עונת פריצה..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י rainman, ‏2/9/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה נרשום כל מיני שחקנים שלדעתכם זאת תהיה עונת הפריצה שלהם..

מנצסטר יונייטד:נראה לי שזאת תהיה עונת הפריצה שלו..מאחר שבקהאם עזב וסולשיאר ירד אחורה..פורלאן יוכל לקבל יותר דקות ולדעתי סוף סוף להראות שהוא שחקן טוב ולא סתם פרגי הביא אותו..

http://www.tribuneindia.com/2002/20021104/s1.Xxx

פרוטסמות:שחקן מצויין ששיחק שנה שעברה באוקזר..עוד אחד מהכשרונות של גי רו..קשר מצויין שלפי הסיפור התאמן בפורטסמות תחת שם בדוי ורדנפ כלא אותו בביתו כדי שלא יחתום בקבוצה אחרת כי הוא כל כך הרשים..

http://www.lequipe.fr/Xml/Football/Dossiers/Media/Auxerre_boavista_op_2808.Xxx

פורטסמות-איגביני יעקובו:סך הכל כולנו יודעים שמדובר בשחקן טוב..ואמנם ראיתי רק תקצירים שלו מאנגליה..אבל זה נראה שההתעללות במגינים ישראלים עוברת עכשיו למגינים האנגליים..לא הרבה שחקנים יכולים להתמודד גם עם הטכניקה וגם עם החוסן שלו..

[imghttp://news.bbc.co.uk/olmedia/1810000/images/_1811342_aiyegbeni300.Xxx][/img]

מנצסטר סיטי
    :יש לו שער ליגה אחד ושער בגביע אופ"א..התחלה לא רעה ונראה לי שהשנה אם קיגאן לא יקנה עוד 10 קשרים וייתן לצעיר שלו מספיק דקות הוא יוכיח את עצמו..קיגאן הבטיח רוטציה רחבה ונראה לי שברטון יהיה חלק חשוב ברוטציה.

http://www.4thegame.com/playerprofile.d?personid=3601

יש עוד כמה כמו למינה סהאקו ועוד..תמשיכו אתם ותגיבו על שלי..[בטח על פורלאן יהיו לכם כמה תגובות.. :wink: ]

2. ליהי Member

:roll: אם זאת עונת הפריצה של פורלאן אני מזמינה את כולכם להכניס את הראש של אחי הקטן לשירותים משומשים,אחד אחד,עליי. איך אני?

אומנם בקהאם עזב מה שגרם לסולשיאר לרדת לעמדה שלו (לא מרשים במיוחד),אבל פרגי הביא חלוצים אחרים,שאותם הוא ודאי יעדיף על פני הפרגוואי,וגם אם לא,וגם אם הוא אכן יקבל את ההזדמנויות שלו,ראינו לאן הוא דחף אותן שנה שעברה.

אני גם לא מסכימה בקשר ליעקובו,שעם כל הכבוד אליו הוא לא יפרוץ לתודעה האנגלית יותר מדי כמו שחלק מפה מצפים ממנו. אל תשכחו שזה קשה,ושזה לוקח זמן,בייחוד בליגה כזאת. פרה-פרה,נראה איך תלך העונה הנוכחית שלו,יכול להיות שעוד שנתיים.

אני דווקא חושבת שהעונה הזאת תהיה עונת פריצה ממשית לווין רוני ,שעם כל המהומות מסביב לא נתנו לו יותר מדי דקות משחק,אבל זה בדיוק הזמן.הוא כבר בשל למקום בהרכב לדעתי. זאת גם יכולה להיות עונה פורייה לג'יימס מילנר מלידס, כי לידס צריכה להתחיל לטפח אותו והיא בטח תעשה זאת.

3. KirkH Member

ההגדרות שלכם לעונת פריצה שונות לחלוטין - לכן גם השוני בשחקנים שאתם מביאים.

