב פשוט על הפנים, אבל לפחות יש לנו כרגע קו קדמי שמסוגל לתת שערים. וייסמן, דאבור וזהבי אמורים לתת לנבחרת משהו חיובי, אבל עכשיו צריך לקוות שנקבל מאמן שמסוגל גם להוציא מהם משהו טוב...

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרצוג היה צריך להישאר לפחות עד אחרי המפגש מול סקוטלנד ואולי המפגש לאחר מכן אם היינו עוברים אותם.
    לאחר שהחליטו שהרצוג לא ממשיך (כבר החלטה רעה בתזמון רע), ברק בכר צריך להיות המועמד הראשון שפונים אליו. הבעיה היא שהבחירה היא בזכות קומבינות וקשרים וקירבה לאנשים, ולכן אבוקסיס/קלינגר/ברקוביץ' הם המועמדים המובילים ובכר בכלל לא מועמד.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום מאמן נבחרת זה לקבור את הקרירה שלך , בכר מספיק חכם לוותר על ההזדמנות הזו.

4. Telkiyski Member

וזה לא אמור להיות ככה, פשוט במדינת הפרימואים על הזמן מקשקשים על זה שאנחנו לא פחות טובים מכל נבחרת חוץ מספרד, איטליה ודומותיהן, ואז יוצא שכשמקבלים בראש מאוסטריה, סלובניה או בוסניה, כמו שאמור לקרות - "כישלון!!!"

הדבר היחיד שיכול לעזור לנבחרת ישראל זה שיודו מראש שהם שווים מקום 4 בהגרלה טובה ו5 בהגרלה רגילה.
    לא צריך להיות כזה מבין גדול כדי לראות את הסגל של מקדוניה או סלובניה כדי לדעת שחד משמעית מדובר בנבחרות עם סגלים עדיפים בהרבה על שלנו.
    מה הבעיה להודות בזה פשוט?

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/20
    Roma ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

ולהיות מאמן מכבי חיפה מזה? בלבול סיים במקום השני, הוציא את המקסימום מהסגל במשך 2 עונות, והבוס שלו מכר אותו. בכר במקרה הכי טוב יצליח כמו בלבול, לא מעבר, ומבחינת הנשיא וכתבי החצר שלו זה ייחשב כישלון.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אלישע לוי עשה 2 עונות של מקום שני והוציא כמעט את המקסימום והבוסית שלו מכרה אותו , והביאה את בכר שעשה את הקפיצת מדרגה מהבינוניות למקצוענות.

de Middenweg ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  7. קשר שמאלי Member

התקרה של מכבי חיפה עם שחר זה מקום 2. לא יתנו לבכר בכלל הזדמנות לשדרג. החתימו לו כבר על הראש את מאבוקה, משאירים את ווילדסחוט, מחזירים את טורה., שוקלים להשאיר את סיינסבורי. איזה קפיצת מדרגה? מקום 2 יהיה הישג ענק, כמו העונה

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברק בכר ידע לשדרג קבוצה גם עם השחקנים הקיימים שהשאירו לו (בוזגלו,הובאן,אוגו) .
    ואתה יודע מה , גם אם זה יגמר שוב במקום 2 זה לא יהיה בפער דו סיפרתי לא שזה יהיה הישג אבל זה בהחלט שיפור ואני עדיין מאמין שברק בכר יכול לתת פייט למכבי ת"א לאליפות .

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

יש דמיון בין בש ההיא של אלישע עם סיראז' נסאר ופאיוביץ' לבין חיפה הזו של בלבול עם כל הרז מאיר חבשי וסאן מנחם.
    השאלה אם יהיה דמיון גם בשלב שבו בכר מגיע.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעבור בעמודי האינסטגרם של כל ערביי הנבחרת, תגיד לי כמה פעמים אתה מוצא שם את דגל ישראל או איזכור של המילה ישראל, לא רק בפרופיל אלא גם בתמונות ממשחקי הנבחרת. נשמע שטותי אמנם אבל אומר הרבה על הגאווה שלהם לשחק ולייצג את הנבחרת.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. yakov_y YNWA

אפשר לחשוב שהאמריקאים ששיחקו בנבחרת ישראל בכדורסל ותרמו המון חשבו על המדינה, באו, נתנו את הנשמה, למען הקריירה שלהם, תרמו לנבחרת וזה הכל.

