עולם הכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏2/3/04.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הנושא מתאים כמעט לכל פורום שקיים אצלינו בפורום ואף על פי החלטתי לפתוח את הדיון כאן בפורום העולמי שמא התכנית עוסקת בכדורגל עולמי.

התכנית למי שפיספס יצאה לפועל אחרי שספורט 5+ קנה את הזכויות לליגה האיטלקית וראה כי הבלאגן התקשורתי טוב ופתח את התכנית הזו.
    אז כמו שדיברנו התכנית סובבת סביב שלושת הליגות הטובות בעולם:איטליה,אנגליה וספרד ומידי פעם מרחיבים על ליגות נוספות באירופה ובעולם.
    בנושא זה נעסוק אם תרצו בתכנית השבועית ונשוחח על התכנים שהועלו בתכנית האחרונה.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובדיוק היום הם דנו בנושא ממש מעניין בקשר למה שהולך במנצ'סטר יונייטד ואלכס פרגסון וחשבתי לפתוח לזה דיון באנגלית אבל אני חושב שנעשה טוב אם נרכז כאן את הכל במקום לפתוח כל פעם בדיון של ליגה נפרדת. מישהו ראה את הויכוח (שגיא כהן כמעט הרביץ למלר ויעקובי) הגדול שהיה שם באולפן ומעוניין להגיב?

3. רפאל Member

לא היה פעם אחת שלא היתה שם כתבה על מנצ'סטר יונייטד!
    נמאס!!!
    מה יש להם מהקבוצה הזאת?!

4. Barcik Member

אין קץ לשבחים שלי לתוכנית הזו. "עולם הכדורגל" מציג את סוגיות הכדורגל הבולטות בתבל, ודן בהן באופן המרתק שמאפיין את ספורט 5. נראה שהעונה הם זרקו לעזאזל את כל התסריטים, ונתנו לכוכבים המרכזיים שלהם לאלתר ולהתפרע. התוצאה ניכרת, על הצד בטוב ביותר. התשוקה והלהט באולפן מורגשים גם לפני מסך הטלויזיה. איזו תוכנית מצויינת!

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בכללי אכן כן זו בהחלט תכנית טובה ומעניינת אבל הפריע לי דבר אחד אתמול.
    לכאורה התכנית יצאה לפועל אחרי קניית הזכויות לליגה האיטלקית ואתמול זו הייתה כאילו תכנית רק על הליגה האנגלית ומעט על הספרדית(בעיקר רונאלדיניו) ואיטליה? מיוצגת רק שהיא נקשרת לעולם הפשע..
    בכלל מתחילת התוכניות ניכרת התופעה השלילית הזו וחבל.
    בקשר לסוגיה המרכזית שהועלתה אתמול- אני חושב שפרגוסון איבד את השליטה לעמות העבר שבה הוא היה כמעט השולט העיקרי.

6. King_Beckham Member

תוכנית מצויינת לדעתי.

שלושת פרשני הכדורגל הטובים והבכירים ביותר בארץ, שגיא כהן, אבי מלר ונדב יעקבי, ביחד עם מגיש התוכניות של ליגת האלופות מודי בראון, מביאים כתבות מצויינות ומסקרים את מה שקורה באירופה.

הם מביעים תגובות בכתבות מרתקות ומתווכחים.

הוויכוח של שגיא כהן ואבי מלר עבר לדעתי את הגבול, כשגיא כהן פשוט רתח ונהיה אדום.
    כמו בפוליטיקה שהשרים והפרשנים שם מתווכחים וכמעט הולכים מכות.

אבל היה וויכוח מעניין.
    אני מקווה ששגיא כהן צודק ופרגי עוד יראה לכולם.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם אומרים מה יש ל5+ ממנצ'סטר יונייטד אבל כשזה מגיע לרגע שצריך לבחור משחקים בליגת האלופות את מי תמיד בוחרים הצופים? עכשיו אתה מבין?

