ניוקאסל יונייטד 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏30/5/11.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז התחילה לה עונת המלפפונים בסנט.ג'יימס.

הרבה שנים לא היו כאלה ציפיות מעונת ההעברות. אמנם ניוקאסל הבטיחה את ההישארות הסופית בליגה רק 4 מחזורים לסוף, אבל באותו שלב היו פחות או יותר רק 7 קבוצות שההשארות שלהן הייתה מובטחת. סך הכל עונת החזרה של ניוקאסל הייתה עונה טובה. לצד הרבה משחקים בינוניים ואיבודי נקודות שטותיים, היו כמה תצוגות מרשימות, בראשן צמד המשחקים נגד ארסנל, הנצחונות הגדולים על אסטון וילה, סנדרלנד, ווסטהאם, וולבס וליברפול, ועוד כמה תצוגות מרשימות נגד צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד.

בעצם אם מסתכלים על העונה החולפת, אפשר להצביע על שישה שחקנים שבאמת הרשימו: אנדי קארול, חוזה אנריקה, ג'ואי ברטון, פבריציו קולוצ'יני, קווין נולאן וצ'ק טיוטה.

אז קארול כבר לא פה, והסיכויים שאנריקה יישאר הם מאוד מאוד נמוכים. סכום המכירה מאנריקה צפוי לנוע בין 5 מליון פאונד ועד 15 (אם אשלי באמת יוכיח שהוא יודע לסחוט כסף כשצריך. ה15 מליון מבוססים על פליטת פה של פיל ת'ומפסון לפני בערך חודש על כך שהעסקה, עם הסכום הזה, כבר סגורה) יחד מהמכירות של שניהם ניוקאסל צפויה להרוויח 40-50 מליון פאונד, שכמובן מיועד לחזק את הסגל.
    אבל לפני שמחזקים את הסגל, עצוב לשמוע שניוקאסל מראה לברטון את הדרך החוזה. כזכור יש לו חוזה לעונה אחרונה, והשיחות על הארכת החוזה נדחו לסיום העונה. ניוקאסל לא הציעה לברטון חוזה חדש, והשמועות כבר מקשרות אותו למועדון אותו אהד מילדות, אברטון. צפירת הרגעה הגיע מכיוון חשבון הטוויטר שלו היום, כשהוא פחות או יותר הבהיר שהוא לא מוכן לעזוב את המועדון, הוא רוצה להצעיד אותו להישגים, והוא יערים קשיים על ניסיון להרוויח כמה גרושים ממכירה שלו בקיץ הזה (על חשבון שחרור בקיץ הבא).
    לגבי קולוצ'יני, כמה קבוצות הביעו בו עניין, אבל כנראה יידרש לא מעט בשביל להוציא אותו מניוקאסל. ההערכה היא שהוא יישאר. לגבי קפטן נולאן – יש לו חוזה לעוד שתי עונות והסיכויים שהוא יעזוב ממש נמוכים. לגבי טיוטה – נכון שיש בו התעניינות, אבל במהלך העונה הוא חתם על חוזה עד 2017, וההערכה שלי היא שבעוד 2-3 עונות הוא יעזוב למועדון גדול יותר.
    עוד שחקנים שיש סיכוי לא רע שהם יעזבו הקיץ: דני גאת'רי, ריין טיילור ואלן סמית'. סול קמפבל ושפי קוצ'י כבר שוחררו. קיים סיכוי נמוך שגם ג'ונאס גוטיירס יעזוב.

עד כאן לגבי מי שהולך.

לגבי מי שמגיע:

דבר ראשון, צריך לזכור שהשחקן שהוא כנראה הכי טוב בקבוצה היה פצוע כל העונה, אבל הוא חוזר ובגדול. אני כמובן מדבר על חאתם בן-ארפה. יחד איתו צפוי לחזור מהשאלה בק.פ.ר ויין ראתלג', שסייע לקבוצה לעלות לפריימרליג, ובהחלט הוכיח שיש לו מה למכור. לא ברור אם הוא יישאר בניוקאסל או שימכרו אותו או ישאילו אותו שוב.

