סיינס-מזה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י reda, ‏21/12/02.

1. reda Member

למי שמכיר את האתר של הפורטל-יש להם פורום כללי...ובאחד הנושאים שאלו מזה סיינס והיו כמה שענו אבל לא ממש הבנתי את התשובה...אז...מזה סיינס או סיאנס?!?!?!?!?!?!

2. Rossoneri Member

סיאנס? אתה מתכוון לדבר הזה שעושים אחרי בחצות הלילה ומעלים רוחות ויוצרים איתם קשר?

3. לירן-ביתר Member

אני לא מאמין בסיאנס, נראה לי סתם שטויות.
    סיאנס זה טקס כזה עם נרות ואיזושהי תפילה שמעלים נשמות של אנשים מתים ומדברים איתם.
    אבל לפי הקבלה זה אסור לעשות את זה כי אתה מפריע לנשמה והרוח יכולה להרוג אותך.

4. Roy Member

אוקיי....
    כשלירן אמר "לפי הקבלה" הוא הזכיר לי נושא מסקרן ופתוח....

חברים שלי לא מזמן התחילו לדבר על "ספר הקבלה", ספר יחיד בעולם, שהיה נמצא פעם עם האנשים החכמים ביותר, והיום אין לי מושג, לא הקשבתי

לפי מה שהם אמרו וזה הפחיד אותם, כתוב שם הכל על הכל, הספר יודע הכל כולל את העתיד...

מישהו יודע דבר בעניין?

5. לירן-ביתר Member

קוראים לזה 'ספר הזוהר' ורק להכי מקובלים מותר לקרוא בו. אומרים שיש שם רמזים למה שהולך לקרות בעתיד.
    למשל אמרו שהיה כתוב שיהיה את הפיגוע במגדל התאומים או משהו קרוב לזה אבל זה בולשיט, כי
    הם אמרו את זה רק אחרי הפיגוע.
    חוץ מזה אני לא יודע יותר אבל ראיתי פעם פרסומת לאתר על הספר הזה
    http://kabbalah.co.il

6. juva Member

ככה ספר הזוהר נחשב לשנים רבות ל"אסור" ורק בשנת 2000 פורסם למכירה לציבור בגלל שלפי התורה העולם הולך ליגמר ב2026(או 2022 לא זוכר) אז מותר למכור אותו כי זה לא משנה

אז ככה, אתה צריך להיות גבר נשוי עם מינימום 3 ילדים מעל גיל 40 וניסיון בתורה כדי שתהיה "מוכן נפשית" לקרוא בו, אומרים שכתוב עליו על העתיד ומימדים אחרים שנמצאים מעבר לתפיסה של בני האדם לכן אם תקרא את הספר הזה ותצליץ להבין אותו מאוד סביר שתשתגע

בקיצור, לא משו רציני...עוד ספר אגדות שנעשה מסביבות הייפ

7. Fernando Cavenaghi Member

הייתה תכנית על זה שהעתיד היה כתוב בחסמבה וכל פעם הראו משהו שקרה באותו שבוע שהופיע בחסמבה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. reda Member

הודעה למנהלים-תערכו את הדיון ותקראו לו:"אמונות תפלות-הדיון הרשמי" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    ועכשיו ברצינות-היו כל מיני דברים אמיתיים על סיינס שאמרו לי...אבל (ובמעבר קהה או בינוני) מישהו מיפה עשה סיינס?

9. מאיר ברד Member

אגב לפי התורה סיינס וכל דבר מסוגו נחשב לחטא הכי גדול(יותר מלהרוג מישהו)לפי התנ"ך ה' מחשיב את מי שעושה/משתתף כחוטא בחטא הכי גדול,סתם שתדעו.

10. Roy Member

חבר שלי (תומזו) סיפר שבטיול השנתי של אחותו הגדולה חלק מהחבר'ה עשו סיינס, ואחד מהם נדבק בשד או משהו, והם רציניים.
    הוא השתנה לפי מה שהם אומרים וכו', ולא עשה את עצמו...

אני לא ממש יודע... שתום ירחיב על זה...

11. Tomzo Member

אז זה היה ככה:
    אחותי עשתה סיאנס בטיול השנתי שלה בכיתה יב', ופתאום אחד הידידים שלה שלא היה מאלה שעובדים יותר מדי אחד על השני התחיל להתנהג מוזר. הוא דבר בספרדית והוא אפילו לא ידע ספרדית, מה שכביכול קרה זה שאיזה אחד שהיה פעם אביר ספרדי או משהו כזה השתלט על הגוף שלו.
    גם אם הוא עבד עליהם אז הוא היה מספר להם ועברו כבר שנתיים מאז והוא לא זוכר כלום וגם באותו טיול עשו מזה סיפור די גדול.
    בכל מקרה אני מאמין בסיאנס וגם בסיפור או לפחות ברובו, שמעתי כבר מספיק פעמים על אנשים שנכנסו בהם רוחות במהלך סיאנס וזה מסוכן ממה שאני יודע.

12. RE-QL Member

סליחה על ההודעה חסרת התוכן אבל אני חייב! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה בולשיט! איך אתם מאמינים לזה?!?!

13. ofer16 Member

זה הכל שטויות...
    רק מי שבאמת מאמין לזה יכול להיות מושפע, זה כמו היפנוזה.
    בסך הכל מה שקורה שם זה שנכנסים לטראנס כלשהו ומעוצמת האמונה מושפעים. ואני לא אתפלא אם יתברר שהוא עבד עליהם. לא קשה לעבוד על מישהו, במיוחד אם החברים שלך מאמינים לך.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באופן אישי לא ממש מאמין בזה..... זה נשמע מעניין וכאלה, אבל בחייכם, אביר ספרדי?

15. Tomzo Member

כן גם אני לא ממש האמנתי בהתחלה וגם במיוחד לאביר הספרדי
    אני כן מאמין בסיאנס ואני מאמין שנכנסה באותו אחד רוח. אבל אני לא חושב שזה היה אביר ספרדי ואני לא בטוח בכמה חלקים אבל אני כן מאמין בסיאנס