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אובפמי אני לא ממש משוכנע שה"בחירות" הללו כל-כך כשרות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בכל אופן בהחלט תוכנית מצוינת, שנותנתנ גם סקירה מבורכת של ליגות שנחשפים אליהן פחות בארץ, כגון פורטוגל, צרפת והולנד.

9. burning soil Member

תוכנית מעניינת,זה רק מוכיח מה אנחנו מפסידים כשספורט 5+ לא מסכמים
    את הליגה שלנו.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף ש"תכלת" יסכמו את הליגה ולא ערוץ 1! לא ראיתי אפילו פעם אחת ראשון בשער עד הסוף וגם לא מתכוון לראות מספיק אני צריך לסבול את ערוץ 1 עם מכבי ביורוליג..

11. King_Beckham Member

באמת חבל.
    אני מאמין שאם ספורט חמש פלוס היו משדרים ומסקרים את הליגה שלנו, גם אם זה היה בהזמנה של שלם וצפה, היו יותר לקוחות.

יותר כיף ומהנה לשמוע את שגיא כהן מפרשן ורמי וויץ משדר מאשר השדרים של שבת של כדורגל הנוכחית.
    האולפן פשוט משעמם שם, כאשר רק שלמה שרף מבין בכדורגל שם, בניגוד לפה שיש לך ויכוחים מעניינים בין מלר ושגיא, כשיש לך את השדר באולפן מודי בר און

12. John Barnes Member

אני משוכנע שהם כשרות ב100 אחוז.
    יש כל כך הרבה אוהדי מאנ יו בארץ, אולי חלק מהם לא מחוברים לאינטרנט\לפורומים.
    אבל המספר שלהם גדול.
    אז מכאן להסיק מסקנה שהבחירות לא כשרות... לא נראה לי הוגן מצידך.

13. King_Beckham Member

זה באמת נכון מה שגיא אמר.
    יש המון אוהדי מנצ'סטר יונייטד בארץ.
    נכון שחלקם לא ממש אוהדים, אלא סתם כששואלים אומרים מנצ'סטר יונייטד, אבל הם מצביעים לפעמים למשחקים שצריך ואז יש רוב של מנצ'סטר.

14. Max Member

הבחירות כשרות למהדרין, אני יודע את זה כי הקטע שהיה עם אוהדי באיירן וריאל בבית קפה במשחק שמינית הגמר האחרון עמד בסימן שאלה עד פירסום תוצאות הבחירות (אבל תיכננו את זה כבר מראש כי זה היה די ברור שזה המשחק שיבחר, כאילו מי היו המתמודדות? מונאקו נגד ספארטק מוסקבה ומילאן נגד פראג, נו באמת).
    מה גם שהשיטה הזו הרבה יותר טובה לערוץ הספורט, אם יש למשחק כלשהו הרבה מצביעים ז"א שיש הרבה אנשים שיראו אותו ולכן יהיה רייטינג גבוה וזה עדיף על משחק שאין לו הרבה בוחרים (נעזוב לרגע את רמת הכדורגל בצד, מבחינה כלכלית זה עדיף להם).
    ולדעתי אם הם היו עושים אותו דבר בליגות האירופאיות היה הרבה יותר עדיף, במקום לראות את סאנטאנדר נגד מלאגה היינו רואים ברסה נגד דפו ובמקום לראות פורטסמות' נגד פולאהם היינו רואים משחקים קצת יותר מעניינים.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר להניח שאם הם היו עושים את אותו הדבר גם לשאר הליגות היינו רואים עדיין את ראסינג ואת פורטסמות...ספורט 5 סך הכל רוצים שיהיו להם צופים,אל תשכח את זה
    וכל מי שלא אוהד של ספציפי של קבוצה מסוימת יעדיף לראות איזה ישראלי מתרוצץ בין שאר הכוכבים של הליגות.