נמני עומד לעזוב את מכבי ת"א?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏24/12/02.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסמל הבלתי מעורר של מכבי ת"א,שתמיד היה שם לטוב ולרע מסתכסך שוב עם המאמן רק שהפעם המאמן הוא קלינגר(סמל בפני עצמו)שמקבל גיבוי מלוני.
    נמני בודק אפשרות להצטרף לבית"ר י"ם,הבעייה הכיג דולה במעבר תהיה החוזה הגדול של נמני,במידה ובית"ר יצליחו למצוא את האמצעים הכלכלים הסמל של מכבי בשנים האחרונות ילך לאחת מהיריבות הגדולות של מכבי ת"א,מה אתם אומרים?

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

השמועה הזאת רצה כבר כמה זמן, אמרו את זה גם במשחק של בית"ר מול בני יהודה כשראו את נימני ביציע.
    בטח נימני רואה שעכשיו יש מאמן לא פחדן כמו שלמה שרף שלדעתו נימני לא צריך לשחק כל משחק ועובדה שהוא לא האחד והיחיד של מכבי ת"א. אומנם הוא סמל ונשמה אבל קורה שיש יותר טובים ממנו ולא כל משחק הוא צריך לשחק.
    ולפי דעתי זה יעזור למכבי ת"א שהוא ילך, תיהיה אפשרות לעוד שחקנים, לא כל התקפה יחפשו את נימני כמו שקרה עד עכשיו, יהיה שיתוף של שאר השחקנים.
    זה עדיין הפסד של מכבי ת"א שחקן כזה, אבל יכול להיות שזה דווקא יועיל למכבי.

3. juva Member

נימני חושף את פרצופו האמיתי, שחקן הצלחות שלא אכפת לו כמה זמן הוא במועדון הוא עדין מוכן לעזוב אותו אחרי משחק אחד על הספסל, שיעזוב, המשכורת שלו שווה למשכורת של רוסו ויעקובו ביחד...אין שחקן שאין לו תחליף, וקלינגר הוכיח את זה בפני כל העולם(וגם בדרך חשף את פרצופו האמיתי של נימני)

4. burning soil Member

זו רק שמועה,אני לא חושב שנמני יעזוב את מכבי,אבל אתם יודעים הכל יכול לקרות..

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מכבי הייתה צריכה לעשות את הצעד הזה מזמן והצעד הוא שיחרור נמני ולדעתי גם בנין, ובניית הקבוצה על צעירים+זרים טובים+שחקנים צעירים שיבואו במקום נמני ובנין(כמו רוזן).
    אבל עכשיו אני עדיין קצת בהלם,נמני הסמל הכי גדול של מכבי,כשרוצים לתאר את נמני במשפט אחד אומרים כמו שראובן עטר אמר "מכבי לטוב ולרע".
    אבל צרכים לזכור שגם בטוב וגם ברע נמני תמיד היה הכוכב,עליו תמיד בנו את הקבוצה והוא הרגיש שאף אחד לא יכול לערער אותו(מקרה שרף)ופתאום בא מאמן שלוני נותן לו גיבוי כשהוא מספסל את נמני,ונמני פתאום לא האיש החזק במכבי,נמני פתאום לא השחקן שמכבי בונה עליו את הקבוצה,נמני לא יכול לא להיות הכוכב ולכן הוא רוצה לעזוב,ככה אני רואה את זה.

נ.ב
    מכבי אמרה שלא תעמוד בדרכו אם ירצה לעזוב.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושכחתי להזכיר היום זינו הודיע ברדיו דרום שהפועל ב"ש מתכוונת להביא קשר ישראלי ברמה גבוהה,האם יכול להיות שזה נמני?

7. Emil Member

עם כל הכבוד, גם אם ז'ינו ימכור את אמא שלו, לא יהיה לו מספיק כסף כדי להחזיק את אבי נימני לחצי עונה...

8. burning soil Member

לאאא...
    ב"ש מתכוונת לעונה הנוכחית לדעתי,ואני לא רואה איך לב"ש יש כסף לנמני שבקושי ויש לה כסף לקאקו..
    חוצמזה שנמני יעדיף לשחק מול קהל גדול יותר,אז לדעתי הוא יעדיף את בית"ר על הפועל ב"ש..

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו קאק בלאסינג מרוויח הרבה כסף ובמידה שזינו יוותר על השאלתו(דבר מאוד יקר)התפנה כסף+הדיון של בניון ובאר שבע הולך להסתיים בקרוב ובאר שבע הולכת לקבל הרבה כסף מהבוררות+מכבי ת"א בטוח יממנו חלק מהחוזה של נמני,בכל מיקרה מעריכים שהקשר שמדובר בו הוא שלו מנשה מראשון,לופא בירר לגביו הקיץ ורצה אותו דבר שלא הסתדר,אבל כעת שראשון משחררת אותו באר שבע יכול להחתים אותו,לכן ההשערה שלי בימים הקרובים באר שבע תציע לשלו מנשה חוזה,והקשר הישראלי זה שלו מנשה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא צריך את נמני פה! גם הוא ממש לא רצוי פה, בקיצור, שילך לבית"ר.

11. StAtIk TzHoV Member

אם אבי נמני רוצה לעזוה שיעזוב כי ממלא מתחילת העונה הוא לא עשה כלום ויש לו בעיית פציעות וגם אם הוא יעזוב מכבי ת"א תוכל להביא שחקן או שניים מהכסף שהוא מקבל ....
    ואם הוא יושב בספסל זה לא אומר שהוא לא ישחק הבעיה בארץ שלנו שכוכב יושב בספסל אז עושים מיזה סיפור ענק בכל העולם כוכבים גדולים יושבים בספסל בגלל יכולם אז מי זה נמני שיעשה רעש ביגלל שהוא יושב בספסל וואלה.............

בכל יאללה מכבי ת"א חולה עלייך וגם עלייך נמני אבל ששחקן לא משחק פעם אחת ועשה מזה רעש אז הוא יכול ללכת לאכול זין

12. שגיא Guest

לדעתי זה ממש סתם.......
    זה כבר שלוש שנים שאנחנו שומעים שנימני מועמד לפה, ומועמד לשם, ואולי יעזוב ואולי ישאר...
    אני חושב שנימני ישאר, ויחזור להרכב מהר, לא שאני חושב שזה המהלך הנכון, אבל אני לא מאמין שנימני יעזוב בנסיבות האלה, כי אם כן אז הוא עשה חתיכת הצגה בראיונות אחרי המשחק כשהוא אומר שלא משנה אם הוא שיחק, אלא התוצאה....

נצטרך לחכות כמה ימים להתפתחויות.

13. Rossoneri Member

כולנו יודעים שנימני הוא בעיה קשה מאוד של מכבי, הוא תוקע את המשחק, יש עליו שמירה אישית, והוא לא מקבל FREE ROLE, ולכן הוא תוקע את המשחק של מכבי, כמו שראיתם במשחק מול חיפה, יש הרבה יותר תנועה למכבי בלי נימני, ויהיה נכון לשחרר אותו, ואולי לעשות קצת כסף, בנוסף יהיה גם מאוד יפה לראות את נימני וזוהר משתפים פעולה!

14. juva Member

בטח שחכת שנימני הספיק להסתכסך גם עם זהר :twisted:

15. Emil Member

שהרי בגלל נימני אולץ איציק זוהר לנדוד ברחבי הליגה...