נחשף פרצופו האמיתי של אבי לוזון !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏5/11/07.

1. Chelsea_forever Member

אגב, באתר של ההתאחדות קובעים כי יש חוק שיכול להרשיע את בית"ר: עבירה של התנהגות בלתי ספורטיביות בנסיבות מחמירות ביותר, עפ"י סע' 20 י"ב לתקנון המשמעת יחד עם סע' 20 סיפא לתקנון זה. מה אנחנו לא מדינה דמוקרטית? מה עבירה בלתי ספורטיבית? האוהדים הביעו את דעתם. ועוד שאלה, למה ההתאחדות לא מפרסמת את התקנון באתר באינטרנט??

מצאתי איזה מסמך למרות שהוא מ2001 זה רק מראה מה הכדורגל שלנו שווה:

http://80.70.129.40/docs/igudim2/rtf/igudim2_1.rtf

דוח של מבקר המדינה על ההתאחדות לכדורגל

ציטוט:

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/07
  2. a.m Member

כל אחד זורק "מדינה דמוקרטית"
    במדינה הדמוקרטית שלנו גם יש חוק נגד פאשיזם וכל דבר שעלול לפגוע בדמוקרטיה, סלחו לי, אבל כשראש ממשלה נרצח עקב דעותיו זו פגיעה בדמוקרטיה, במיוחד אם מהללים את הרוצח.

3. אלסנדרו דל פיירו Member

אני שונא את לוזון כי יש לו פה מסריח ותמיד הוא עוקץ..והצביעות בהתאחדות רק גדלה מיום ליום.
    היום שיתפסו את לוזון וישימו לו מכות רצח לא רחוק. מיום ליום הוארוכש עוד ועוד שונאים.
    אבל חבר'ה בניינו השריקות בוז היה לא במקום.
    רבין איש מכובד שנלחם למען הארץ ועשה עוד הרבה דברים למען הארץ.אז טיפת כבוד לא הייתה מזיקה.
    אבל התקשורת סתם מנפחת ואוהבת לעשות רעש.
    אגב ארקדי אתמול דיבר על אולמרט שהו לא ''אוהד'' זה הרגיז אותי
    וואלק אולמרט היה אוהד לפני ארקדי ויהיה גם אחרי שהמעפן הזה יילך הלוואי יבוא יום ויתפסו גם אותו.
    אוהדי ביתר אל תיהיו תמימים יבוא יום והוא יעיף אתכם קיבינימט הוא משחק בכם,
    מוכרת לכם חארטות בשקל וחצי.. תהנו תהרגע כי אין לדעת מה יקרה מחר..

(מאיר פניג'ל מתכונן :aaarofl: )

4. beitar4ever Member

תאמין לי שאם הוא ישלים 4 שנים בבית"ר זה כבר יהיה פנטסטי כי כבר יהיה לנו אז הרבה תארים, ואז יתעניינו בנו הרבה אוליגרכים, ואפילו אני קונה שמשה דדש יחזור כאשר גאידמק ילך.

5. אלסנדרו דל פיירו Member

משה דדש ללא ספק אחד האנשים היותר איכותיים שנעלמו בכדורגל הישראלי.
    אתה יודע מה אני מאחל לכם שמשה דדש יקח אתכם.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .
    אגב אל תפגע ממה שאמרתי מקודם פשוט אוהדי ביתר כל מה שארקדי יגיד לכם תגידו אמן ותאכלו את הלוקש העיקר שיביא שחקנים ותיקחו אליפות.כשתבינו שזה זמני יהיה כבר מאוחר.

6. beitar4ever Member

תשמע מה אנחנו יכולים לעשות הוא שולט בקבוצה, ואיך אומרים: "בעל המאה הוא בעל הדעה", ואיך שהוא שולט בנו ,גם שחר שולט באוהדים שלו, ועוד הרבה בעלי קבוצות שולטים באותה מידה באוהדים שלהם.

7. BeitaReaLiverpool Member

שמישהו יענה לי.
    למה על קריאות "נאצים" אין שום עונש? מי שמע על דבר כזה?
    ותזכורת, כמה משחקים הפועל קיבלו על האמל"ח שהם זרקו לכר הדשא?
    לוזון, אתה פשוט בזיון.

8. Mehmet Member

Beitar4ever קראת את מה שכתבתי היטב?

גזענות ואלימות מילולית בהחלט אסורות לפי התקנון. מבחינתי, קריאות גנאי לרבין בזמן דקת דומיה בהחלט יכולות להיכנס תחת הגדרה של אלימות מילולית (שבהרבה מקרים מובילה גם לאלימות פיזית).

הקהל של בית"ר הגזים ביותר הפעם, ובהחלט ראוי לעונש חמור. מצד שני, גם אוהדי הפועל ת"א ששלחו את שמעון מזרחי להתאבד, ואוהדי מכבי ת"א שנהמו בעונה שעברה לעברו של יאניק קמאנן (מעניין אם היום הם סוגדים לו...) ועוד אלף ואחת דוגמאות, ראויים לעונש לא פחות חמור. אני בהחלט בעד יד קשה בעניין. אולי זה מה שיעצור את האלימות במגרשים... רדיוס לא עוזר בשיט.

