ניהול גרוע.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אל''ה, ‏6/5/03.

1. אל''ה Member

אני נמצא פה אמנם יום וחצי, אבל ממה שראיתי הניהול בפורום הוא די גרוע. שני אשכולות של אוהדי הפועל חיפה נפתחו (אבל אין אוהדים של הפועל חיפה בפורום טען קופיף ירוק) בזמן שהייתי. שניהם ננעלו. אין פתח לדיון טען המנהל שסגר לנו את האשכולות.
    אני מאמין שדיון לא צריך להתחיל בשאלה. אוהדי הכדורגל (ברובם, ישנם יוצאים מן הכלל כמו הסעודים) הם אינטילגנטים. הם לא צריכים טריגר בגודל של הר בשביל לפתח דיון. אם קצת כוונה טובה היו יכולים להתפתח דיונים על איכותה של הפועל חיפה העונה וסיכוייה לעלות בעונות הבאות, ודיון על המשחק בטדי.

אל תנעלו לנו את הדיונים

אל"ה

אם אתם מתעקשים- אני פותח דיון עם טריגר אכזרי. יום טוב.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מה שאני ראיתי בדיונים שלך זה שאתה רוצה שאנשים יכנסו לאתר של הפועל חיפה או יבואו למשחק הבא של הקבוצה..
    אם אתה רוצה לפתוח דיון על הישרדותה של הפועל חיפה פשוט תרשום את זה..
    תאמין לי שהמנהלים פה לא סתם נהיו מנהלים פה ויודעים מה הם עושים..תנסה לפתוח דיונים קצת יותר מפורטים או לפחות עם נושא מוגדר[לא הסעות למשחקים..]

תהנה באתר..

3. AFC Member

ובכן, אוהד יקר, היית ככל הנראה זקוק למבט קצר בדיון החוקה שנמצא ממש בפורום זה.

הדיון של חברך אוהד הפועל חיפה היה דיון שדיבר על נושא פשוט מאד - "הפועל חיפה אימפריה! יאללה מלחמה אנחנו עולים ליגה!". עכשיו, תסביר לי איך לעזאזל טופיק שכזה מסוגל לעורר עניין או להוסיף רמה לפורום שלנו?

בקשר לדיון שלך... הוא היה פחות חמור, אבל פשוט כתבת מכתב לאוהדי הפועל חיפה. זהו אינו פורום שמשמש כאי-מייל, לא אמרת שום דבר שהיה יכול להתפתח כדיון באותו טופיק.

המטרה בפורום היא ליצור דיון בין אוהדי קבוצות שונות. אולי אפשר לפתוח טופיק על מצבה של הפועל חיפה, אבל עם איזשהו פוטנציאל לעניין מצד שאר חברי הפורום. אם אתה מעוניין להתכתב בצורה של צ'אט עם שאר חבריך החיפאים, אני משוכנע שיש לכם אתר ופורום שבו תוכלו לשוחח על הקוסם אלי גוטמן (פויה!).

יום נעים ושהייה נעימה בפורום.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הדיון האחרון שלך היה לא משהו..
    רק שאלות בלי קצת רקע לא ממש מעניינות אף אחד[דרך אגב אני לא מחקתי את הדיון..החלטה של מנהל אחר שמבין עניין..]
    ועם אפשר לא לדחוס את כל ה-7 שנים האחרונות של הפועל חיפה בדיון אחד זה יהיה נחמד..
    אם אתה באמת רוצה לכתוב ולהנות מהפורום ולא סתם להתפלצף עם האנשים פה אתה מוזמן להסתכל קצת על דיונים אחרים שנכתבו פה ולהבין קצת איך פותחים דיונים..

5. אל''ה Member

נכון, פירסמתי את המשחקים שלנו ואת ההסעות שלנו בתקווה שאוהד או שניים שפיספסו את הפורום שלנו נכנסו לפה.
    אבל, עם קצת רצון טוב, ועניין, היה יכול להתפתח דיון מעניין על המשחק. אני מאמין שהאינטילגנציה של רוב האוהדים פה בפורום מספיקה בשביל (בהנחה שזה מעניין אותם) לפתח את הנושא ולדבר קצת על המשחק. אפילו תגובה ירוקה טיפוסית של "חחחחחחחחח תפסידו בטוח יא סרדינים" הייתה פותחת דרך לדיון.

אמנם ידידי האדום (עומר?) פתח אשכול די "סתמי" (אם זה עומר אז הוא עושה את זה גם אצלנו, לא שכחנו את התגובה על שירי הזקנים :wink: ), אבל אם תרצו לפתח את הדיון תוכלו לעשות זאת. ואם זה לא מעניין אותכם פשוט אל תגיבו, האשכול יפול מעצמו (מבטיח לא להשתמש בפטנט UP).

כולם באים לטדי!!
    אל"ה

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה רוצה לפתוח דיון על המשחק..
    תן שעה יום ובערך את ההרכב..
    והימור שלך מה יקרה?אולי זה ייראה יותר טוב..

ומן הסתם גם תגובות כמו סרדינים נמחקות אצלנו בפורום[יונייטד..רמז קל..]

7. אל''ה Member

כמו שאמרתי, אני משאיר לחברי הפורום את הפיתוח של האשכול. נעילה היא תגובה לא חכמה, אם האשכול לא מעניין, הוא ירד מעצמו, אם הוא לא הוא יתפתח ויעלה שאלות מענינות.

מתי הזכרתי אירוע שלא מהעונה הזאת או קודמתה?

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישראל כהן...לא מהעונה הזאת..

9. גיורא הזקן ! Member

אבל ישראל כהן משפיע על העונה הנוכחית. ויותר מזה - מקרה ישראל כהן, במקום שיאחד את כל הקהל בארץ נגד שחקנים שעושים צחוק מאיתנו האוהדים, הפך להיות עסק בלעדי של הפועל חיפה. כל אחד חושב רק על התחת שלו.

ולנושא האשכול - הנער פה יום וחצי וכבר מתלונן על ניהול הפורום. כנראה שהוא התרגל ליד הרכה של הפורום שלנו. מהיום - אגרוף ברזל - נערי הצעיר.

10. גיורא הזקן ! Member

אבל ישראל כהן משפיע על העונה הנוכחית. ויותר מזה - מקרה ישראל כהן, במקום שיאחד את כל הקהל בארץ נגד שחקנים שעושים צחוק מאיתנו האוהדים, הפך להיות עסק בלעדי של הפועל חיפה. כל אחד חושב רק על התחת שלו.

ולנושא האשכול - הנער פה יום וחצי וכבר מתלונן על ניהול הפורום. כנראה שהוא התרגל ליד הרכה של הפורום שלנו. מהיום - אגרוף ברזל - נערי הצעיר.