נבחרת ישראל ::תם הקמפיין, מקום רביעי עם 23 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/1/06.

1. city Member

דה רידר לא צריך להיות בנבחרת לדעתי, ביחוד שהוא שיחק בנבחרת הצעירה של הולנד וזה מראה כמה ציוני הוא. קולואטי, למרות שהוא לא נולד בישראל, התחתן עם ישראלית וכנראה יגור פה כל חייו, אני לא רואה סיבה שלא לתת לו לשחק בנבחרת. תחשבו מה היה קורה אם פורטוגל לא היו רוצים את דקו בגלל שהוא מתאזרח, או איטליה את קאמורנסי. הנבחרת יכולה רק להרוויח עם שחקנים כאלה.

2. כפר סבאי...! Member

כל מי ששם את ההרכב של נבחרת ישראל כולם לא שמים את נמני בורג חשוב מאוד בנבחרת

3. city Member

כן, אבל המשחקים יערכו בעוד עונה או שתיים, ואני לא יודע באיזה כושר נמני יהיה אז. כבר עכשיו הוא מהוותיקים בנבחרת, מי יודע כמה הוא יצליח לסחוב..

4. sagiv Member

תעזבו כבר את קולאוטי ובוקולי. עוד מעט תרצו גם לאזרח את לרואה ולעשות ברית מילה למסודי.
    הנבחרת צריכה להיות מורכבת מישראלים. אנשים עם זיקה, אנשים שהגאווה הגדולה ביותר שלהם היא לעלות לדשא ברמת-גן עם החולצה של הנבחרת. לא זרים שמחפשים טרמפ לאירופה ולא חמסניקים שאם היו יכולים, היו זורקים אטום על כל ה-40 אלף באצטדיון.
    עדיף להשאר נבחרת בינונית, אבל עם גאווה לאומית, מאשר להיות נבחרת של שכירי חרב שתעלה לאיזשהו מפעל. תסמכו על גאידמק שהוא מסוגל לשלם למישהו בשביל שישחק בנבחרת, כמובן אחרי שיסדיר את תהליך ההתאזרחות שלו בעזרת "תרומה נדיבה". משהו בסגנון קטאר. פויה, גועל נפש.
    ה-11 הפותחים צריכים לשיר את ההמנון ולא את הפרסומת של בנק לאומי.

5. EL Capitan Member

שגיב, דיברת על גאווה לאומית? תהיה לנו גאווה לאומית גדולה יותר אם נעלה דרך הכדורגל למונדיאל או ליורו.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת אין מה להשוות בין טלסניקוב לבוקולי או קולאוטי..טלסניקוב זכאי לשחק בנבחרת בדיוק
    כמו שבנאדו נימני או בנין זכאים..לא מבין בכלל למה זה עלה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

שגיב,לכל זר שרוצה לשחק בנבחרת צריך לעשות ועדה ולראות אם הוא מתאים,
    אישית אני הייתי מעדיף לראות בנבחרת שחקנים כמו שורה אובארוב טרטיאק מאשר המון ישראלים אחרים..
    השניים האלה יותר ישראלים מרובנו...בינתיים הייתי רוצה לשמוע מה קולאוטי בוקולי ודה רידר אומרים על
    זה ואחרי זה לשפוט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/1/06
  7. sagiv Member

לא ראיתי שכתבו פה משהו על טלסניקוב, אבל אם מישהו כתב בכיוון שלילי, הוא צריך להתבייש. ז'אן עלה לארץ בגיל 6 בערך. הוא חי בישראל יותר מרוב חברי הפורום הזה. אחיו נהרג לפני מספר חודשים במהלך שירותו הצבאי. הבחור ישראלי מכף רגל ועד ראש. מי אלה בוקולי וקולאוטי לעומתו?

8. SeRgInHo Member

ד"א מאיפה עלה טלסניקוב?

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי מאוקראינה..

דרך אגב מיכאל...לדה רידר כן מגיעה ההזדמנות לשחק בנבחרת..תרצה או לא תרצה הוא יהודי ולכן הוא
    צריך לשחק..
    השאלה נשאלת בקשר לאנשים שלא קשורים בכלל אלינו כמו קולאוטי ובוקולי..ואז צריך לעשות ועדה
    ולראות עד כמה הרצון של השחקן הוא מאהבה למדינה לנבחרת ולקהל וכמה מהם בגלל שהוא ארגנטינאי/ברזילאי/זימבבואי ולא יכול לשחק בנבחרת שלו.