פורלאן עשה את עונת הפריצה שלו כבר לפני ארבע חמש שנים בארגנטינה. עכשיו רק נשאר לחכות ולראות אם הוא מסוגל לספק את הסחורה באופן רציף עבור מאן יו. אני חושב שהיות והוא נשאר אופציה רביעית או חמישית בהתקפה של יונייטד - התשובה היא שלילית. למרות שאני חושב שבתור שחקן הוא דווקא יכול להיות שחקן איכותי מאוד בפרמיירליג - רק לא ביונייטד של היום.

ואני לא הייתי סומך על ריד בצורה כזו עיוורת. עד עכשיו הוא דווקא הוכיח שיותר חשוב לו לקדם את פנאנט הכשרוני (רק שהכישרון לא שייך ללידס) ואת לומאנה סאקחו (גם כן שחקן שנמצא בהשאלה בלבד באיילנד ראוד), אם ריד או לידס היו חושבים שזה הזמן בשביל לתת למילנר את המפתחות הם מזמן היו משחררים את וידוקה או מכניסים את מילנר להרכב על חשבון שחקן אחר. לא חושב שמילנר אפילו יגיע למספר הדקות שהוא קיבל בעונה שעברה (רובן אגב, בזמן שוידוקה היה פצוע)

4. duff beer Member

כאילו שיש ספק זו עונת הפריצה של כריסטיאנו רונאלדו?!?!?!

5. Thierry Henry Member

כאילו יש ספק שהוא כבר פרץ?

6. duff beer Member

הוא עדיין לא לגמרי פרץ.... 30 דקות מאוד טובות במשחק הראשון זה לא פריצה ממשית. אבל בכליי זו עונת הפריצה שלו ויש לו עוד הרבה מה להראות

7. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אוי
    הציטוט הזה של
    "כאילו הוא כבר פרץ"
    הוציא אותי משיווי משקל
    על מה? על 30 דקות הוא קנה את עולמו? חאלאס, הטמטום פה עובר גבולות. למה מה קרה? תוך חצי שעה הוא הפך לשחקן הכי מדובר בפרמיירליג,נכון, אבל זה עדיין לא נחשב פריצה. העונה תהיה לו את הפריצה אני מניחה, אפילו משוכנעת. אבל על חצי שעה אי אפשר להגיד פריצה. מי שאומר את זה, לא כ"כ מבין על מה הוא מדבר.

בקשר לג'יימס מילנר- אתה צודק, ריד לא האדם לשמוח עליו ואני לא חושבת שלמילנר יהיה מקום הרכב, אבל אני כן חושבת שהוא יתן לו דקות משחק, במיוחד לקראת סוף המשחק. נכון לעכשיו לידס מסתדרת בהתקפה (אל אלוהים, אלן סמית מבקיע, זה כבר אומר הכל), אבל אין ספק שבונים על מילנר במועדון, ואני לא חושבת שיש מאמן שפוי שיספסל שחקן כמו וידוקה בשביל מילנר, גם אם יפול העולם. אף מאמן לא מסוגל לדבר כזה, חוץ מהוויה...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שזה יהיה פלצני מדי ויהרוס את הדיון שישר יהיה רק עליו..וזה לא מה שאני רוצה..

בקשר לפורלאן..לדעתי הוא לא יהיה כוכב אבל העונה הזאת הוא יקנה את מקומו ליד רוד בהרכב של מנצסטר..ראיתי אותו והתרשמתי שהוא ממש כשרוני פשוט חסר מזל וקצת לחוץ..
    לדעתי הלחץ עבר וברגע שהוא יקבל יותר הזדמנויות גם המזל יגיע..

בקשר למילנר..קירק צודק..בשביל שהוא יפרוץ צריכים להראות שרוצים שהוא יפרוץ..ריד לא מראה שהוא בונה עליו יותר מדי..

בקשר לרוני..הבלאגן ממשיך לחגוג סביבו..אלא אם הוא ממש כישרון גדול ויש לו אופי חזק ונחוש..הוא לא יהיה טוב..לדעתי רוני יסיים עונה בינונית באברטון..במיוחד לאור ההצטרפות של ג'פרס..

9. Julian Joachim Member

לא רק שריד לא בונה מספיק על מילנר, היום הוא מודיע שמילנר הושאל לסווינדון לחודש (מה הטעם בזה??), ולמרות זאת הוא עדיין חלק אינטרגלי מהקבוצה הראשונה...

