סלובניה אלופת אירופה בכדורסל 2017

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏31/8/17.

1. גלץ Member

גם אם תגידו לי שניצחנו אני אבדוק את התוצאה כדי לוודא שזה נכון.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של סל של עמרי, אבל 6 שניות...אוי איזה מתח.

הארכה...
    אני מסתכל בשידור עם שדרים אנגלים והם אמרו שהיתה עבירה. רק שהחמישית של האוול גם היתה לדעתי עבירה גבולית מאד.

יאללה עוד 5 דקות.

3. גלץ Member

קיצור שוב הפסדנו טוב התרגלנו... עדיף לישון כדי להתרכז מחר בעבודה..

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סיפור. קיבלנו מתנה בשנייה האחרונה, אבל הגאורגים פשוט מתעללים בנו עכשיו. בסופו של דבר זה מעט מדי.
    מקל נתן הערב משחק טוב, אבל חוץ מהצמד האוול את כספי זה פשוט לא מספיק. אפשר לנתח את הטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/17
  5. VAR Member

איזה בירטוז!

6. גלץ Member

ניצחנו את גרמניה שכנראה תסיים שניה בבית הזה גם הישג נחמד.
    הכישרון שלנו להוביל בהפרש גדול ולאבד את זה ברגעים ספורים הוא ענק.
    2 נקודות בהארכה, איזה כישרון

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/17
  7. yakov_y YNWA

מאמן לא לרמות האלה, שחקנים מאוד חלשים שלא ראויים להיות בנבחרת, כישלון עצום, העיקר התלהבו מניצחון על גרמניה בזכות שופטים.

AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שכתבת בסוף פברואר @DRORIKO

האמת שאני מאד מוטרד לגבי הנבחרת בקיץ. כספי לא משחק ב-nba וכמו שבטח שמעתם שוחרר מניו אורלינס בגלל פציעה. מקל בכושר נוראי, הלפרין ואוחיון בירידה, פניני כבר גמר את הסוס, לימונד עם בעיית פציעות אף הוא, וכידוע דור צעיר לא ממש טרחנו לפתח. אני אפילו ארחיק ואומר שאם נעוף כבר בישראל זה לא יהיה כשלון מבחינת ארז.

בוא נסכם ככה. כספי היה בסדר גמור. לבד הוא לא יכול. הוא קיבל בשני המשחקים האחרונים עזרה טובה מהאוול. מקל גם נתן היום משחק טוב. חוץ מזה נאדה. אליהו עם הזריקות האינפנטיליות שלו אולי נותנים מדי משחק כמה נקודות, אבל בהגנה האיש אסון. אוחיון בירידה מתמשכת. פניני כנ"ל. גם החטיא היום די הרבה שלשות פתוחות.

טימור בחור צעיר. נראה מה יהיה איתו בהמשך. בלייזר בעיקר שחקן עם ביצים, אבל בחור עם כשרון מוגבל. דאוסן? על מה מתלהבים? מהאתלטיות שלו?

נהנו הקיץ מהעתודה, אבל משום מה אין לי הרגשה שמשם תצמח הישועה. גם לא מתמיר בלאט. אנחנו נחזור עכשיו לקבוצות שלנו עמוסות הזרים שהם הסיבה למה הקבוצות מצליחות בליגה. זה מה יש.

10. DRORIKO Member

הנקודה שלי אז היתה שבכללי אנחנו מגיעים עם סגל עלוב. האמת שמכספי ציפיתי להתעלות, עדיין שחקן NBA, ומקל אכן הפתיע אבל כמו שאמרת שאר השחקנים לא סיפקו את הסחורה.

לגבי טימור, כל שנה אומרים שזאת תהיה שנת הפריצה והוא כל הזמן דורך במקום. הוא חייב להתאפס על עצמו כי הוא אוטוטו הופך לפוטנציאל מבוזבז. 25 זה כבר לא ילד שעושים לו הנחות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. גלץ Member

הבעיה שהנבחרות בבית שלנו הגיעו עם 5 שחקנים למשחקים, ישראל הגיעה עם 3(הוואל, כספי ומקל).
    תכלס אנחנו לא ברמה של לעבור את הבית הזה וראינו את זה. נפסיד לדעתי גם לאוקראינה מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/17
  12. DRORIKO Member

אני באמת מרחם על ארז אדלשטיין, אני יודע שהוא בן אדם שקורא כל טוקבק שנכתב עליו ולא הולכים לרחם עליו שם. הימים שהוא נבעט ממכבי יראו לו כמו לונה פארק ליד זה. כאמור לא יודע אם להגדיר את זה ככשלון לאור הסגל הפתטי שעמד בידיו. כמובן שזה גם לא הצלחה ואולי הוא היה יכול לעשות יותר, אבל לתקוף רק אותו,בדיוק כמו במקרה ערן זהבי, זה להחטיא את המטרה. הכדורסל הישראלי חולה, חולה מאד.

13. DRORIKO Member

אגב ממליץ על הסרטון הזה בחום, תאמינו לי שזה שווה את הזמן שלכם. קופל אמנם כבר לא באיגוד, אבל הקופליזם חי וקיים.

14. ייא Member

יותר חשוב וחלום לעלות למונדובסקט . הבעיה שעם הסגל הזה המקסימום זה מקום 5 בשלב הבא

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    טימור כבר בן 25? איי, חשבתי שהוא מקסימום 22...בגיל שכזה כבר לא "כשרון צעיר". יכול להיות שזה המקסימום שלו. אני לא יודע, אבל נראה מה יעשה השנה בירושלים. הוא באמת צריך עכשיו להיות הגארד הישראלי המוביל. הלפרין ואוחיון זה כבר ממש לא זה.