סוף סוף האוהדים של חיפה מצאו מקום להתפרק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י המלך בניון הראשון, ‏20/11/02.

1. המלך בניון הראשון Member

אז ככה:
    לכל קבוצה יש בערך מקום שבו היא מרימה את עצמה והאוהדים שלה חוגגים על האירוע

מכבי ת"א: כמובן הדרבי עם הפועל

הפועל ת"א: הדרבי עם מכבי

בית"ר: אולי זה היה פעם הדרבי אבל היום.....

בני יהודה: עזבו הם מתפרקים כל משחק.....
    אם הם היו שומרים כמה אבנים ולא זורקים את כל האבנים במשחק אחד הייתם רואים עוד תצוגות כאלו

הפועל ומכבי פ"ת זה גם הדרבי ביניהם

ומכבי חיפה, לאחר שהיריבה העירונית ירדה לליגה השנייה, מצאה סוף סוף מקום בו האוהדים שלה באמת יכולים להראות מה הם שווים

ותאמינו לי... התמונות מדברות בעד עצמן... מכבי חיפה הוכיחה שוב, גם על פי התקשורת (אבל אתם תצעקו עלי על זה אז רדו מזה), שהיא הקהל מספר 1 השנה (ואל תתחילו לטחון ת'שכל על שנים עברו... מדברים איתכם על עכשיו)!

בין 11 ל-13 אבוקות (אל תתווכחו איתי על המספר) שהציפו את המגרש ועידוד פשוט מדהים.... אין מה להגיד! מ-ד-ה-י-ם! עשינו לאוהדי הפועל (סוף סוף הורדנו אותם לקרקע) בית-ספר! גם הם הודו אחרי המשחק שפשוט עשינו תצוגה מדהימה....

ואני עוד לא מתחיל לדבר על מה שעשינו באירופה (גם פה אנא מכם אל תצאו מזה לוויכוח)

אוהדי מכבי חיפה - תעודת כבוד לכדורגל הישראלי

2. TsIgAlKo Member

אוהדי מכבי חיפה=אוהדי הצלחות

מתי שאתם דורסים את הליגה וליגת האלופות אתם יודעים למלא איצטדיונים, להביא מלא אבוקות ודגלים ולהזכיר את הקהל של בארסה אבל אני לא זוכר שהייתם כאלה לפני כל ההצלחות של השנים האחרונות....

3. ג'רי בית הלוי Member

זה נכון, שעודדתם יפה במשחק מול הפועל(ויש לצייןן את האבוקות לטובה), אבל זה ממש לא חוכמה, כי אתם בליגת האלופות(אולי כבר עפתם, אבל הבנת למה אני מתכוון), אתם מקום ראשון פער 6 נקודות, ואין לכם שום בעיות. אני חושב שהמבחן האמיתי שלכם, יהיה כשתיקלעו לצרות.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס כבר מהדיונים האלה על הקהלים של הקבוצות,יש פה רק מריבה מאשר דיון

5. ג'רי בית הלוי Member

איזה מריבה?
    אני לא קיללתי בהודעה שלי!
    אמרתי את דעתי, ביל שום קללה, ומנוסח בצורה נעימה לעין.
    מה הבעיה?

6. Rossoneri Member

מילים כדורבנות, אוהדי חיפה הם האוהדים הכי מגעילים בארץ (נקודה). אין על זה ויכוח. אם מישהו רוצה שאני יוסיף, שיבקש, אבל אני מזהיר מעכשיו לגבי ההשלכות לעתיד והנזק שייגרם.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן לא מדבר על הדיון הזה,בינתיים הוא בלי קללות....

אבל כל דיון שמעורבים בו הקהלים של הקבוצות הוא דיון של ריב ושל בית"ר מול חיפה.[/b]

8. ראול המלך Member

אני מצטרף להראל
    הדיונים האלו הם דינים אבודים כי כל אחד בטוח שהקבוצה שהוא אוהד גם יש לה את הקהל הכי טוב
    ואתם לא תביאו עכשיו גרפים המראים עליה או ירדה של קהל ביחס להצלחות או ביחס לאצטדיון או משהו בסגנון הזה
    אתם פשוט תגררו את זה לקללות ואני לא מאשים אותכם
    אז פשוט זה הדיון המי יודע כמה שמדבר על קהל והוא דיי מיותר

9. AFC Member

אז הבאתם אבוקות...
    כל הכבוד.