נעבור לעמדת השוער. השנה התפקיד התחלק בערך שווה בשווה בין סטיב הארפר הוותיק לבין טים קרול הצעיר. קרול, שזומן ממש לפני כמה ימים לנבחרת הולנד, הודיע כבר שהוא לא יהיה מעוניין להיות חצי שוער, והוא כן רוצה להיות השוער הראשון. חוץ מזה יש לניוקאסל עוד שוער: פרייזר פורסטר בן ה23, שהושאל השנה לסלטיק ושבר שם את שיא המשחקים ללא ספיגה. האמת שלא ראיתי אותו משחק, אבל ברור שצריך לקבל פה החלטה, לאמץ אחד מהם כשוער ראשון לעשר שנים ולטפח אותו, ולמכור את השני. אין סיבה להשאיר את שניהם, יש את הארפר כשוער מחליף בשנים הקרובות, ולאחר מכן אפשר לתת את התפקיד לשוער השוודי, אולה סודרברג בן ה20. הוא היה השוער של קבוצת המילואים השנה והוא גורר ביקורות טובות.

לגבי חולית ההגנה, בהנחה סבירה שאנריקה אכן עוזב, צריך להביא מגן שמאלי במקומו. שיין פרגוסון הצעיר הוכיח השנה כמה פעמים שהוא שחקן מאוד מאוד כשרוני, אבל הוא לא בדיוק מגן, הוא יותר קשר כנף. בכלל אחת המטרות של ניוקאסל העונה זה גם להפוך אותו לשחקן לגיטימי בליגה, יש לו את זה. זה כנראה גם מה שחושבים בניוקאסל, כי הוא הוחתם לפני כמה ימים על חוזה חדש ל5 שנים. חוץ מזה שני המגנים הימניים ג'יימס פרץ' ודני סימפסון הם ערימה של חרא וצריך להביא גם מגן ימני במקומם. במרכז ההגנה אני לא חושב שויליאמסון ראוי להיות יותר מבלם רביעי. סטיבן טיילור הוכיח לקראת סיום העונה שהוא ראוי להתמודד עם מקום בהרכב ליד קולוצ'יני. אני בעד להביא עוד בלם טוב שיתמודד עם טיילור (ועדיף שיעקוף אותו) על מקום בהרכב.

לגבי הקישור: אז פה צפוי להיות עומס, ויכול להיות שבגלל זה גם מראים לברטון את הדרך החוצה. יש את טיוטה ואת נולאן (שאמנם לא בדיוק משחק כקשר, הוא משחק מאחורי החלוצים, בדרך כלל הוא לא משחק כחלוץ שני). לצדם גם את גוטיירס ובן-ארפה שיחזור מפציעה, וגם את ראת'לג' שחוזר מהשאלה. אליהם מצטרף ההעברה החמה שם היום: הצרפתי הבינלאומי יוהאן קאבאי מליל, שמגיע תמורת 4.3 מליון פאונד. מספרים עליו דברים טובים, אני מקווה שזה נכון. בכל זאת ליל לקחה את הדאבל השנה בצרפת. עוד שחקן שהוחתם מצרפת הוא מחדי אביד בן ה18 מליל. עוד שחקן שהוזכר כמועמד הוא סבסטיאן לארסון מבירמינגהאם. לפי הידיעות 4 קבוצות מעוניינות בו: ניוקאסל, סנדרלנד, בלקבורן וסטוק. קשרים נוספים שהועלו בהקשר של ניוקאסל: קארל הנרי, קפטן וולבס ואצ'ילה אמנה הקמרוני מבטיס. לגבי האחרון, לפי הדיווחים ניוקאסל מובילה במרוץ עם אברטון ובירמינגהאם להחתים אותו, והסכום אמור לנוע סביב 4.5 מיליון יורו.

נעבור לחוד: פה נמצאת הבעיה הכי גדולה של ניוקאסל. צריך חלוץ שיתפוס בצורה מכובדת את החלל העצום שהשאיר קרול. היום יש את לובנקרנץ, אמאובי, בסט וריינג'ר. אם אתם שואלים אותי, מקסימום שניים מהם (שלא כוללים את ריינג'ר) צריכים להישאר, וגם זה כחלוצים שלישי ורביעי. צריך להשקיע פה הרבה כסף בחלוצים שמכבדים את עצמם. יש כל מיני שמועות לגבי מועמדים, אבל נראה שבינתיים ניוקאסל לא עושה יותר מדי בהקשר הזה, אולי אחרי ההחתמה של קאבאי יתפנו להתעסק בזה קצת יותר. השם החם ביותר גם מגיע מליל, ויכול להיות שהוא השחקן שרוב הכסף שהתקבל מהמכירה של קרול מיועד אליו: מדובר בגרביניו הבינלאומי של חוף השנהב. כרגע לפי הדיווחים מתקיים מירוץ על שירותיו בין ניוקאסל לארסנל, כשסכום ההעברה נע סביב 15 מליון פאונד.

