סיכום עונת 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/5/15.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שחקן העונה:
    מנג'ר העונה:
    הקבוצה המפתיעה:
    הקבוצה המאכזבת:
    השחקן המשתפר:
    השחקן המאכזב:
    הרכש המוצלח של העונה:
    הרכש הכושל של העונה:
    משחק העונה:
    שער העונה:
    הרגע הזכור שלכם מהעונה:
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו'

2. alexshw Member

שחקן העונה: עדן הזאר
    מנג'ר העונה: קומאן
    הקבוצה המפתיעה: קריסטל פאלאס
    הקבוצה המאכזבת: מנצ'סטר יונייטד
    השחקן המשתפר: הארי קיין
    השחקן המאכזב: אנחל די מריה
    הרכש המוצלח של העונה: ססק פברגאס
    הרכש הכושל של העונה: אנחל די מריה
    משחק העונה: טוטנהאם נגד צ'לסי 3:5
    שער העונה: תנו לי לחשוב רגע :)
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: המכות בין ונגר למוריניו
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו': רמה מאכזבת, רמת אימון בינונית, לא היה מספיק מתח לאורך העונה, כשלמעשה הדברים העיקריים נסגרו מזמן. לסטר הייתה המרעננת הרשמית בחודש האחרון, אני לא נהנתי ברוב שלבי הליגה וכמובן לא מקבוצתי

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/15
  3. חזק מנטלית Member

שחקן העונה: אלכסיס סאנצ'ז
    מנג'ר העונה: מוריניו
    הקבוצה המפתיעה: סאותהמפטון
    הקבוצה המאכזבת: לסטר
    השחקן המשתפר: פראנסיס קוקלאן
    השחקן המאכזב: לאלנה
    הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס סאנצ'זp
    הרכש הכושל של העונה: פלקאו
    משחק העונה: מנ יונייטד נגד לסטר 5-3
    שער העונה: המספרת של פלה
    הרגע הזכור שלכם מהעונה:

4. Gunner_ForeveR Member

למרות שפספסתי הרבה בגלל הצבא, אני ינסה לענות כמה שיותר טוב:

שחקן העונה: עדן הזאר
    הקבוצה המפתיעה: לסטר, קאמבק מרשים.
    הקבוצה המאכזבת: אברטון, בד"כ אנחנו רגילים לראות אותה בפסגה ומאיימת יותר במפגשים מול הגדולות. השנה זה היה רחוק מזה.
    השחקן המשתפר: בלרין/קוקלין
    השחקן המאכזב: פלקאו
    הרכש המוצלח של העונה: סאנצ'ס
    הרכש הכושל של העונה: די מריה

