עונה הבאה בליגת העל..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏7/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זה לא דיון נוסף על מי תעלה לליגת העל..דיון על השחקנים שצריכים לשחק בליגת העל עונה הבאה..

הכישרונות של הליגה הלאומית..

לכל אלה שירצו להגיד שהדיון הזה מוקדם מדי ועדיין לא נגמרה העונה אז זהו שלא..כי שחקן נמדד לא לפי 2-3 משחקים[גם אם הם ממש חשובים..]

בקיצור הנה כמה מהמועמדים שלי..

שי אהרון - הפועל ירושלים-מלך השערים..שחקן מצויין שאם הפועל ירושלים לא תעלה ליגה יכול לעזור בהחלט לאחת מקבוצות האמצע טבלה ומטה..

גיאורגי דרסליה-צפריירם חולון-..נכון שהוא זקן והוא גם היה בליגת העל..אבל הוא בהחלט מתאים לרמה של ליגת העל..שחקן מצויין לקבוצות קטנות..בטח עדיף על הזרים של ראשון..

אופיר עזו-הפועל ירושלים-קשר מצויין בעל שליטה טובה בכדור..עוד פעם..אם ירושלים לא יעלו ליגה..חבל יהיה לא לראות אותו עונה הבאה בקבוצה כמו נתניה או פתח תקווה אחת..

שאדי זבידאת-בני סכנין-עוד קשר שיכול לשחק מחליף באחת מקבוצות אמצע טבלה ומטה..

דניאל גוטיירס-מכבי הרצליה-חלוץ מצויין! הרבה יותר טוב עדיף להביא חלוץ כזה מאשר כישלון כמו טאלאס שוט או מישהו כזה..

נדיב סימנטוב-חיפה השנה הייתה חסרה מחליפים בהרבה עמדות..במקום לשים את יוסי נגר או עידן טל מגינים שמאליים..האופציה של נדיב סמינטוב[שיכול לשחק בהרבה עמדות] נראית הרבה יותר ריאלית ונכון שהוא הוכיח את עצמו רק בליגה הלאומית..אבל יותר גרוע מעידן טל בתור מגן שמאלי הוא כבר לא יכול להיות..

טוב..תגיבו על הבחירות שלי[אל תקטלו יותר מדי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ]
    ותוסיפו כמה משלכם..

http://images.one.co.il/images/d/gg30950.Xxx

2. Fernando Cavenaghi Member

נג'ואן גרייב בגלל תחילת העונה, הכושר הנוכחי פחות אבל הוא ללא ספק ברמה המתאימה.

3. ליהי Member

אני שמעתי הרבה (מאוד) על אופיר עזו
    וגם לפי מה שהבנתי ממוספי הספורט יש כמה קבוצות אמצע/תחתית טבלה שמעוניינות לראות אותו בסגל שלהן בעונה הבאה, אחת מהן שמביעה בו עניין רב היא דווקא היריבה העירונית בית"ר ירושלים, למרות שגם מכבי פ"ת שמה עליו עין די הרבה זמן, אני מעריכה שיש סיכוי טוב ששנה הבאה נראה באמת מה הוא שווה בליגה הישראלית הבכירה. אני בעד בכל אופן.

4. Thierry Henry Member

אני חולק עליכם..
    אופיר עזו לא יעבור לקבוצת תחתית - מרכז..
    אני בתור אוהד הפועל גאה, יודע שאם הפועל עולה ליגה, אופיר לא עובר..
    אם הפועל לא עולה ליגה, שנה הבאה אופיר עזו שחקן ספסל ואני מקווה במהרה גם הרכב קבוע של מכבי חיפה.. שמעוניינת בשירותיו.. תאמינו או לא..
    בית"ר י-ם - הוא לא יימכר לשם, כי הבעלים יודעים איזה בלאגן יהיה להם מהאוהדים, ואו ירצו להשקיע בו, לא למכור אותו ל"מגרסת השחקנים"...

5. Fernando Cavenaghi Member

למרות הערכתך לקבוצה שלך, אני לא מאמין שאם הוא יעבור לבית"ר יהיו מהומות, אם הפועל לא תעלה לא עזו יהיה מה שיעניין את אוהדיה, ובבית"ר יהיו כל כך הרבה בלאגנים שגם שם עזו לא יעשה מהומות.

והספסל של מכבי חיפה נראה קצת לא מציאותי עבורו. שחקן רוטציה במכיב פ"ת נראה יותר הגיוני.