חלוצים נוספים שמוזכרים בהקשר של ניוקאסל: דייויד הויט מבלקבורן, שמסיים את החוזה שלו בקיץ הבא, דמבה בה שהגיע באמצע העונה לאברם בווסטהאם, דני גרהאם מווטפורד (כבש 27 שערים העונה) ופייר וובו הקמרוני ממיורקה (כבש העונה 11 גולים).

עד כאן סקירת ניוקאסל. שתהיה לנו עונה מוצלחת!

http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2009/1/18/1232293187295/Joey-Barton-001.Xxx
    ברטון. מראים לו את הדרך החוצה.

http://france.theoffside.com/files/2009/12/20-bis.Xxx
    קאבאי. הרכש המשמעותי הראשון של הקיץ.

http://images.planetf1.com/10/06/496x259/Gervinho_2467865.Xxx
    גרביניו. האם אכן יגיע?

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/11
  2. Magpie22 Member

ממש נהנתי לקרוא.
    שמח מאוד שאישרו לפתוח דיון עונה חדש בשלב הזה.
    אפשר להוסיף לכל הרשימה הזאת את דני סאטרידג' שממקורות קרובים יש מידע שאכן יקבל גם פנייה.
    יהיה מעניין מאוד לשמוע על החלטת ג'רביניו בשבוע הבא האם הוא מעוניין לעזוב וכל שאר הדברים שמסביב.
    כרגע ראשי הקבוצה נמצאים בצרפת על מנת לסיים את כל התוכניות הללו.
    משום מה קשה לי לעכל את כל זה אחרי שקרוב אינספור שנים המועדון מתנהל בכבדות יתר עם דחייה קבועה של רכש לשבוע האחרון של חלון העברות ופתאום יש כאן ריח שאולי באמת הכל הקיץ יתחיל מאוד מוקדם.

3. KirkH Member

אני בטוח שדניאל סטארידג' יהיה מאושר לשמוע את הפנייה של ניוקאסל. רק קודם תסדרו את ענייני הכספים. סטארידג' זה 10-12 מיליון פאונד. מצד אחד, לא סכום חסר פרופורציה לשחקן צעיר ומפוצץ פוטנציאל. מצד שני, זה סכום לא מבוטל על שחקן בלי יותר מדי קבלות רציפות. עם כל הכבוד לארבעת החודשים הנפלאים שלו בבולטון. יש בניוקאסל מי שיפנה לו שטחים ויוריד לו כדורים חצי מטר מהקו כמו שרק קווין דיוויס יודע?

אני לא כל כך מסכים עם הניתוח של הקישור שלכם. כן, ברמת השמות זה נחמד וג'ואי בארטון אחרי עונת שיא ונולאן גם כבש לא מעט. אחלה.
    השאלה אם זה מה שלוקח את ניוקאסל לשלב הבא (האמת, השאלה היותר גדולה היא בכלל אם הם רוצים להגיע לשם..). נולאן שחקן של אש ונשמה ואישית אני מאוד אוהב אותו, אבל הוא כבר מזמן לא הקשר שיסחוב את הקבוצה על הגב כשלא הולך מבחינה התקפית - מהסיבה הפשוטה שאין לו את היכולות האלה. הוא לא יכול לעבוד שחקנים כי אין לו לא את המהירות ולא את הטכניקה והוא גם לא זה שימצא שחקן פנוי בכדור חכם. בסופו של יום הוא עדיין גרזן עם פיניש איכותי.

באיזו עמדה משחק החבר החדש מצרפת?

עושה רושם שהג'ורדיז צריכים לא מעט שחקני הרכב ראשון חדשים. המטרה הראשונה צריכה להיות בלם והשנייה חלוץ מטרה. אחרי זה אפשר יהיה לראות מה נפלט מהשוק של הדגים הגדולים על מנת לסתום חורים.