לצערי הצבא גזל ממני לענות על 3 הקטגוריות האחרונות..
    סה"כ עונה טיפוסית לשנים האחרונות ומאכזבת, אין יותר מדי תחרות רק שהפעם גם לא היה את יונייטד במוקד אז זה רענון לשם שינוי, אבל זאת אלה היו עדיין צ'לסי או סיטי.. וגם הסיכויים נגמרו מהר מדי יחסית לאיים על צ'לסי... לקחה את האליפות בצדק בסופו של דבר.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שחקן העונה: לא הייתה העונה עליונות של שחקן בסגנון רונאלדו או סוארז, אבל הזאר היה הטוב ביותר.
    מנג'ר העונה: לא מעט מועמדים בקטגוריה הזאת: פוליס ששוב עשה מסע היחלצות מרשים, פארדיו שעשה שני חצאי עונות טובים בשתי קבוצות שבלעדיו היו זוועה, פירסון (אם כי הוא אחראי גם לבור שלסטר הייתה בו ולא רק ליציאה ממנו), אבל הזוכה הוא רונאלד קומאן, הגיע לסאות'המפטון אחרי מכירת חיסול שבאה אחרי מה שחשבו שהיא עונת שיא, והצליח עם השאריות בנוסף לרכש חכם לעשות עונה עוד יותר מוצלחת וכנראה גם יגיע לאירופה.
    הקבוצה המפתיעה: בהמשך לתשובה הקודמת, סאות'המפטון.
    הקבוצה המאכזבת: אברטון, ההייפ סביב מרטינז דעך כשהוא המשיך את הנטייה של הקבוצה מעידן מויס-לתת עונות מעפנות אחרי עונות שיא.
    השחקן המשתפר: אשלי יאנג, כשגם לפלייני מגיע אזכור. אם ואן חאל היה זורק את שניהם בקיץ אף אחד לא היה מצייץ, אבל בסופו של דבר, עם כל הרכש הנוצץ, עמדנו במטרה הבסיסית של העונה ועלינו לצ'מפיונס בעיקר בזכות השניים האלה (ודה חאה). לקחו את עצמם בידיים ומגיע להם הרבה כבוד, גם אם הם לא צריכים להמשיך כשחקני הרכב בעונה הבאה.
    השחקן המאכזב: לא מדברים על זה הרבה כי כולם מעריכים ואוהבים אותו, אבל וינסנט קומפאני נמצא בירידה תלולה ביכולת.
    הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס סאנצ'ז. אם כי זו לא תעודת כבוד לליגה ששחקנים שברצלונה מוותרת עליהם בלי להניד עפעף משתלטים על הפרמיירליג, אבל זו לא אשמתו של הצ'יליאני המצוין.
    הרכש הכושל של העונה: שלושה מועמדים עולים לראש, אבל מכיוון שבאלוטלי זה כישלון ידוע מראש ופלקאו הגיע רק בהשאלה ויונייטד יוצאת בלי הרבה נזק מהסיפור, אז הזוכה המאושר הוא אנחל די מאריה. כמה התלהבנו ממנו בחודש הראשון, אבל אחר כך כלום. הפלופ הכי גדול בתולדות הליגה.
    משחק העונה: ה5-3 של טוטנהאם על צ'לסי נשמע כמו מועמד ראוי אבל לא ראיתי אותו במלואו, אז אני אבחר ב6-3 המוזר של צ'לסי על אברטון בתחילת העונה. הקטגוריה הזאת די יבשה העונה לעומת אינפלציה בעונה שעברה.
    שער העונה: פה תמיד יש מועמדים ראויים: די מאריה בלסטר, דפו מול ניוקאסל, ווילשר הערב, ג'אגיילקה בדרבי של ליברפול, וכמעט כל שער של סאנצ'ז, אבל אני אבחר בשער שהיה לא רק יפהפה אלא גם מאוד חשוב, מאטה באנפילד. אני כל כך אוהב את השחקן הזה ומי יודע לאן היינו מגיעים אם לא היינו מנצחים שם בזכותו.
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: מבחינתי יש שניים: הניצחון 3-0 על טוטנהאם במרץ, עלינו למשחק בשיא השפל של העונה ופתאום אאוט אוף דה בלו הגיע משחק נפלא שהתחיל רצף נהדר של נצחונות. השני: הנאום של ואן חאל. ואיך שכחתי-ג'רארד עולה ומורחק אחרי 30 שניות...
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו': עונה חלשה מאוד, כנראה עונת הפרמיירליג הכי חלשה שראיתי, אולי מלבד 2005/6 הדלוחה. מנקודת מבטי הצרה זה עדיף על העונה הקודמת שהייתה נהדרת לנייטרליים אבל עם יונייטד במקום 7, אבל דברים צריכים להשתנות בליגה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן העונה: הזאר. בעולם בו אין פריק שאוהב לנשוך אנשים זו כבר הייתה הפעם השנייה ברציפות.

מנג'ר העונה: קומאן. אני מופתע שהוא חזר למרכז הבמה, אבל עם העובדות אי אפשר להתווכח. אחרי מחירת החיסול בקיץ אף אחד לא האמין בקבוצה שלו והוא סיים במקום גבוה הרבה מעבר למצופה ממנו. מגיע לו קרדיט גם על רכש מצוין שהגיע מהליגה ההולנדית. עם כל האוברייטדים האנגלים שיש בשוק, שחקן כמו טאדיץ׳ לבדו יכול בקלות לשחק בקבוצה הרבה יותר גדולה באנגליה.

הקבוצה המפתיעה: סאות׳המפטון (מאותן סיבות שציינתי למעלה).

הקבוצה המאכזבת: יונייטד, כי ציפיתי לכדורגל חיובי ועקבי הרבה יותר תחת ואן חאל.

השחקן המשתפר: היו שחקנים שהשתפרו, אבל קיין עשה התקדמות מטאורית.

