נבחרת ישראל ::תם הקמפיין, מקום רביעי עם 23 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/1/06.

1. SeRgInHo Member

יהיה גם בית אחד עם 8 קבוצות

2. Jose Mourinho Member

אחלה סיקור ארז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הבית הנוח מבחינתי לישראל הוא:

1. יוון
    2. פולין/רומניה/קרואטיה
    3. בולגריה/סלובקיה
    4. ישראל
    5. כול אחת מלבד וויילס
    6. לא משנה איזו ניבחרת - אבל אם אפשר להימנע ממיפגש עם גרוזיה של קאלאדזה וקוביאשוילי, בלארוס של חלב וקוטוזוב וממקדוניה של גוראן פאנדב אז מה טוב.
    7. לא משנה איזו ניבחרת

הסיכוי שזה יקרה - סביר פלוס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/1/06
  3. תונל Member

עדיף לקבל מקדוניה מאשר בלארוס עם קוטוזוב וחלב.

אני אישית לא בונה על קולאוטי, כל הבירוקרטיה יכולה לקחת זמן ויותר חשוב מזה- הוא עצמו לא מראה סימנים שהוא רוצה לשחק בנבחרת. יכול להיות שהוא עדיין חושב שיש לו סיכוי לשחק בנבחרת ארגנטינה אם יעבור לאירופה.
    הבעיה היא שמכל העמדות, זאת העמדה שבה היה יכול להיות הכי טוב אם היינו יכולים להביא אליה מישהו מבחוץ כמו קולאוטי. אתה הופך והופך את כל השמות של החלוצים שיש לנו עכשיו ועדיין לא מוצא אחד נורמלי. ארבייטמן וגולן הם המובילים, מבין שניהם אני רואה דווקא יותר סיכוי שארבייטמן יהיה יותר ראוי להרכב, גולן כבר כמה שנים בהרכב של פ"ת וחוץ מהשלושער על בלגרד לא מראה יותר מדי סימני התקדמות. ארבייטמן לעומתו הולך להיות שחקן הרכב בחיפה עד סוף העונה, ז"א הוא יקבל את ההזדמנות להתקדם לעמדת החלוץ הישראלי הבכיר, הוא גם נמצא בקבוצה הכי טובה בשביל להשיג את המטרה הזאת, לדעתי הוא בדרך הנכונה. בכל מקרה- קולאוטי, או סתם חלוץ ברמה שהיינו רוצים, לא נראה שיהיה לנו לקמפיין הקרוב.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מבחינתי האידיאלי זה:
    דרג 1 יוון - אם כל הכבוד לרהאגל ולחניכיו, יוון היא נבחרת מאד אפורה, כבר המון זמן לא יצא להם כישרון על, והבדלי הרמות ביננו לבינם הם בכלל לא גדולים , תיקו ביוון וניצחון בארץ זה מאד ריאלסטי.
    דרג 2 - גרמניה - טוב אני קצת משוחד, אני מודה, אבל ככה אני יוכל לשמוע איך הגרמנים מבטאים את השמות שלנו בגרמנית, וחוץ מזה לראות את הנבחרת לפחות פעמיים בשידור ישיר ולא דרך האינטרנט, וחוץ מזה אולי אנינ יוכל לתפוס דיל לישראל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    דרג 3 - סלובקיה - נכון, נבחרת לא רעה, אבל פחות טובה משוויץ או מאירלנד, השנה פשוט הולך להם, הכוכב הגדול שלהם מארק מינטל רק עכשיו חזר מפציעה של 8 חודשים , ואני בספק אם הוא יוכל להמשיך לסחוף את הנבחרת הסלובקית שוב, בנוסף חלק גדול מהכוכבים שלהם מבוגרים כמו מירוסלב קרהאן מוולפסבורג.
    דרג 5 - אסטוניה - נבחרת לא רעה, אבל אחת מהנבחרות שנראה לי שניצחון כפול יהיה בר השגה
    דרג 6 - מולדובה\מקדוניה - נראה לי הכי נוח, כבר נמאס מקפריסין!
    דרג 7 - ממש לא משנה , כולן חלשות.

5. אלי מתחן Member

צמד בלמים כמו בן יוסף ובן חיים זה משהו לעתיד, צעירים, מהירים ויציבים. בתקווה שמגרלשווילי ישחק בעונה הבאה בקבוצה מסויימת הייתי נותן לו את צד שמאל ובצד ימין אפשר לשים את תומר חליבה, למרות שזה רק ברירת מחדל.
    בקישור הייתי משחק עם אלברמן וטל במרכז, בניון וזנדברג באגפים ובהתקפה עם ארביטמן וקטן מאחוריו.
    נבחרת מאוד מאוזנת יש לנו, ועם ההתקדמות של הכדורגל הישראלי אפשר לראות אותנו עולים ליורו.

6. Jose Mourinho Member

*הוספתי, לא שמתי לב לבלארוס...

וכן, מקדוניה בהחלט עדיפה לישראל מאשר בלארוס

7. כפר סבאי...! Member

עם קשטן זה יהיה משהו שונה הוא יודע איך לאמן לא כמו מאמן התיקו גרנט
    לגבי הבתים הבית הכי קל זה ליכטנשטיין, אזרבייג'אן, אנדורה, מלטה, איי פארו, קזחסטן, לוכסמבורג, סן-מרינו..
    אני אומר לכם במשחקים האלה יניב קטן הולך לפרוץ,שהוא בא לאנגליה הוא קיבל ביטחון...

8. הרצליה Member

הגיוני.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אממממ

מה?!?!

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח אני חושב שהוא התכוון לדרג..שם נוכל לקבל את הכי קלות[שזה מן הסתם ככה כי הם דרג אחרון]

11. כפר סבאי...! Member

מה אממממ מה תראה לי בית יותר קל..

12. כפר סבאי...! Member

לא קשור שזה דרג אחרון זה הכי קל..

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה מודע לזה שאין לנו אפשרות לקבל כזה בית לא משנה כמה פעמים נראה להם את המחשוף של שירי מימון מהאירווזיון?

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שהבנת טוב..
    זה דרג..
    זה לא בית..
    אף קבוצה לא תפגוש אחת את השנייה....אנדורה..גם אם היא תשלם מיליונים לבלאטר או לא יודע מה
    לא ישחקו נגד סן מרינו..זה לא בית כמו שהיה לישראל צרפת ואירלנד...

15. הרצליה Member

הנה בית קל:
    מכבי הרצליה,הפועל ירושלים,הכח עמידר רמת גן,מכבי כפר קנא אחי נצרת וצפרירים חולון.

הסיכוים לקבל בית כזה שווים לבית השני לא?