נכשל, אבל יישאר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Emil, ‏1/8/02.

1. Emil Member

הדיווחים האחרונים בנוגע למאמן הנבחרת הארגנטינאית מצביעים שהמועמד העיקרי כרגע הוא ביילסה, למרות כישלונו הצורם במונדיאל שהיה בבירור כישלון של מאמן ולא של שחקנים.
    ביילסה הפך להיות המועמד המוביל בעקבות הכישלון במו"מ עם חוזה פקרמן שזכה באליפ]ות העולם לנוער וככל הנראה לא ימשיך בשום תפקיד.

2. Davidinho Member

לא יפטרו אותו כל-כך מהר. אולי במונדיאל עצמו לא כל-כך הלך לו, אבל לאורך כל המוקדמות הקבוצה שלו לעסה את היריבות שלה. לא נראה לי שהוא יפוטר, וגם הרבה שחקנים תומכים בו, אז בכלל חבל-על-הזמן.

3. Emil Member

עם כל הכבוד הוא אולי הצליח במוקדמות מול קבוצות קטנות וחלשות (וונצואלה ושות') אבל במבחן האמיתי הוא נכשל ובגדול!

ומבחינתי מי שנכשל צריך לקום בכבוד ולפנות את מקומו. ממש חבל לי שחוזה פקרמן לא התמנה להיות המאמן בגלל שהוא מאמן ענק (וגם בגלל שהוא יהודי :wink: )

אם הוא רוצה להצליח יותר הוא חייב ללמוד לשנות שיטות ולהגמיש את הרעיונות שלו ודרך המחשבה שלו
    כי בקצב הזה כלום לא ישתנה

4. שגיא Guest

גם אני חושב שהוא היה צריך לקום וללכת!
    ארגנטינה נכשלה טוטאלית במונדיאל, הודות למערך המוזר והלא יעיל של ביילסה....

המוקדמות זה היה רק אימון לקראת הקרב האמיתי - המונדיאל, ושם הם נכשלו
    "קל באימונים, קשה בקרב" נכון מאוד לגבי המצב הזה....

5. chaos Member

אני במקומו לא הייתי יוצא יותר מהבית....
    סגל כזה מצוין שופע כשרונות....
    והוא נכשל בצורה טוטאלית...
    לא מאמין שלא פיטרו אותו...
    פקרמן צריך לאמן...
    מצליח מאוד עם הנבחרות הצעירות, ויכול לאמן את כל הכשרונות העולים של הנבחרת כי הוא איתם מנבחרות הנוער...
    בקיצור הוא צריך להיות...
    אבל בעיקר לא ביילסה..

6. Maxi Rodrigez Member

זאת תיהיה טעות גדולה להשאיר אותו בנבחרת.
    הוא היא הסיבה המרכזית לכישלון של ארגנטינה במונדיאל האחרון.

7. arsenal the champions Member

זה לא ממש נחשב ולא נראה לי שגם הם ממש מתיחסים לזה קח את ברזיל עשו מוקדמות חלשים וזכו במונדיאל זה לא משנה המוקדמות רק צריך לעלות ולהצליח במונדיאל עצמו.

אני במקום ביילסה הייתי מתפטר ישר אחרי המונדיאל גם אם אני חושב שזאת לא אשמתי.

8. juva Member

לא מפטרים אותו כי אין מישהו אחר, הם רצו להעיף אותו, אבל מאמנים אחרים לא רוצים לבוא, הארגנטינאים המאמנים באירופה יקבלו גרושים בהשוואה למה שהם מקבלים באירופה, פרקמן לא רוצה לאמן, ושאר המועמדים בדמות מראדונה קמפוס פאסרלה הם לא יותר מבדיחה גרועה

והכבוד הארגנטינאי לא יתן להם להחתים מאמן זר...

9. arsenal the champions Member

מה הבעיה שלהם אם אנגליה הסכימה אני לא רואה סיבה שארגנטינה לא.

10. juva Member

אתה לא מבין, זה כמו שימנו בארץ מאמן ערבי...זה עניין יש כבוד, זה כמו בברזיל יהיה נדיר למצוא שחקנים ארגנטינאים(סורין זה יוצא דופן) למה?! כי כל קבוצה ברזילאית עם כבוד לא תעסיק שחקן ארגנטינאי וכל ארגנטינאי עם כבוד לא ילך לשחק בברזיל

ככה בדיוק עם ארגנטינה, הם לא מסיכימים להעסיק מאמן זר כי זה כמו להגיד שהם לא טובים מספיק בשביל לאמן את הנבחרת של עצמם, והעובדה שהם ממשיכים עם מאמן שנכשל באופן כל כך קשה במונדיאל רק מוכיחה את הטענה

11. סביולה Member

מאמן אירופי זה בדיוק מה שנבחרת ארגנטינה צריכה. ממילא כל השחקנים שם משחקים באירופה. כמות הכישרון שם היא הכי גבוהה בעולם.
    מאמן אירופי טוב לוקח את כולם, בונה טקטיקה קצת יותר טובה מהטקטיקה הפתטית של ביילסה ("בואו נהיה אלופי העולם בלהגיע לקו הקרן ולצאת עם הכדור החוצה!!!") וזוכה ב - 2006 בקלות...

12. AFC AJAX Member

ביילסה ימשיך בנבחרת ארגנטינה.....