השחקן המאכזב: די מאריה התחיל מצוין ומאז כלום.

הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס החזיק אותנו מעל המים בחלק הראשון של העונה בזמן שכל השחקנים שלנו היו פצועים. בחלק השני הוא כבר שיחק כדורגל פחות טוב, אבל עדיין נשאר פרודוקטיבי מאוד. זו אולי העונה הראשונה הטובה ביותר שראיתי משחקן שמגיע לארסנל. כן תעודת כבוד לארסנל בפרט ולפרמיירליג בכלל או לא, אני לא ממש שם זין: אני מאחל לקבוצה שלי להמשיך להביא שחקנים בקליבר הזה מדי עונה. ואם להיות בררן, אני רק מקווה שאולי בקיץ הזה נראה שחקנים שמגיעים לתפקיד שאינו קשר התקפי.

הרכש הכושל של העונה: כמעט כל מה שליברפול נוגעים בו נראה כמו חרא, אבל החרא הגדול ביותר הוא ללא ספק לוברן. רוג׳רס התעקש עליו לאורך כל הקיץ. הוא היה אמור להיות הבלם שינהיג את הקבוצה ובמקום זאת הוא נראה כמו... כן, אתם כבר הבנתם.

משחק העונה: אני גם אבחר בטוטנהאם-צ׳לסי.

שער העונה: צ׳ארלי אדם מול קורטואה.

הרגע הזכור שלכם מהעונה: נקווה שהוא יהיה זיכרון חיובי בשבוע הבא.

הרכב העונה(4-4-2 אנגלי): דה חאה; קליין, פונטה, טרי, אזפי; אלכסיס, שניידרלין, מאטיץ, הזאר; אגוארו, קיין.

לסיכום: נראה לי שדעתי מוכרת בעניין. בקצרה, מצפה לעונה הרבה יותר טובה ותחרותית בעונה הבאה.

7. JohnTerry26 Member

שחקן העונה: הזאר
    מנג'ר העונה: מוריניו. קומאן בא בחשבון אבל התבאסתי על החצי השני של העונה. בחירות הרכב מוזרות ולדעתי פספס הזדמנויות לעשות יותר.
    הקבוצה המפתיעה: קריסטל פאלאס
    הקבוצה המאכזבת: ליברפול
    השחקן המאכזב: קומפאני
    הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס סאנצ'ז
    משחק העונה: הכי נהנתי מה6:3 שלנו על אברטון.

ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו': ההפרש וחוסר העניין בפסגה מקובלים מבחינתי ואני מקווה לראות את זה שוב בעונה הבאה, אבל כמו שאני מצפה מצ'לסי להשתפר עוד יותר הקיץ אני גם מצפה שיונייטד, סיטי, ארסנל וליברפול יהיו טובות יותר. אני חושב שיש הפרזה באמירות של "צריך שינוי" וכל מיני דברים דרמטיים כאלה כאילו יש משהו דפוק באופן כללי בקבוצות הצמרת בפרמיירליג שמונע מהן להיות יותר טובות... שונא את הניסיון לשים קבוצות מליגה מסויימת באותו סל ו'יאללה פתרנו את התעלומה'. הכל תלוי במועדון וזה אומר רכש טוב ונכון, ואימון. לסיטי, יונייטד וארסנל יש את הכסף בשביל ליצור ליגה של לפחות 4 קבוצות ברמה גבוהה מאוד, עם פחות חסרונות ממה שיש להן כרגע. צ'לסי פתחה את הפער הגדול על השאר בקיץ עם החתמת קוסטה וססק, ומשם לא הסתכלנו אחורה כי הרי בוצע שדרוג ממוקד ואיכותי לסגל הקיים והמשכנו לעונה שניה עם מוריניו. מקבוצות עם כל כך הרבה כסף (אני חושב שכל הרביעייה הן בין 8 הקבוצות עם היכולות הכלכליות הכי גדולות באירופה) מצופה לבנות קבוצות כמה שיותר שלמות שמשתפרות עונה אחר עונה. ביונייטד ברור שהיה זעזוע ונראה בעונה הבאה מה יהיו תוצאות העונה השניה של ואן חאל, אבל בארסנל וסיטי אנחנו רואים עמידה במקום כבר שנים. המאמנים שלהן לא עוזרים, אבל לא נראה שיהיה שינוי בתחום בעונה הקרובה. אז אפשר לקוות שהפער הגדול שצ'לסי פתחה יגרום לקבוצות ליותר מוטיבציה להתחזק, ומצד שני אפשר לקוות שלא לא באמת אכפת לי.