6. Thierry Henry Member

לא יודע..
    אני רק יודע שחיפה מעונינים בו. לא יודע איפה לא יודע למה.. אבל כנראה שזה בשביל העתיד.. ולא העתיד הרחוק..

אה!!!!
    שכחתי..
    בהפועל ירושלים מתבשל לו עוד כישרון, נחשו מה שם המשפחה שלו? עזו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    אסף עזו, אחיו של אופיר, משחק כרגע בנוער, ובראיון שנתן מישל דיין ל101FM - רדיו ירושלים, הוא אמר שברגע שאסף גומר טירונות, זמן קצר לאחר מכן הוא קבוע בהרכב הפועל :]

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב גם קובי דיבה שחקן בכלל לא רע..אולי בעתיד נראה אותו גם משחק בליגת העל..או כבר בעונה הקרובה אם הפועל תעלה..

8. אל''ה Member

ראיתם את דעתי על עזו באשכול אחר..

גיל ורמוט הצעיר של הפועל חיפה מוכיח כשרון רב ויכולת טקטית, הוא מתאים יותר לסגנון המשחק בליגת העל.

ואני לא מבין על איזה מהומות אתה מדבר שחקנים עוברים בין בית"ר להפועל ירושלים כמו קרוסלה..

9. ליהי Member

מסכימה עם אל"ה
    כל הכשרונות הצעירים של הפועל ירושלים עושים טרנספר לבית"ר
    זה לא חדש שהפ' תמיד נדפקת...

10. גיורא הזקן ! Member

המממממממממממממ.....
    בתור אחד שחרש את כל מגרשי הלאומית עם האדומה הצנועה שלו אני יכול לומר שראיתי הרבה דברים (חלקם ביזארים להפליא) אבל הרבה כישרון לא ראיתי.

יהלום אחד שכן נצץ הוא מספר 7 של אח"י נצרת - הלא הוא גוסטבו בוקולי הברזילאי.

חוץ ממנו - מגרשים גרועים, איצטדיונים מרגשים (והמרגש מכולם - בהפרש ניכר - האיצטדיון בסכנין), הרבה מלחמה , הרבה חומוס טוב בדרכים, הרבה שיברון לב מהשחקנים באדום שחור ומעט מאוד כדורגל

11. גיורא הזקן ! Member

המממממממממממממ.....
    בתור אחד שחרש את כל מגרשי הלאומית עם האדומה הצנועה שלו אני יכול לומר שראיתי הרבה דברים (חלקם ביזארים להפליא) אבל הרבה כישרון לא ראיתי.

יהלום אחד שכן נצץ הוא מספר 7 של אח"י נצרת - הלא הוא גוסטבו בוקולי הברזילאי.

חוץ ממנו - מגרשים גרועים, איצטדיונים מרגשים (והמרגש מכולם - בהפרש ניכר - האיצטדיון בסכנין), הרבה מלחמה , הרבה חומוס טוב בדרכים, הרבה שיברון לב מהשחקנים באדום שחור ומעט מאוד כדורגל

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לאח של עזו.... הייתי קוון במשחק העלייה של הנוער של הפועל ירושלים לנוער לאומית והבחור קיבל אדום.

אני חושב שנג'ואן גרייב חזר לעצמו אחרי שנתן עונה מצויינת ביותר ומקומו שוב בליגת העל.

13. Julian Joachim Member

ריינמן, שי אהרון הוא הכל חוץ מחלוץ, ומה שראית ממנו העונה זה כלום ממה שהוא יכול בתור קשר לתת (לדעתי).

אחת הפאשלות היא תפקודו כחלוץ, כמות ההחמצות שלו מדהימה. העובדה שהוא עדיין מלך השערים רק מעידה מעט על טיבה של הליגה הזאת...

14. אל''ה Member

גיוראאאאאאא,
    אני מחפש פורומים לברוח ממך ואתה רודף אותי!
    אם אתה נכנס גם לפורום הגרמני של מילנקו אני מבטל את ה-happy hour לעובר!!

15. גיורא הזקן ! Member

אל"ה
    האם יש סיכוי שאתה הגעת לכאן אחרי שאני שמתי לינק לפורום הזה בפורום שלנו?
    (חוץ מזה שעוד הודעה כזאת וסוגרים לנו את כל האשכולות אותם נפתח)