10. SeRgInHo Member

אולי כדי לפתוח דיון מיוחד בנושא הזה?כי אנחנו סוטים מהנושא שהוא הכנה ליורו 2008

11. Igi Member

אפילו גרנט לא היה עולה עם הרכב כ"כ מעפן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ניר
    חרזי - האופציה הטובה והבטוחה.
    בנאדו - כנ"ל. אין סיבה להחליפו.
    בן חיים - יש שאלה בכלל?
    קייסי - כל עוד הוא משחק, ההסבר הוא כמו של בן חיים.
    טל ונמני באצמע- האחד יותר הגנתי ומארגן תמשחק, השני יכול לסיים לך אותו בנגיעה אחת.
    בניון וזנדברג- שני הקשרים ההתקפיים הטובים ביותר שלנו, חובה שהם יפתחו.
    ארבייטמן וקטן - לגבי קטן אני לא כל כך מרוצה בתור חלוץ. ראיתם שחיפה ניצחה 4 ו6-0 לאחר שהוא עזב. אם קולואטי יתאזרח, לא יהיה מאושר ממני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .. במקרה כזה, קטן במקום זנדברג.

המערך יראה בערך ככה:

ניר
    חרזי--בנאדו--בן חיים-קייסי
    -------טל-----נמני-------
    בניון----------------זנדברג
    ------קטן-----ארבייטמן---

בעצם היורו עוד שנה.. אז הייתי מחליף את נמני באלברמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/1/06
  12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צדיק בסדום...סוף סוף מישהו לא מעיף את בנאדו מההרכב...כבר חשבתי שאחרי המיליון פעמים שהספידו
    אותו לאנשים נכנס שכל לראש...אבל זה שסוטון רוצה את גרשון כנראה משפיע על כולם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

בקשר לשאר ההרכב...הרכב טוב..אמנם דומה מאוד למה שגרנט שיחק איתו אבל תכלס אין יותר מדי ברירות
    אפשר לשחק קצת עם ארביטמן שאני לא יודע עד כמה הוא בשל לנבחרת[נגלה בקרוב אם הוא ימשיך עם
    היכולת הטובה או לא]
    אבל שאר ההרכב הוא טוב....שחייבים שמגרשוילי יגבה את קייסי בנבחרת ושסבן את חרזי[שפונגין ברגע
    שהוא ישחק קצת יותר וימשיך להיות טוב]

13. Igi Member

סבן גרוע אחי. איך אנשים לא שמים לב לזה?
    בכל משחק של הנבחרת שאני הולך, אנשים צועקים על סבן "איזה טאמבל" "איזה אידיוט לאן הוא רץ??" וכו' וכו'... והם צודקים!
    הוא מגן ימני סטייל זמברוטה, אחד שרץ עם הכדור כל הזמן ונותן לעצמו ספרינטים. ההבדל הוא שזמברוטה יודע לכוון את הספרינטים שלו ולא עושה משהו דפוק בסוף(בדרך כלל).
    בקיצור, סבן לא פונקציה בכלל. זו באמת הבעיה הגדולה ביותר של הנבחרת כרגע.. עמדת המגן הימני. למרות שאתה צודק במקרה שפונגין.. הוא לא רע בכלל. כנ"ל רפאלוב. אבל יש להם עוד הרבה שנים לפניהם עד לנבחרת..

14. TBH Member

חברים יקרים,

למה לעלות עם אלון חרזי? היורו עוד שנתיים ואיך מגן ימני בן 35 יעצור שחקנים מהירים מהנבחרות הטובות באירופה?!

צריך להצעיר את ההרכב ולהמשיך את המהפכה שגרנט רצה להתחיל אבל התחיל אותה בקטן...

הותיקים שצריכים להשתלב הם: נמני, עידן טל, בדיר, קייסי ובנאדו.

וכל השאר-צעירים ורעבים!!

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/06
  15. Igi Member

אה ואפק כן יעצור אותם!?!?!??!??? הוא בכלל לא מגן! נכון שהוא יכול לשחק בתפקיד הזה אבל הוא ממש גרוע בתור מגן ימני. כבר עדיף לפתוח עם סבן...
    ואיזה תהליך בדיוק גרנט התחיל ?
    בן חיים? כל מאמן היה משחק איתו.
    עומר גולן? כמה הוא כבר שיחק? וגם כששיחק, לא היה טוב.