8. cheddar Member

שחקן העונה: הארי קיין
    הקבוצה המפתיעה: סאות׳המפטון
    הקבוצה המאכזבת: ליברפול
    השחקן המשתפר: קוקלין
    השחקן המאכזב: פלקאו
    הרכש המוצלח של העונה : אלכסיס סאנצ'ז
    משחק העונה:
    שער העונה:
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: כלום, טוב נו שחקני צ'לסי מרימים את דרוגבה בחילוף שלו, היה יוזמה מגניבה.
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו' : עונה פשוט מביכה.
    אני מת על הפריימיר ליג, אבל זה היה below par..​

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/15
  9. Don Joan Roman Member

שחקן העונה: אד הזאר
    מנג'ר העונה: קומאן
    הקבוצה המפתיעה: סאות'המפטון - מדהים איך אחרי כל המכירות הם שוב הצליחו לייצר קבוצה נהדרת
    הקבוצה המאכזבת: ליברפול - בתור אוהד אני מתבייש
    השחקן המאכזב: די מאריה, חשבתי שיעשה יותר ביונייטד, מפלקאו לא ציפתי יותר מדי אחרי הפציעה הנוראית שעבר
    הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס סאנצ'ז
    הרכש הכושל של העונה: מריו באלוטלי (והכישלון היה ידוע מראש)
    משחק העונה: 5:3 של התרנגולים על מוריניו - לא זכור לי עוד משחק שבו קבוצה שלו ספגה חמישייה, אולי כמאמן ריאל נגד בארסה אבל לא מעבר
    שער העונה: מבחינתי השער האחרון של סטיבן בליברפול, שער שסוגר תקופה אדירה עם הבחור הזה והפסד ביזיוני מאוד שלא מכבד אותו
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: סטיבן ג'רארד נפרד מאנפילד כמה מרגש וכואב
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו' עונה חלשה מאוד של הפרימייר ליג, באמת שציפתי ליותר מארסנל ובעיקר משיטי

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

שחקן העונה: אדן הזאר. עונה מצוינת שלו מבחינה אישית וקבוצתית.
    מנג'ר העונה: אחרי התלבטות בינו לבין מוריניו - בחרתי ברונאלד קומאן, שהצליח יפה עם סאות'המפטון למרות שהרבה שחקנים חשובים עזבו אותם בקיץ.
    הקבוצה המפתיעה: סאות'המפטון. האמנתי שהם יכולים לתת עונה נחמדה ולסיים בחלק העליון, אבל בכל זאת התרשמתי מהצורה שבה הם עשו את זה, ומקום שביעי זה בהחלט מכובד.
    הקבוצה המאכזבת: אחרי שבזבזבו המון כסף בקיץ, ציפיתי מיונייטד ליותר. גם ליברפול, אברטון וניוקאסל אכזבו.
    השחקן המשתפר: פרנסיס קוקלאן. גם קיין וביירין ראויים לציון.
    השחקן המאכזב: מאנחל די מריה ציפיתי שיוביל את יונייטד, הוא לא הרשים מספיק ולא היה עקבי (בעצם יכולת די גרועה ברוב העונה זה עקביות).
    הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס סאנצ'ס.
    הרכש הכושל של העונה: יונייטד וליברפול קנו כמה שחקנים יקרים שלא ענו על הציפיות - אני אבחר שוב בדי מריה.
    משחק העונה: אין משחק ספציפי שזכור לי במיוחד.
    שער העונה: צ'רלי אדם מול צ'לסי.
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: כנראה הפרידה של ג'רארד מאנפילד.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שעדיין מתקשה לזכור רגעים גדולים מהעונה הזו:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/t31.0-8/11334181_1642894135856112_4366445074480678754_o.Xxx