4. Magpie22 Member

לגבי סאטרידג'- לדעתי אם ישחק פותח קבוע באחת הקבוצות הוא יתן תמורה אדירה. טכניקה מצויינת,זריזות וגם יודע להבקיע.
    מבחינתי 10-12 מיליון זה מחיר פצצה בעולם שכל טירון אנגלי מקבל 20 מיליון.
    כמו שאנחנו יודעים הקבוצה גם מעוניית להחזיר את אנזוגבייה וזה יכול להיות מאוד מעניין אבל מדובר רק בתחילת הדרך והמסע לעבר רכישות עוד רחוק מלהסתיים.
    לגבי מה שכתבת על ללכת לשלב הבא..לדעתי צריך לבנות בחזרה קודם כל יציבות ולהתקדם לאט לאט. אני לא חושב שיש מישהו שמצפה שהקבוצה תלך ותסיים במקומות 3-4. לדעתי צריך להשאוף לכיוון 7-8 ואחר כך לדבר על עוד צעד.
    מסכים איתך קירק לגבי עמדת הבלם אך כמו שזה נראה כרגע אין דיבורים על חיזוק בעמדה הזאת

עוד דבר שהייתי רוצה להוסיף זה גם שקט תעשייתי למאמן. אי אפשר כל עונה להחליף מאמן. אם החליטו שפארדיו הוא האיש המתאים צריך לתת לו את הקרדיט והשקט ולא לפטר כרגיל באמצע העונה במידה והקבוצה לא עומדת בציפיות. מבחינתי זו אחת הנקודות שצריך ליישם.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מעניין ומעשיר לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מבחינת רכש, לדעתי המטרה הראשונה ואולי גם השנייה צריכה להיות בשפיץ. קאדר החלוצים הנוכחי הוא חלש למדי, אולי הכי חלש בליגה (לא יכול לכתוב בוודאות כי אני לא מכיר את כולם, אבל יש לי תחושה שאני לא רחוק) חלוץ טוב זה חובה, עדיף כבר למצוא שניים. בלם טוב רק אחרי זה מבחינת החשיבות, מהמעט שראיתי אני גם חושב שטיילור עדיף על וויליאמסון אבל עדיין אני חושב שרצוי להביא עוד בלם בשאיפה ליותר טוב. גם מגן שמאלי בהנחה שהספרדי עוזב.

בקישור המצב נראה טוב לדעתי, אם בן-ארפה מתאושש כמו שצריך הבעיה היא בעיקר בעומק ועושה רושם שמטפלים בזה מהכתוב. זה תלוי בציפיות כמובן, אבל בסה"כ טיוטה, בן ארפה, חונאס, בארטון ונולאן הם שחקנים טובים, גם אם בארטון יעזוב בהחלט יש בסיס טוב. את הרכש אני לא מכיר, אבל יחד עם ראתלג' שחוזר (ואני מקווה שישאר כי יש לו מה לתרום לדעתי) זה נותן לפארדיו אופציות.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק אני מסכים לגבי הניתוח של נולאן. הוא לידר ברמה האישית, אבל הוא מייצר יש מאין. הוא מחכה שהמשחק יגיע אליו ולא ההיפך. מצד שני, הרבה פעמים העונה (בעיקר כשקרול עוד היה בקבוצה), הנוכחות שלו לפני הקישור אפשרה לחלוץ נוסף ללכת לעזור באגפים, מה שיצר הרבה בלאגן אצל היריבות. אבל כן, ניוקאסל צריכה עוד שחקנים יצירתיים, ואולי אפילו עדיף עוד אחד בסגנון של נולאן, שחקן שחלק מהזמן יעזור בקישור וחלק מהזמן יהיה חלוץ לכל דבר. בכל מקרה, צריך יותר יצירתיות, במיוחד שחקנים שיוכלו לתפקד גם מחוץ לסט.ג'יימס. העונה ניוקאסל כבשה 16 שערים בחוץ, הכי מעט בליגה (יחד עם סטוק). סביר להניח שגם בן-ארפה שיחזור מפציעה יעזור עם העניין הזה קצת יותר.

