נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אחרי זה הוא יבכה שאף פעם לא בונים עליו בנבחרת. סבבה, שיהיה לו במזל טוב, לא חסר שחקני התקפה לנבחרת.

2. Butragueño מנהלים

אז בן אדם, שחלקו ממקצעו זה להיות שחקן כדורגל, רצה לחגוג את חתונתו (או אחד האירועים הקשורים לכך) ולכן נעדר ממשחקי הנבחרת.
    למה אנחנו צריכים להתעסק בזה? למה מישהו צריך להתעסק בזה?

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Butragueño
    כי דאבור חשוב לנבחרת. הוא אחד השחקנים הטובים שיש. אני לא מבין את השחקן. זכותו להתחתן, אבל התאריכים היו כבר מזמן ידועים לכולם. בקטע הזה אני לא עם מונס. אגב גם חמד לא ישחק כך שזהבי יצטרך לעשות את כל העבודה לבד.

EsheD אוהב/ת את זה.
  4. South Boy Member

אולי הוא רוצה שאופ"א תזיז את התאריכים של המשחקים לכבוד החתונה?
    הוא פשוט חוצפן, מילא התלונות הבלתי פוסקות בזמנו על חוסר הקרדיט שקיבל מאלישע, אתה שחקן מקצוען ומודיע שלא תתייצב למשחקים בגלל חתונה?
    ראיתי גם בכמה מקומות ציטוטים של מקורבים שלו שאומרים שאם הוא היה יהודי היחס אליו היה שונה, כנראה שרוטנשטיינר היה מזיז את המשחקים ובא לחתונה עם צ'ק שמן.
    השימוש בגזענות לכאורה זה פשוט מכעיס ומזלזל באינטיליגנציה, אני מקווה שלא יוותרו לו ויבעטו בו לקיבינימט אם הוא לא מתכוון להתייצב.
    כמה הליצנים האלה יכולים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה?

EsheD, oFiRzZz, גלצ ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. Mahranlala Member

לחשוב שפעם הזיזו גמר גביע לצהריים בשביל חתונה.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שחקנים מסויימים בסגל שהנבחרת מעניינת להם את הטיזי, משתמשים בה לקידום הקריירה ותו לא.
    אפילו איזכור של השם ישראל או סתם הדגל לא תמצאו בחשבונות האינסטגרם שלהם בתמונות שהם מעלים לאחר משחקים או אימונים של הנבחרת, גג האשטאג של NaionalTeam. כאשר זה המצב לא פלא שהעם לא מתחבר לנבחרת.

EsheD ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר זה הגיוני, כי הם ערבים.

הקהל היהודי והערבי לא מזדהה עם הנבחרת, השחקנים הערבים כמו שאמרת מסתכלים עליה דרך משקפת ההגיון בלבד ולא רק הלב.

בכל העולם נבחרת זה קונצנזוס ואצלנו זה לא. לא על זה ניפול ונקום, אבל זו בהחלט כן אחת הסיבות למה לא נצליח אף פעם להתקדם עם הנבחרת.

8. סיונרה Member

מה נקבע קודם, המשחקים או החתונה? אם זה החתונה אז אין הרבה מה לעשות, אבל אם זה המשחקים, אז מבחינתי יש לו החלטה, או שהוא מגיע או שלא מזמנים אותו לנבחרת יותר.

9. oranfu Member

לא מבין מה רוצים ממנו. החתונה שלו יותר חשובה לו מאיזה משחק של הנבחרת, נו אז?

אפשר לחשוב שהוא זרק את סרט הקפטן ותקף את הקהל...

10. South Boy Member

ואם במקום משחק נבחרת היה מדובר במשחק מול ברצלונה בקאמפ נואו הוא עדיין היה טוען שהוא קבע קודם את החתונה ולא יכול לדחות?
    יש לו סדר עדיפויות מאוד ברור ונבחרת ישראל נמצאת בתחתית הרשימה הזאת על פי מעשיו, גם אם החתונה נקבעה לפני מועד המשחק הוא יכול לדחות אותה, לא מדובר חלילה בפטירת קרוב משפחה או במשהו שלא ניתן לדחות.
    אם הוא לא רוצה לדחות את החתונה שלו (ואני מצטט את סבו "בגלל שכולם מחכים") בשביל לעזור לנבחרת בצמד המשחקים הכי חשובים שלה בתקופה האחרונה זאת בחירה שלו אבל יצטרכו להיות לבחירה הזאת השלכות, לא יכול להיות ששחקן שמתפרנס מכדורגל ינטוש את הנבחרת שלו בגלל אירוע מתוכנן ולא איזה בלת"ם שהוא לא יכול לדחות ונמשיך כאילו לא קרה כלום. זאת לא תוכנית כבקשתך וכמו שהוא לא יעשה דבר כזה בעונה הסדירה בקבוצה שלו בתור שחקן הוא לא אמור לעשות את זה כשחקן נבחרת.
    אגב, הוא מתחתן או תופר גם ירח דבש על הדרך? להפסיד מחנה אימונים בגרמניה ושני משחקי נבחרת בגלל חתונה זה פשוט הזוי.

EsheD ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

לא חושב שבאדיר הסתובב עם דגל ישראל, אבל הוא נתן את כל כולו ותרם. לא חושב שיש פה עניין של לאום. רביבו למשל או קטן גם עשו טובה בנבחרת.

12. סיונרה Member

לא צריך להכנס עם הראש בקיר, אני לא יודע מה היה קורה בעולם מקביל שבו היו קורים שלא קרו בעולם שלנו. אני מניח שהוא קבע את החתונה שלו על תקופה שכבר לא אמור להיות בה כבר כדורגל. אם פתאום תקעו לו משחק נבחרת בהפתעה, אז מן הסתם לא אידאלי אבל אני לא יכול להכנס לנעליים שלו ולהחליט בשבילו מה אפשר ומה אי-אפשר לעשות.

13. DRORIKO Member

מה זה "משחק נבחרת בהפתעה" המשחקים פורסמו כבר לפני חצי שנה.

14. סיונרה Member

דרוריקו, הבנת הנקרא ידידי.

15. DRORIKO Member

אשמח להסבר?

מצב נושא:
הנושא נעול.