סיכום המחזור הראשון ביורו 2012

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Mr.Blanco, ‏13/6/12.

1. Mr.Blanco Member

אנחנו, כבר בפתיחת הסיבוב השני,והיום זה היום השני של בית המוות.
    חשבתי לעשות סיכום לכל סיבוב בנפרד,ובסוף סיכום כללי.
    אם זה מקובל על המנהלים, (אם לא- הם בטח ימחקו את ההודעה הזאת), אז נצא לדרך ונעשה זאת בעזרת כמה שאלות מנחות.

1- מי היא אכזבת הסיבוב הראשון?
    2- מי המפתיעה?
    3- מי הציגה את הכדורגל הכי יפה?

מי הוא שחקן הסיבוב שלכם?
    מי השחקן שהכי איכזב?
    מהו הקאמבק של הסיבוב?

מהו שער הסיבוב?

רישמו את נבחרת הסיבוב שלכם.

אני כמובן אתחיל:

1- הנבחרת המאכזבת:הולנד - כל כך הרבה כישרון, שחקנים שמשחקים בקבוצות הכי טובות, כדורגל אטרקטיבי זה בד.נ.א שלה, אבל כשהאגו בשמיים ובאים נפוחים....
    2- הנבחרת המפתיעה:התלבטתי בין איטליה לדנמרק, אבל בחרתי בדנים, כי מהם לא ציפיתי, ואני חושב שרובנו לא ציפינו, שצנתח את הולנד, האיטלקים אמנם הפתיעו אותי בצורת המשחק שלהם, אבל מהם יכולתי לצפות.
    3- נבחרת איטליה,כפי שאמרתי בסעיף הקודם, הם הפתיעו אותי בסגנון המשחק, עלו עם שני חלוצים, ולא פעם איימו על השער של קסיאס,שבו ידיו הציל את אלופת העולם ואירופה מהפסד מביך. ההפתעה הנוגע לאיטליה נובעת מזה שבשנים האחרונות: הכדורגל האיטלקי מבוסס על משמעת טקטית ומשחק סגור זהיר ומשעמם להחריד,שזה ממש לא מה שהם הציגו נגד ספרד.

שחקן הסיבוב? השוער הדני אנדרסן, שעצר כמעט לבדו את ון פרסי והונטלאר.
    השחקן המאכזב? כריסטיאנו רונאלדו, ציפיתי ממנו לסחוב את הנבחרת הפורטוגלית ולסתום פיות של כל מבקריו,לפחות לפי המחזור הראשון, זה לא קרה.
    הקאמבק? כמובן אנדריי שבצ'נקו, שבגיל 35 אחרי שפרש וחזר (פעמיים?), הוכיח שאסור להספיד אותו,ןשהוא עדיין לא שכח את תחום ההתמחות שהקנה לו הצלחה עולמית מסחררת-כיבוש שערים, הבן אדם, כאילו קם מהקבר וניצח לבד את נבחרת שבדיה, ואני צופה שעוד נשמע עליו לא מעט בטורניר הזה.

שער הסיבוב? היו כמה שערים יפים, והתלבטתי בין השער של די נאטלה לרשת של קסיאס, לבין השני של שבה נגד שבדיה, אבל אני אלך על די נאטלה, בגלל שהשער הזה הוא גול קלאסי ללימוד בבית ספר לכדורגל,:מסירת עומק גאונית של פירלו, וביצוע מדוייק, בדיוק כמו שרשום בספר של די נטאלה.

נבחרת הסיבוב:
    שוער:סטפן אנדרסן (דנמרק)מגן ימני: מתיה דבושי (צרפת)מגן שמאלי: פאביו קונטראו (פורטוגל)בלמים : דניאלה די רוסי (איטליה), סיימון קיאר (דנמרק)קשר אחורי: סמי חדירה (גרמניה)קשרים : דויד סילבה (ספרד), אנדראה פירלו (איטליה),אנדרס אינייסטה (ספרד)חלוצים:אנדריי שבצ'נקו (אוקריאנה), מריו מנזוקיץ' (קרואטיה)[/SIZE] [/font]</span>

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/12
  2. skyday20 Member

דבר שמאכזב בסיבוב הראשון בעיטות מרחוק.
    לא רואים שחקן מגיע למצב של 25/30 מטר משער ומנסה לבעוט כדור מרשים מרחוק, בדרך כלל זה קורה בתדירות יותר גבוהה בטורנירים, זה גולים שזוכרים להרבה זמן ועד עכשיו לא ראינו כאלה.

3. -sAndmAn- Member

דזאגוב.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

1- מי היא אכזבת הסיבוב הראשון? מהולנד ציפיתי ליותר.
    2- מי המפתיעה? לא ממש מפתיעה, אבל רוסיה אחרי ה4-1 מיידית הציבה את עצמה ברשימת הפייבוריטיות.
    3- מי הציגה את הכדורגל הכי יפה? נהנתי מאוד מהכדורגל האוקראיני.

מי הוא שחקן הסיבוב שלכם? בופון. תמיד היה עצמו אבל חזר להראות את זה לעולם.
    מי השחקן שהכי איכזב? ואן פרסי. ציפיתי לבומבר קטלני, אבל בפועל הוא תפס יום חלש במיוחד מול דנמרק.
    מהו הקאמבק של הסיבוב? שבצ'נקו. מזכיר לי ימים יפים של הליגה האיטלקית, וכמובן שאיש לא ציפה ממנו לספק את מה שסיפק. לא אני לפחות.

מהו שער הסיבוב? השער של פאבליצ'נקו היה וואו אחד גדול.

רישמו את נבחרת הסיבוב שלכם.

בופון; מאג'ו, קייאר, דה רוסי, קונטראו; פירלו, אינייסטה, דזאגוייב; שבצ'נקו, קרון-דלי.

5. Ice Cream חסה

ראינו כל נבחרת פעם אחת בדיוק, נראה לי מוקדם לעשות סיכומי ביניים.