אז היום הצטרף לבורסת השמות לא אחר מאשר דימיטאר ברבאטוב. כולם יודעים שמלך השערים של העונה מתוסכל מהפיחות במעמדו, ולפי הדיווחים יכול להיות שהוא יעבור לניוקאסל תמורת 7.5 מליון פאונד. קשה לי להאמין שברבא, שהובא תמורת כ"כ הרבה כסף למנצ'סטר, יעבור תמורת 7.5 מליון, אבל זה כנראה הערך שלו פחות או יותר. נחכה להתפתחויות.
    בהקשר לדמבה בה, אז גם היום יש דיווחים שיש התקדמות במו"מ בינו לניוקאסל, והוא קרוב לסגור בקבוצה.
    עוד חלוץ שהוזכר היום (שוב) כמועמד הוא קווין גאמירו מלוריינט, שכבש העונה 23 שערים ב40 משחקים. לפי הדיווחים הצעה בסך 10 מליון פאונד התקבלה בלוריינט, מה שמעניק לניוקאסל יתרון על שאר הקבוצות שמעוניינות בו: ולנסיה, סביליה ופריז סן ז'רמן. לפי הדיווחים הקבוצות הנ"ל יתקשו לעמוד בסכום שכזה. עוד מדברים הדיווחים על כך שבניוקאסל התקבלה החלטה להביא את גאמירו או את גרביניו מחוף השנהב ולא את שניהם.

אז אחרי שבוויגן סירבו להצעה על 5 מליון יורו עבור אנזוגביה, בניוקאסל מתכננים להציע עבורו סכום כפול. נחכה ונראה.

המו"מ בין ניוקאסל לליברפול בנוגע לחוזה אנריקה תקוע, אחרי שניוקאסל סירבה להצעה על-סך 5 מליון פאונד עבורו. אולי קצת שכחנו שזו העונה האחרונה בחוזה שלו, לי זה נראה כמו עוד תרגיל של אשלי במטרה לגרוף עוד כמה גרושים.

7. Magpie22 Member

גם אני האמת מתפלא משלל הפירסומים הבוקר לגבי ברבאטוב. שחקן ענק,סקורר ברמה גבוהה מאוד. למרות כל זה אני מעדיף לחלוצים אחרים.
    אני בעד לצרף את דמבה בה על תקן חלוץ שני או שלישי.
    גאמיירו וסאטרידג' או ג'רביניו וסאטרידג' נראים לי כחוד קטלני יותר מאשר ברבאטוב.
    אבל שוב...הכל דיבורים ואנחנו צריכים לשמור על פרופורציות. לא יהיה קל לצרף שחקנים כאלה שמבוקשים בקבוצות יותר גדולות.

לגבי אנריקה..אסור למכור אותו בסכום מצחיק כזה של 5 מיליון. גם 10 מיליון זה נמוך מאוד עבורו בשוק הנוכחי ששחקנים קטנים מקבלים סכומים גבוהים יותר.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, אל תשכח שזו העונה האחרונה בחוזה של אנריקה. כנראה שעדיף לקבל עבורו 5-6 מליון פאונד בקיץ הזה, מאשר לראות אותו עוזב בקיץ הבא. הוא הרי מבוקש בהרבה מאוד קבוצות בכירות מניוקאסל, אין שום סיכוי שהוא יישאר פה מעבר לעונה הזאת.

בה, ברבאטוב, גאמירו. שיביאו את כולם וישאירו את אמאובי בתור חלוץ רביעי. אני מאמין שכל אחד מהם טוב יותר מכל החלוצים שיש לנו. לגבי בה לא צריכה להיות בכלל התלבטות בגלל שהוא שחקן חופשי.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לראות אותך פה דאייר וסחתיין על הסקירה המעמיקה, נהניתי לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10 מיליון עבורו זה לא מעט, אבל אין ספק שניוקאסל מסוגלת וצריכה לדרוש עליו הרבה יותר מה-5 מיליון פאונד שליברפול הציעה. מגן שמאלי זו עמדה שבה יש מחסור כרוני בשחקנים איכותיים. אנריקה, יחד עם איזגירה של סלטיק, הם שני השמות הכי חמים בשוק המגנים השמאליים הקיץ, וכשיש כל כך הרבה קבוצות גדולות שזקוקות למגן שמאלי ברמה גבוהה שניהם אמורים להכניס לקבוצותיהם לא מעט כסף.

בכסף הרב שהרווחתם ממכירתו של קארול ועוד תרוויחו מהמכירות של אנריקה ובארטון אתם כמובן תחזקו מספר עמדות. אבל את הכסף הגדול הייתי רוצה (ואני מניח שרוב האוהדים שלכם גם באותה דיעה) לראות מושקע בחוד. העזיבה של אנדי קארול פשוט השאירה ואקום בעמדה הזו. שחקנים כמו לובנקרנדס ואמאובי אלה לא שחקנים שצריכים לראות יותר מדי דקות משחק בפרמיירליג. ההנהלה שלכם לקחה הימור ענק עם המכירה של קארול, הימור שהשתלם לה לפחות מבחינת ההישארות בפרמיירליג עם כזה חוד עלוב. הייתי בטוח שהחוד החלש הזה יסבך אותכם יותר חזק במאבקי ההישרדות. אני מצפה לראות לפחות שני חלוצים נוחתים בטיינסייד הקיץ.