זה כולל כל נבחרת כדורסל שלוקחת אמריקאי, להפועל ירושלים היה אחד ששיחק באוקריאניה, למכבי ת"א היה אשתקד שחקן ששיחק בנבחרת טוניס, סילבן לנדסברג משחק במדי נבחרת אוסטריה, יונתן שולבראנד הישראלי משחק בשבדיה למרות שאימו שבדית ואין לו קשר, טרוצקי מהפועל חולון משחק בנבחרת אוגווראי למרות שאין לו זיקה למדינה.
    כשדיוויד בלאט לקח הישגים יוצאי דופן עם נבחרת רוסיה זה הפריע לרוסים ?
    רנדלוף לקח אליפות אירופה עם סלובניה, חשב על עצמו ולא על המדינה.

יש את הסיפור הזה גם בכדורגל (מה הזיקה של אובימיאנג וקוליבאלי למדינות שלהם ?), פשוט בכדורסל זה עם יותר דגש.

כשמורן רוט ואלכס טיוס לא רצו לשחק בנבחרת קיבלתי את זה בהבנה, לא ברור לי למה נענשו.

תביא את המאמנים הכי טוב לנבחרת, תאזרח שחקנים מצידי, תביא הישגים, לא מעניין אותי כמה סאן מנחם אוהב את המדינה, לכולם יש אינטרס.

אגב הנושא של ההמנון כל כך מפגר, עשיתי הכשרה בבאח גבעתי וראיתי את הגדוד הבדואי לא שר את ההמנון, היה לי בפלוגה חייל מוסלמי שבמסדרי בוקר במקום לשיר את ההמנון לא היה שר.
    בקיצור לא חסר חיילים לוחמים שלא שרים את ההמנון, את מי זה מעניין ? העיקר השירות והתרומה.

12. Telkiyski Member

אני גם לא שר את ההמנון הזה (נתקלים בו במשחקי כדורסל), אם הייתי שחקן טוב לא הייתי ראוי לשחק בנבחרת?

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם לא אותך ציטטתי אבל אני מבין שהטענה שלי מספיק נכונה וחזקה אם כדי לענות לי אתה קודם כל לא מגיב לעניין שכתבתי והולך סביב סביב לנושאים לא קשורים כמו הכדורסל הישראלי שמעניין את הביצה לרובנו כאן ולצבא(מה הקשר?) וגם הדוגמאות של ילדי מהגרים באירופה/אפריקה לא בדיוק דומות כדי להפריך את הטענה שלי ולא בדיוק מצליח.

יש אמת פשוטה וברורה לא צריך לעצום עיניים בכוח.

@Telkiyski אפשר לא לשיר את ההמנון ולהיות שחקן נבחרת, לא רצוי בעיני אבל זאת רק דעתי.
    קפטן שלא שר את ההמנון ולא משנה מאיזה מניע לא יכול להיות קפטן.

EsheD ו-עידן444 אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

אין ראוי כיום מנאתכו להיות קפטן הנבחרת, גם כשחקן וגם כאישיות. לפי ההיגיון שלך דור מיכה ועומר אצילי יותר ראויים להיות קפטנים רק בגלל שהם שרים את ההמנון. זה די מוזיל את כל הרעיון שלו.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הם היו מנהיגים ושחקנים בכירים ללא המעשה הזה אז כנראה שכן, גם ראיין גיגס ענד במשך לא מעט שנים את סרט הקפטן של נבחרת וויילס ולעיתים של מנצ'סטר יונייטד לפני שנודע שהוא מזיין את אשתו של אחיו, מאמין שאם זה היה מתפרסם 10 שנים קודם לכן אז הוא לא היה אופציה.

נאתכו שחקן סגל ראוי למרות שמבחינת יכולת ב-85% מהזמן בנבחרת הוא מסריח את הדשא אבל זה לא קשור להמנון או להיותו צ'רקסי, לפני שקופצים. כקפטן אתה צריך להוות דוגמא לשחקנים האחרים, אם הקפטן לא שר את ההמנון מסיבותיו שיוותר על הכבוד ועל הסרט.

מצב נושא:
הנושא נעול.