9. beitar4ever Member

אתה יודע למה, כי רה"מ הוא בן אדם חשוב ורק שזה מגיע לאנשים כמוהו אז בהתאחדות מתעוררים אתה מבין, אתה יכול לא לשמוע שירים רק כאלה, לך תשמע מה הפועל שרים לשמעון מזרחי ,לפיני גרשון ,לאבי נימני, ולעוד הרבה אנשים ממערכת מכבי ת"א , זה פשוט בושה אבל מה לעשות שלא מתייחסים לדברים כאלה בכדורגל שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/07
  10. FelaKaT Member

אוהדי חיפה שרו לעידן טל עולה עולה עולה עולה עם הכסף שקיבלת תקנה לסבתא מצבה, זה הרבה יותר חמור ומבזה ממה שאוהדי בית"ר עשו. במידה ובית"ר תקבל עונש, העונש של מכבי חיפה צריך להיות מוכפל. אגב, זאת רק דוגמא אחת. הקריאות של אוהדי הפועל ומכבי חמורות יותר, והקהל הקשה ביותר בארץ עבר על חוק חמור במגרשי הכדורגל ואף אחד לא חשב על לתת להם עונש (כן, הכוונה לאוהדי סכנין ולבוז שלהם בשירת ההמנון, נגד זה כן יש חוק והעונש לכך הוא 5 שנים מאחורי הסורגים).

הגיע הזמן שההתאחדות בארץ תתקדם. לא על כל קללה גזענית ביציע צריך להעניש והגיע הזמן שהם יבינו שלא משנה כמה נקודות הם יורידו או כמה משחקי רדיוס הם ידפקו, זה לא ישנה דבר לפחות כל עוד מערכת החינוך תמשיך לשבות כל שני וחמישי.

אגב, באיראן מצאו את הפיתרון הכי טוב לבעיה הזאת-הם פשוט מחלישים את עוצמת הקהל (והקללות שם הרבה יותר 'עסיסיות' מפה) ולא שומעים אותם מהטלוויזיה בבית-כל מה שקורה במגרש נשאר במגרש.

בכל מקרה, מתי פעם אחרונה קבוצה כלשהי באירופה נענשה בגלל קריאות של אוהדיה (אני לא מתכוון למקרים חריגים שבהם השחקנים ירדו מהמגרש וכדומה, אלא לקריאות רגילות כמו "מוות לערבים" וכדומה)?

אבי לוזון הוא בושה לכדורגל הישראלי ואם רוצים להציל את הכדורגל בארץ הדבר הראשון שצריך לעשות זה להקיא את האיש הזה ממחזותינו.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

צודק, איפה העונש פה ? איפה העונש על קריאות לנאצים ? איפה העונש על זריקת רימוני הלם ? איפה העונש על הנפת דגל פלסטין ביציעי סכנין ? אין עונשים למה ? כי מחפשים את בית''ר, נכון שהמעשה חמור מאוד אבל דיי כבר, למה עושים מזה פסטיבל שלם נמאס כבר, מילה אחת של אוהד בית''ר ישר התקשורת מתנפלת והתאחדות המבזה שלנו מענישה.

שיהיה צדק במדינה הזאת הכל יהיה טוב ! ! !

12. f.c gal Member

אני מקווה שיורידו לביתר נקודות כדי שיהיה יותר עניין בליגה זה יעשה לי את השבוע אם יורידו להם נק'

אבל בתכלס ?
    מגיע להם,אבל הגענו למצב במדינה שלא מגיע להם..אני יסביר לכם למה:
    האוהדים של הפועל ת"א צוחקים על אבא של שמעון גרשון שמת
    אז למה אבא של שמעון גרשון יותר נחות מרבין,ואוהדי הפועל אף פעם לא קיבלו עונש על דבר כזה? ואוהדי ביתר אמרו משהו על רבין וכל המדינה כועסת פתאום

13. Becks Member

גם לקהל של בית"ר יש שורה מאיזה שיר שהולך ככה "נימני גרמני" ועוד שורה שהולכת ככה "על הקוראן משתין, שונא גם את סכנין" !

אז אתם באים בתלונות ?! (אם יענשו אותנו ואת הפועל ת"א אז גם אתם תענשו).

עכשיו על המקרה בחיפה, לפי דעתי בית"ר לא צריכה לקבל עונש (אפילו שאני שונא אותם) כי אין חוק כזה כמו שאמרתם ומספיק כבר כולם דיברו וממשיכים לדבר על המקרה ומוציאים את אוהדי בית"ר קטנים אז מבחינתי זה העונש (קטנים גם כי הם שרקו בוז למי ששחרר עבורם את העיר בו הם חיים).
    ובכלל על משחקי רדיוס אני נגד כי זה כמו שיהיה הצגה בלי צופים.

14. a.m Member

השיר הזה, זה יותר חמור ומבזה??? לשרוק בוז ולקלל ולהלל רוצח ראש ממשלה בזמן דקת דומיה כשנוגעים באחד מהפצעים הגדולים ביותר בדמוקרטיה הישראלי זה כלום, אוהדי ביתר צדיקים גדולים כל מה שהם יעשו יהיה בסדר. אתה מדבר איתי על שירים מבזים? אתם שרים "מוחמד ההומו מוחמד הבן..." ואתה עוד לא מתבייש להגיד שמגיע לנו עונש?

15. FelaKaT Member

כן, השיר הזה מבזה הרבה יותר. לא מדובר פה בהבעת דיעה (בדומה למה שאוהדי בית"ר עשו וזאת זכותם המלאה על פי החוק), אלא המטרה של אוהדי חיפה הייתה לפגוע. בדיוק כמו שאוהדי בית"ר מנסים לפגוע בערבים עם השירים שלהם על מוחמד. אני לא מבין איך אפשר לצפות מאנשים לכבד את המתים כל עוד הם לא מכבדים את אלו שחיים.