אם מישהו מבין את ההגיון, שיפנה אליי...

10. ליהי Member

תשובה: כי הוא אפס ואידיוט.

11. The Blue Gunner Member

כל הדיבורים האלה על כריסטיאנו רונאלדו ממש מעצבנים.
    הילד רק בן 18.

אני מאמין שהשנה תהיה עונת הפריצה של ג'רמי אלאדיאר, החלוץ הצרפתי הצעיר של ארסנל. ראיתי אותו והוא שחקן מצויין. הוא רק צריך לקבל דקות משחק.

קיוויתי שהשנה יפרוץ ג'רמיין פנאנט, אבל אין לי מושג אם הוא יפרוץ בקבוצת התחתית של לידס.

עוד שחקנים שצריכים השנה לפרוץ:
    1. ג'ו קול (מבחינתי עדיין לא עשה כלום. פריצה תהיה מקום בהרכב של צ'לסקי, ובהרכב נבחרת אנגליה).
    2. קרלטון קול (איפה הוא משחק?)
    3. גלן ג'ונסון.

12. ArsenalFan Member

קרלטון קול הושאל לצ'רלטון, וב-4 משחקים יש לו בדיוק 16 דקות גארבג' טיים במוליניו.

לאליאדייר יש סיכוי לקבל כמה דקות השנה אחרי ההשאלה של ג'פרס, ואני מקווה שכך יהיה, אבל בוא לא נשכח שהבחור עבר פציעה קשה. יכול להיות שבמקומו בכלל דיוויד בנטלי יקבל כמה דקות, בעיקר בגביע הליגה.

לגבי פנאנט- בתקציר ראיתי שהוא היה נהדר בניצחון של לידס בשבת בריברסייד, בישל שני שערים, והבישול הראשון היה נהדר. זו שנה די קריטית עבורו, ואני מקווה שבינתיים הוא ישחק אותה בלידס וכשהוא יחזור בעוד חודשיים, לארסן ונגר תהיה אופציה קטלנית על הספסל, כי אנחנו חייבים לתת לו הזדמנות.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקבורן רוברס-סטיבן ריד: קשרה של בלקבורן שהגיע העונה ממילוול..
    לא יודע עליו כל כך הרבה,אבל לפי מה ששמעתי וקראתי עליו מדובר בשחקן ממש טוב..ריד הוא גם שחקן של נבחרת אירלנד ושיחק במונדיאל.
    http://news.bbc.co.uk/media/images/38080000/Xxx/_38080846_reid150.Xxx

ליברפול של ליברפול..
    כבר במשחקים הראשונים שלו[לפחות אלה שאני ראיתי מול צלסי ואברטון] הוא לקח על עצמו יותר היה יציב לכיוון הטוב..העביר,מסר ונתן שואו לקהל..אחלה שחקן בקיצור..תצפו להרבה..
    http://news.bbc.co.uk/media/images/38418000/Xxx/_38418485_diouf_all_100.Xxx

לידס יונייטד-למינה סקהאו:עוד שחקן שתאמת לא יצא לי לראות..
    אבל שהביאו אותו בהשאלה אני הרמתי גבה[גם בלילי..ואצלו זה הרבה יותר קל..] ולא רק אני...
    אבל בינתיים הוא משחק טוב ונראה כמו שחקן שייתן הרבה העונה ללידס..
    http://www.soccerage.com/en/00/39687a.Xxx

14. ליהי Member

אי אפשר לקרוא לעונה טובה של דיוף היום עונת פריצה אלא עונה בה הוא חוזר לעצמו כי זה לא שלא ראינו למה הוא מסוגל כמו שכבר אמרת
    אין טעם לקרוא לזה עונת פריצה
    זה כמו שאואן ייתן עונה טובה ונגיד שהוא פרץ
    הם לא גנבים, הם לא פורצים מתי שיוצא
    זה עונה אחת שבהם הם נכנסים לתודעה
    דיוף כבר ממש שם.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאמרתי פריצה התכוונתי שזאת עונה שהם יתקדמו הרבה..
    כמו שקירק אמר יש לנו פירושים שונים למילה הזאת..