סופר קאפ ספרדי: סביליה - ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏10/8/07.

1. כחול לנצח! Member

היחס לסביליה 2.3. היחס לתיקו 2.75. היחס לריאל 2.65

מחצית סביליה - ריאל מדריד היחס לסביליה 2.7. היחס לתיקו 1.85. היחס לריאל 2.95

סה"כ שערים: 2.8/1.8/3

בעונה שעברה סביליה התפוצצה על ברצלונה עם 0:3 מדהים במשחק הסופר קאפ, מה יקרה הפעם? מה אומרים מומחי הכדורגל הספרדי?

2. itzik zohar #20 Member

סביליה לדעתי הולכת לנצח כאן בגדול !! אבל זה הולך לקרות במחצית השנייה....מחצית מאופסת ואז סביליה לוקחת את ריאל מדריד איזה 2-0...הרבה מזלזלים בסביליה בגלל שאף אחד לא ממש שמע עליהם הקיץ הזה

3. Zenit_FC Member

לדעתי 1-0 קטן לריאל מדריד בדקה ה 20 יגמור את המשחק הזה...

4. Raulito Madridista

אני אדבר על מצבת הפצועים. בכל מקרה, לטעמי סביליה מנצחת בגול, אך אני לא פוסל 2-1 שכולל גול חוץ של ריאל מדריד. ריאל מדריד לא מטיבה לשחק במגרשי החוץ, בטח לא נגד הגדולות וחסרה לה הרגל המסיימת. סביליה עם הדחיפה מהקהל מסוגלת לנצח.

בריאל מדריד ייחסר ואן ניסטלרוי וראול ייפתח בחוד, כך שאין רגל מסיימת בחלק הקדמי. הקיצוני שיישחק באגף ימני הוא בלבואה, שחקן לא מספיק טוב. השניים שיכולים להפתיע את סביליה הם גוטי, שמאחוריו יישחקו שני שחקנים במרכז המגרש - דיארה וגאגו . השחקן השני המשמעותי הוא רוביניו כמובן. גם היגואין ייחסר לריאל מדריד כמו מצלדר.

בסביליה ייחסר פרדי קאנוטה שגם מורחק - האדום שהוא ספג נגד חטאפה בגמר גביע המלך(כבש שער באותו משחק וניצח אותו עבור סביליה). בהגנה ייחסר חאבי נאבארו הקפטן ובמקומו יישחק הרכש חאליד בולארוז.
    בחוד יישחקו קרז'אקוב שבסוף העונה שעברה הידרדר ביכולת וגם לואיס פביאנו. טום דה מול הקיצוני שהגיע מאייקס, יישחק בהתקפה.

הפריוואי שלי על המשחק, למעוניינים, מתוך הפורום הספרדי

לסיום, ההרכבים:

סביליה: פאלופ; דני אלבס, בולארוז, דראגוטינוביץ, פוארטה; פאולסן, קייטה, דה מול, אדריאנו; לואיס פביאנו וקרז'אקוב

ריאל מדריד: קסיאס; ראמוס, קנבארו, פפה, מיגל טורס; דיארה, גאגו, באלבואה, גוטי, רוביניו; ראול

דעתי האישית: סביליה מנצחת בגול.