oranfu ו-Franco אוהבים את זה.
  12. StevenGerrard Member

שחקן העונה: ססק פברגאס.
    מנג'ר העונה: רונלד קומאן. אולי לא השיג את מה שיכל אבל הדרך שהוא הנחיל - היכולת להתבצר כשצריך ולתת תצוגות תכלית רבות שערים כשמתאפשר - הרשים אותי. אזכור כבוד לאלן פארדיו ולנייג'ל פירסון.
    הקבוצה המפתיעה: בדיון ההימורים לקראת העונה כתבתי שסאות'המפטון תתגבר על המכירות ותסיים גבוה יחסית ולכן אני לא יכול לרשום אותה כמפתיעה. הפתיעה אותי קריסטל פאלאס - לא דמיינתי אותה אפילו קרובה לעשירייה הראשונה.
    הקבוצה המאכזבת: כמובן שמבחינה אישית אני אגיד ליברפול אבל גם לניוקאסל מגיע אזכור. אמנם ניצלה במחזור האחרון אבל שוב מייק אשלי מצליח להרוס קבוצה סימפטית ללוזרית חסרת ישע.
    השחקן המשתפר: ג'ורדן הנדרסון. 6 שערים ו-10 בישולים בליגה. קיבל בזכות את סרט הקפטן בהיעדרו של ג'רארד. גם לדה חאה וקיין מגיע.
    השחקן המאכזב: מאכזב שסטארידג' לא הצליח לשמור על כשירות כמעט כל העונה אבל מבין אלה ששיחקו... אצטרף לאלה שנקבו בשמו של קומפאני.
    הרכש המוצלח של העונה: היו מספר רכישות חכמות: סאנצ'ז, אוספינה, קוסטה, קאמביאסו, פורסטר, טאדיץ', סיגורדסון, מונטרו, ד.סאקו אבל מעל כולם בהפרש ניכר ניצב פברגאס - המנצח על התזמורת של צ'לסי.
    הרכש הכושל של העונה: לוברן, לאלנה, לאמברט, באלוטלי, מרקוביץ', מורנו. מחוץ לליברפול: מאורו זארטה, בן דיוויס (לא שחקן רע פשוט לא הכרחי לאור היכולת של דני רוז), אנחל די מאריה, רדמאל פאלקאו ואליאקים מאנגאלה.
    משחק העונה: 3-5 של טוטנהאם על צ'לסי.
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: לצערי ההשפלה של המחזור האחרון תרדוף אותי עוד הרבה זמן אבל הרגע שלעולם לא אשכח הוא הרגע בו ג'רארד הכריז על מעבר לארה"ב.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/15
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן העונה: מתלבט בין הזאר, אגוארו וסאנצ'ז. בד"כ אני תמיד הולך על השחקן מהאלופה וגם הפעם אני אבחר בעדן הזאר.
    מנג'ר העונה: רונאלד קומאן, כולם היו בטוחים שהשידוך הזה לא יצליח כי קומאן לפני העונה הנוכחית לא נחשב בדיוק למאמן מוצלח והמינוי שלו היה בגדר הימור. תוסיפו לכך את העזיבה של מספר כוכבים כמו ללאנה, לאמברט, שואו, לוברן וכו' ואת שחקני הרכש שרובם הגיעו מליגות חלשות והפכו לכוכבים בפרמיירליג כמו מאנה, טאדיץ' ופלה, עונה גדולה שלו ושל סאות'המפטון.
    הקבוצה המפתיעה: סאות'המפטון שנתיים ברציפות מצליחים להפתיע והעונה עם שלד שונה ומאמן אחר.
    הקבוצה המאכזבת: יותר מדי קבוצות איכזבו השנה. סיטי, יונייטד וליברפול בראש. מתבקש אמנם לבחור ביונייטד אבל אם אני מסתכל על כל החזיתות אני חושב שליברפול הצליחה להתעלות אפילו על הכישלון של יונייטד, מעונה קסומה אשתקד להתרסקות בחמש מסגרות שונות בנוסף לכישלון עם כמעט כל שחקן רכש אפשרי ותוסיפו את המשחק הבזוי אתמול עם הפרידה המחורבנת מג'רארד. לא עונה טובה להיות אוהד של ליברפול.
    השחקן המשתפר: הארי קיין, מי חשב ומי ציפה ששחקן כמוהו יהפוך לאחד האנגלים הבכירים בפרמיירליג העונה.
    השחקן המאכזב: אנחל די-מאריה, הגיע בכ"כ הרבה כסף ולאחר עונה פנטסטית בריאל. ציפו ממנו שיביא ליונייטד את מה שסאנצ'ס הביא לארסנל ואיך לומר בעדינות זה לא קרה.
    הרכש המוצלח של העונה: אלכסיס סאנצ'ס, אחלה שחקן, מהשחקנים שאהבתי ביותר לראות העונה בכדורגל העולמי.
    הרכש הכושל של העונה: כמעט כל שחקן שליברפול רכשה בקיץ, לא זוכר קבוצה שנפלה ככה עם מספר כזה של שחקני רכש שהגיעו בהמון כסף. אולי טוטנהאם של העשור הקודם ושל השנתיים האחרונות נותנת פייט.
    משחק העונה: אין לי משחק אחד ספציפי.
    שער העונה: צ'רלי אדם מול צ'לסי מיותר מחצי מגרש, שער גדול.
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: אי אפשר שלא לבחור בשער של חונאס גוטיירס אתמול, שחקן מרגש במועדון מרגש.
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו' אני חושב שכבר כמה עונות הפרמיירליג לא מצליחה לייצר קבוצות באמת מפחידות שיוכלו לתת לפייט לאריות היבשת בצ'מפיונסליג, הרמה העונה של כל קבוצה למעט צ'לסי הייתה מביכה. יונייטד בעונה כזו עוד מצליחה להשתחל לליגת האלופות וסיטי סגנית. אני מקווה מאוד שהעונה הזאת תעודד קבוצות להשתפר בעונה הבאה ולייצר מאבק איכותי יותר בצמרת וכמובן להחזיר את האנגליות להיות פקטור בצ'מפיונסליג.

