ניוקאסל - בחזרה לחיים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏6/11/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר שלאחר 6 משחקים הייתה רק עם 4 נקודות, מתחת לקו האדום ובמצב גרוע בצ'מפיונס ליג, התעוררה ניוקאסל ושבה לשחק. החותם הסופי הגיע ביום שני - ניצחון בדרבי על מידלסבורו 2-0 ועלייה למקום השמיני. לניוקאסל משחק חסר מול האחרונה בולטון, שאם תנצח אותו תעלה היישר למקום החמישי. בליגת האלופות העיניים הולכים ומסתדרים, שני ניצחונות בית על יובנטוס הגדולה ודינאמו קייב מעניקים לה מצב מצוין והזדמנות נוחה לשלב הבא.

את החזרה לחיים אפשר לזקוף בעיקר לזכות אלן שירר שכבר כבש העונה 7 שערי ליגה, ויחד איתו הקבוצה משחקת נכון. ניוקאסל חוזרת לכבוש ורק צ'לסי, ארסנל וליברפול כבשו יותר ממנה.
    הקבוצה שוב נראית מאיימת, וביום שבת נקבל את התשובה האם היא באמת חוזרת לצמרת - משחק חוץ קשה ומסקרן נגד ארסנל. האם החבר'ה של בובי ימשיכו לעלות?

http://www.soccernet.com/images/england/nufc/ameobiceleb_lg_150x200.Xxx

2. Julian Joachim Member

אני מאמין שניוקאסל תמשיך לשחק טוב, ולהציג יכולת משכנעת, אבל אני בכל מקרה לא מאמין שמשחק חוץ נגד ארסנל זה האומדן לכך...

תזכור שהקבוצה הזו העונה היא ליגה אחת מעל כולם מבחינת היכולת שהיא מציגה במשחקים. תוסיף לכך את הניצחון במחזור האחרון על פולהאם, ותקבל קבוצה שקשה לנצח אותה, במיוחד בביתה שלה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בליגה אני מאמין שניוקאסל תסיים ב 5 הראשונות.

ובליגת האלופות באמת היא הצליחה להגיע למצב שיש לה סיכוי לא רע לעלות שלב אחרי פתיחה גרועה, לניוקאסל מחכה פיינורד ברוטרדאם שזה משחק קשה קשה והיא חייבת ניצחון ולצפות לכך שדינמו קייב לא תנצח בביתה את יובה.
    זה סיכוי לא רע, אבל אני חושב שניוקאסל לא תנצח בהולנד.

אם היא הייתה מתעוררת קצת קודם אני בטוח שהיא היתה עולה לשלב הבא, אבל אולי היא תפתיע אותי.