ו...?
    קהל לא נמדד ע"פ האביזרים, וגם לא ע"פ העידוד. הוא נמדד לפי נאמנות לקבוצה. כמו למשל, שחיפה הייתה בטדי, ולאחר השלישי כבר הוטחו קללות לעבר שום והיציע היה שומם...

חאלאס, תראה מה גרמת לי לעשות עם הדיון האדיוטי הזה.

10. קופירוק Member

מה???????????????.
    איך אתה מעיז???
    הקהל שלנו היה נ-ה-ד-ר מול בית"ר אתה לא ראית את התמונה שחנוכה שם בחתימה שלו אחרי ההפסד??? אתה חי באשליות אחי....חפש דבר אחר לרדת על חיפה...יאללה יאללה תחזור ל"שחר והמושחטות".

11. Ilan Member

אין ספק שהקהל של חיפה בראשות הקופים הירוקים הוא הקהל הכי טוב בארץ, וגם במשחק נגד מכבי הם "זיינו" אותם בעידוד...
    הדוגמא הכי טובה זה במשחק נגד בית"ר "פרש אנד גאו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx " ירושלים- פשוט הקהל בטדי לא הורגש, והקופים הירוקים נתן את הטון...- ממש כל- הכבוד להם... הם בהחלט משפרים רבות את האווירה במשחקים של חיפה.

12. AFC Member

אני מוחה בתוקף!!! מישהו שמע אתכם בטדי בכלל???
    סתם קופצים ולא יודעים לשיר... קופצים בלי שירה, דבר כל כך מוזר בחיים שלי לא ראיתי...

והקהל של חיפה הפסיק לעודד אחרי הגול השלישי והלכו הביתה (יחד עם לא מעט קללות). שלא לדבר על הגול הרביעי, שאז כבר היציע של הקופים היה ריק.

ומה אתם שמחים שאתם מעודדים שאתם מצליחים? הכי קל לעודד בהצלחות...

נ.ב מישהו יודע מדוע הקהל של חיפה קורא לעצמו קופים? זה פשוט חולני...

13. ג'רי בית הלוי Member

סיבה פשוטה מאוד.
    אנחנו, האוהדים של מכבי, התעבצבנו מאוד שחיפה העתיקו שירים בלי הפסקה בלי למצמץ, והשיא היה כשהשיר "הדם שלנו הוא ירוק" הפך להימנון הרישמי שלהם, מכיוון שזה היה על איזה מנגינה ששרנו בתחילת העונה. במשחק נגדם, שהסתיים בתוצאה 0-0, איזה אוהד אחד של מכבי(עמי "דרבוקה" שומן), המציא עליהם את השיר המפורסם(הקופים הירוקים, מעתיקים שירים, יציע ג' עגלה, מכבי חיפה חיזבאללה), ואוהדי חיפה כנראה קיבלו את עצם היותם קופים כמחמאה.

14. לירן-ביתר Member

כשמכבי חיפה מפסידה או לא לוקחת אליפות-אתם מקללים ולא תומכים בקבוצה.

כשמכבי חיפה לוקחת אליפות-אתם מוחצים אנשים על הגדרות ומאשפזים אותם. אישפזתם ילד
    מסכן כבר יותר משנה, ועונה אחרי זה לא לומדים לקח ושוב פורצים למגרש.
    בקיצור, חרא של קהל. גם שהקבוצה מצליחה וגם כשלא.

15. חוטיני סגול Member

יבן שרמוטה , שחיפה הייתה בטדי בשלישי הוטלו אבוקות:
    לעומת אוהדי בית"ר שבתחילת המשחק שמו שלט "לא מגיע לכם קהל כמונו" ואחרי הגול השני של קוביקה התחילו לעודד כמו מטורפים. ... זה אוהדי הצלחות.