ניוקאסל 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י The_Magpie, ‏2/6/07.

1. Jack Wilshere Member

2. The_Magpie Member

אכן שחקן גדול, הבקיע השבוע צמד מרהיב נגד אקוודור. אבל לדעתי, יש עמדות אחרות לחזק חוץ מההתקפה.

3. toon-UPON-tyne Member

הכתבה שצירפת מלפני חודש, וזה גם פעם אחרונה ששמענו בעניינו בהקשר של ניוקאסל.
    חוץ ממונדריץ ניוקאסל או גורם בה לא אישר רשמית עניין באף שחקן. מקווה בכלל שנביא שחקנים בקרוב ולא נדחה כרגיל את הכל לסוף הקיץ. כדאי מאוד להחתים את השחקנים הטובים לפני היורו ולפני שיגדל העניין, התחרות והכסף הדרוש להבאת שחקנים.

4. אבו Member

5. KirkH Member

הגיע הזמן למה בדיוק? לעשות שטויות?

היה ונשאר אחד השחקנים היותר סבירים בסגל הגמור של ניוקאסל. לאור העובדה שיש להם שחקן בעמדה שלו בכלא ושהמכירה שלו כנראה מלמדת על כוונה לשחק עם ניקי באט בהרכב - אני לא ממש מבין את ההיגיון מאחורי הצעד הזה.

6. George Best Member

א'. ניקי באט היה השחקן הכי טוב ולבטח הכי יציב בשנתיים האחרונות בקבוצה,
    ב'. פסלת את האפשרות הכי צפויה - המכירה של אמרה מרמזת על כך שיגיע שחקן אחר במשבצת שלו.

7. KirkH Member

זה שניקי באט היה השחקן הכי טוב והכי יציב בקבוצה בשנתיים האחרונות (מה שאגב, לא נכון) - לא הופך אותו לשחקן טוב ובטח שלא ממש עוזר לניוקאסל, דבר שניתן להוכיח על ידי מבט חטוף בטבלה.

לניוקאסל יש כל כך הרבה צרכים לקראת הקיץ הקרוב, עדיף שקודם כל יתחילו למלא אותם ורק אחרי זה ישחררו שחקנים במקום ליצור חורים נוספים.

8. Pipe Member

אני עם קירק.
    There's a difference between better and good
    אני מסכים שהוא היה הדבר הכי טוב יציב במרכז הקישור של ניוקאסל, אך זה לא חכמה כשהמתחרים שלך הם ג'רמי ובארטון העברין המועד.
    השיא מאחוריו, ואם אשלי רוצה הישגיות או משהו שקרוב לזה שני קשרים איכותיים יותר מבאט צריכים לנחות בעיר כורי הפחם.

9. George Best Member

whatever...

אבל ג'רמי?מרכז שדה?
    מתי ראית אותו משחק בעמדה הזו?

ושוב, לטעמי המכירה של אמרה מלמדת על דבר אחד - שחקן רכש במקום הטורקי.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/08
  10. Pipe Member

אני משוכנע שראיתי אותו משחק במרכז הקישור בתחילת העונה ב4-3-3 של ביג פאט סאם.

ואין לי ספק. השאלה היא באיזה רמה יהיה הרכש - אמרה שחקן לא רע בכלל שפשוט לא נוצל כראוי, ובהתחשב בכך שניוקאסל היא לא בדיוק אטרקציה לכוכבים העולים של הכדורגל האירופי לא היה מקום לוותר עליו.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרה פספוס, של ניוקאסל ואפילו של אינטר בזמנו. באינטר התחושה הייתה שהוא נפל בגלל אינספור הרוטציות בהרכב שם, בניוקאסל אשתקד דווקא היה מנקודות האור הבודדות, קשר חצי חצי חזק שיודע גם לתקוף וגם להגן, מבין ההיצע של ניוקאסל זו תהיה טעות למכור אותו. באנגליה לטעמי לא השתלב כי הוא היה מעט התקפי בשביל לשחק באמצע (על פי האג'נדות של הפחדנים שאיישו שם את עמדת המאמן) אבל איטי מדי לשחק באגף שמאל.

12. The_Magpie Member

ניקי באט היה בין היציבים העונה, אבל לבטח לא בין היציבים בשנתיים האחרונות. מילנר היה הכי יציב בקישור של ניוקאסל בשנתיים האלו.

בקשר לאמרה, הוא לא היה יותר מסביר בעונות האחרונות וכנראה שקיגן חושב לחזק את העמדה שהוא יפנה בקישור, ואני לא חושב שבאט יהיה בתוכניות שלו להרכב בעונה הקרובה.

13. Magpie22 Member

14. The_Magpie Member

מוקדם לדעת. במקרה של הצלחה טורקית ביורו דברים יכולים להשתנות והשחקן יכול להגיע לקבוצות גדולות יותר.

15. Jack Wilshere Member