נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

אין ספק שנגד פולין ה"מצבים" שיגיע אליהם, אם יגיע, יהיו יותר דומים למה שהיה נגד אוסטריה ולא למה שהיה נגד לטביה מן הסתם.

הוא יצטרך התעלות רצינית כדי לכבוש בורשה, סטייל השערים שלו מול אוסטריה שכל אחד מהם היה יוצא דופן (אולי למעט השני במצב נייח).

2. גלצ Member

אני לא מאמין שהוא יבקיע מחר..
    עד דקה 10 נספוג ומחצית שניה נספוג סביבות דקה 70 וייגמר 2:0. הניסיונות של הנבחרת יהיו עקרים ולא יותר. משחק כזה גדול עלינו, הלוואי שאני טועה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני היחיד שחושב שזהבי מוציא מעצמו הרבה יותר בקמפיין הנוכחי כי אלה המשחקים היחידים שלו בשנה שהם אשכרה במסגרת תחרותית ולא בקרקס הסיני? תחשבו שאחת לכל כמה חודשים של "מנוחה" יש לו 2 גמרי גביע, הוא בא בטירוף בניגוד לרוב השחקנים שמשחקים בארץ/אירופה ומבחינתם העניין המרכזי הוא הקבוצות כי הרי זה הדבר היחיד שנשאר לו בקריירה, להשאיר חותם בנבחרת כדי שיוכלו להזכיר אותו ברשימה אחת עם כל הגדולים. כסף הוא עשה ועדיין עושה, השיג את כל התארים בארץ ולאירופה הוא כנראה כבר לא יחזור. מן הסתם משחק בלטביה ירגש אותו יותר מאשר את דאבור שבעונה הבאה ישחק עם סביליה מול ריאל וברצלונה.

* נכון שגם בקמפיין האחרון הוא שיחק בסין אבל כל מה שקרה בנבחרת תחת אלישע היה שגוי ופגע בכולם. אצל האוסטרים יש שיטה ברורה שמתאימה לזהבי וגם האגו שלו נרגע מאז.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

לא חושב שהאגו שלו נרגע מאז. מטפחים אותו נון סטופ.

5. Morientes Member

למה שהאגו שלו ירגע? איזה סיבה יש לו לחשוב שהוא לא שחקן שחקן? גם אם לא ישחק בשום מקום אחר עד סוף הקריירה אני משוכנע שהוא שחקן רציני ובטח הישראלי הכי טוב היום.
    לדעתי הוא היה רוצה לשחק בפריימרליג/ספרדית אבל שום קבוצה לא תקנה שחקן בן 31 בסכומים האלה
    אולי אולי אולי אם הוא יעשה קמפיין באמת מטורף בנבחרת(אבל גם בשבילו לא נראה לי שהוא יכול לשרוד בקצב כיבושים הזה)

6. קשר שמאלי Member

נשמה אתה לא בפורום השחקן ה-12. פה לא סוגדים לכדורגלנים ישראלים. שחרר אותנו

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

נגד וינסנט קומפאני, בתקופה שהוא היה יכול לזוז, זהבי נגע שלוש פעמים ואז סחט כרטיס אדום.
    נגד נבחרת ספרד עם פיקה, ראמוס, בוסקטס וכו' הוא נגע 3 פעמים ואז סידר לרפאלוב מצב לגול. בסוף הוא גם קיבל מחמאות מהתקשורת בספרד.
    אוסטריה יכלה להתכונן אליו כמה שהיא רוצה, זה לא היה הופך אותו לשחקן פחות טוב.

8. גלצ Member

אני מקווה שהקהל הישראלי שיגיע לפולין יחזור בשלום. בפעם האחרונה אחרי המשחק בין לגיה ורשה להפועל תא זה נגמר עם פצועים ישראלים

9. Morientes Member

אתה בפורום כדורגל ישראלי בדיון על משחק נבחרת

10. Telkiyski Member

ועד היום גארת בייל חולם עליו לפעמים בלילה ונזכר איך זיין לו העפלה ליורו, וגם דזקו ופיאניץ' עד היום זוכרים איך תקע להם צמד בבית והשאיר אותם בסלון.
    בופון עדיין בשוק איך זהבי תפר אותו בסמי עופר.

או שלא בעצם.

אגב נגד בלגיה כבשנו בשני המשחקים שער מצמק אחד מסכן והוא היה של תומר חמד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Morientes Member

צודק זהבי סתם שחקן אנחנו רגילים להצמיח רונאלדו ומסי במחלקות הנוער המפוארות שיש לנו בארץ

12. Telkiyski Member

מה קשור "סתם שחקן"?
    מי אמר שהכל שחור או לבן?
    או רונלדו או "סתם שחקן"? אין אמצע?

ערן זהבי שחקן ענק בקנה מידה ישראלי, אבל הוא עדיין רחוק מלהיות בניון, ברקוביץ' או אפילו אוחנה (שלקח גביע אירופה עם מכלן).

אמרתי כבר בדיון הזה, אם הוא מעלה את ישראל ליורו מבחינתי הוא בשורה אחת עם בניון וברקוביץ', שהם הגדולים ביותר שאני ראיתי.
    אבל הוא עוד רחוק משם.

13. גלצ Member

@Miki6846 כדרך אגב ציינת מוקדם יותר שאין שחקן ישראלי שהשפיע בשום קמפיין ככה כמו זהבי. אני חושב שיש לזהבי תחרות קשה עם יוסי בניון בקמפיין 2006. אמנם בניון כבש פחות ממנו אבל כמעט בכל המשחקים הייתה לו השפעה מכרעת על התוצאה.
    צרפת בבית הוביל את המהלך לבישול עם מסירות מצוינות עם קייסי נראה לי.
    שוויץ בבית צמד.
    אירלנד בבית-מסירה ליניב קטן שיפנה את הכדור לעבאס סואן (גול שראיתי אז 2000 פעם).
    אירלנד חוץ גרם לפנדל. שחקן אירלנד פשוט הרגיש מאוים והפיל אותו.
    קפריסין בית-למען ההגינות לא זוכר מה היה.
    קפריסין חוץ- השער השני עם הדריבל המטורף שלו מהקו, עובר שלושה שחקנים ומוסר לאבי נימני.
    איי פארו בבית-חוטף לשוער ברחבה ומבקיע אחרי דקה וחצי (הנבחרת הייתה צריכה 7:0)

14. oranfu Member

אגב, בניון בקמפיין ההוא באמת סחב אותנו לבד. זה היה בונקר מוחלט ובניון.

15. Telkiyski Member

זה היה הכי קרוב שלנו לפליאוף חוץ ממוקדמות 2000, ובבית קשה בהרבה (צרפת שוויץ ואירלנד).
    0 הפסדים אשכרה.

העיקר פיטרו את גרנט.

מצב נושא:
הנושא נעול.