14. golding מנהלים

שחקן העונה: טרי.
    מנג'ר העונה: אחרי התלבטות בין מארק יוז, פארדיו וקומאן הלכתי על האחרון.
    הקבוצה המפתיעה: קריסטל פלאס.
    הקבוצה המאכזבת: אברטון.
    השחקן המשתפר: סיגורדסון. תמיד ידעתי שהוא טוב, אבל השנה הוא לקח על עצמו את תפקיד המנהיג והוא עושה את זה בצורה מעולה.
    השחקן המאכזב: קשה להתעלם מדי מריה.
    הרכש המוצלח של העונה: פברגאס (אגב, גם ההחתמה של קמביאסו צריכה להיות שם ברשימת הרכישות המוצלחות של העונה).
    הרכש הכושל של העונה: הרכש הקולקטיבי של ליברפול ושל קיו.פי.אר.
    משחק העונה: 6-3 שלנו על אברטון מבחינתי.
    שער העונה: אין תחרות בכלל, בובי זאמורה.
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: כנראה השער של גוטיירס, אבל אני לא אשכח את האדום המטופש והמצחיק של ססק.
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו': עונה די מאכזבת מבחינת הרמה של הליגה, אבל אני די בטוח שאנחנו נראה שינויים בעונות הקרובות.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שחקן העונה: טוני היברט
    מנג'ר העונה: ברנדן רוג'רס
    הקבוצה המפתיעה: סאות'המפטון, הייתי בטוח שיאבקו נגד הירידה
    הקבוצה המאכזבת: אברטון, בתקווה שנחזור למסלול בעונה הבאה...
    השחקן המשתפר: קיין, עשה צ'וקסלאם לכל השאר
    השחקן המאכזב: לוקאקו. בסכום שנרכש היה צריך לתת הרבה יותר
    הרכש המוצלח של העונה: מריו באלוטלי
    משחק העונה: אברטון 0-3 מנ יו (אני אובייקטיבי כמו שבאלוטלי סיים העונה בראש טבלת מלכות השערים)
    שער העונה: ג'אגיילקה בדרבי
    http://giant.gfycat.com/UniformFrenchGharial.Xxx

http://giant.gfycat.com/RepentantCavernousIraniangroundjay.Xxx
    הרגע הזכור שלכם מהעונה: הניצחון המשכנע על מנ יו הכי חרוט אצלי, למרות שממול לא היה מתנגד
    ולסיכום...דעתכם על העונה החולפת מבחינת רמה, מתח, עניין וכו' חרא עונה... טוב שנגמרה

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.