חלוץ הוא לא, אבל הוא אחלה ווינגר, שבהחלט יעורר לא מעט עניין הקיץ. המצב שלכם בקישור הרבה פחות בעייתי מבחוד. טיוטה הוא אחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה, ובן ארפה והרכש הטרי קבאייה אמורים לספק את היצירתיות בחלק הקדמי, יצירתיות שבהחלט חסרה לקבוצה לאחר הפציעה של בן ארפה העונה. אם הוילט יגיע זה בכלל ייתן לכם עומק מרשים, אבל הייתי ניגש לחזק עמדות אחרות לפני שהייתי מביא ווינגר.

שני חלוצים בעלי שיעור קומה, מגן שמאלי במקום אנריקה ובלם נוסף זה הרכש המינימלי שהייתי מצפה מהקבוצה לעשות. פחות מזה ואפשר להגיד שאשלי שוב עבד עליכם בעיניים, בהתחשב בכסף הרב שנכנס ממכירת קארול.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/11
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בסט, ריינג'ר, לובנמשהו ואמאובי זה קאדר מחריד, דרוש חיזוק רציני פה.

11. Magpie22 Member

מקווה מאוד שההנהלה לא חושבת אחרת חחח.
    אפשר לומר שהחוד של ניוקאסל כרגע הוא החלש ביותר בליגה.

לגבי הקישור...אף אחד כאן לא הזכיר את ג'ונאס שלדעתי היה מהטובים ביותר העונה בקבוצה. הוא כן שחקן יצירתי שיכול לתת הרבה יותר. לדעתי במידה ופארדיו ימצא דרך לשלב את קאביי בן ארפה וג'ונאס יחדיו אנחנו נראה הרבה יותר סכנה להגנת היריבות.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם אפשר להגדיר את חונאס כיצירתי. יש לו מהירות וכוח פריצה אבל לפעמים הוא קצת רץ כמו סוס עיוור, מבלי להרים את הראש, מה שמאוד פוגע גם בפעולה האחרונה שלו, שלעתים קרובות היא לא מדויקת. הוא אחלה שחקן לרוטציה, שיכול לשחק ברמה כמעט שווה במספר עמדות, אבל אם ניוקאסל רוצה להתקדם היא צריכה לשאוף ליותר בגזרת הווינגרים הפותחים. אבל לא יקרה כלום גם אם הוא ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב השנה ולא יגיע ווינגר נוסף, כי ישנן כאמור עמדות בהן החיזוק הוא הרבה יותר דחוף.

מסכים לגמרי עם הקביעה שהחוד הנוכחי הוא כנראה החלש בליגה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מסכים עם איתי, לא הייתי מגדיר את חונאס כשחקן יצירתי ולעתים רבות הריצות שלו על הקו זה ראש בקיר. זה שהעונה הוא היה השחקן היצירתי של הקבוצה מראה על האפרוריות של הקבוצה יותר מאשר על היכולת שלו. מצד שני, זה לא שחקן שהייתי חושב על להוציא מההרכב. יצירתי או לא, הוא אופציה התקפית לא רעה ומשקיע מאוד גם בהגנה, סוג השחקנים שמאמנים אוהבים.

לא יודע, בנבחרת היו לו מספר הופעות כמגן. לטעמי זה לא עבד וזה לא רעיון טוב, אבל אולי במידה והנריקה יעזוב פארדיו גם ינסה לעשות משהו דומה.

14. Magpie22 Member

זה כתבתי שהוא שחקן יצירתי זה בהשוואה לברטון ונולאן.
    נולאן יודע למקם את עצמו ולהבקיע.
    ג'ואי בארטון מבשל רק מקרנות ובעיטות חופשיות.
    היחיד מבין השלושה שמכניס פלפל למשחק זה ג'ונאס.יש ל טכיקה טובה והוא עשה צרות העונה להרבה מגנים ששמרו עליו. ברור לי שהוא לא יביא 10 שערים ו-10 בישולים בעונה.

15. Ori8 Member

בן ארפה שחקן של ניוקאסל? משום מה זכור לי שהוא מושאל בלבד, מתי רכשו אותו?