עידן טל בדרך לליגה הספרדית !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י נRגיLה, ‏2/9/02.

1. נRגיLה Member

הקשר הישראלי שמשחק באברטון האנגלית , עידן טל , עובר כנראה לקבוצת ראיו ואיקאנו הספרדית.

יש לי שתי שאלות ...

1 . לדעתי הוא היה צריך לעזוב את אברטון כבר ממזמן! הוא הרי לא מצא את מקומו בקבוצה הזאת. לא ככה?

2 . האם ראיו ואיקאנו היא הבחירה הנכונה בשבילו ? האם לא עדיף לו לחזור לארץ ?

בכל מקרה...שיהיה לו בהצלחה.
    שחקן גדול !

2. Julian Joachim Member

השאלה הראשונה רטורית... ברור שהוא היה צריך לעזוב...
    בקשר לשאלה השנייה... אני מאמין שזו דווקא בחירה טובה. קבוצה קטנה, בלי ציפיות, בלי תקשורת עויינת. מתאים לו נראה לי.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מנסה כמו יוסי..אל תשכחו שהוא דווקא [למרות שאומרים אחרת] הצליח מאוד מאוד מבמרידה הספרדית והיו אפילו בתקופה הזאת ידיעות על חתימה שלו בריאל ואפילו הוא הספיק לחתום ואז לוותר [או משהו כזה] על חוזה בראסינג[ישראל]סאנטנדר..

4. Uli Uli Member

מתאים לו!
    קבוצה ספרדית קטנה בה הוא יצליח להתפתח ויעבוד גם לטובת הנבחרת שכן הוא יצבור דקות משחק....

5. Reyes Member

טוב, עכשיו זה רשמי - עידן טל עבר לראיו הקבוצה השלישית של מדריד.
    טל יעבור הערב בדיקות רפואיות ויחתום על חוזה עד תום העונה.

טל עשה צעד טוב שעזב את אנגליה באברטון הוא לא שיחק כמעט ובראיו הוא יוכל לשחק יותר.

6. יוגב אסולין Guest

אוקי יש דיום כזה גם בליגת העל (אני תיכף יימחק) המקום של הדיון זה פה.. אני אני יעתיק את שתי תגובותי.. משמה..

תגובה לפני שידעתי לאן הוא עובר:

בהחלט עידן טל הוא עוד אחד מאותם שחקנים ישראלים רבים מאוד שהם בעלי כישרון ענק הולכים ומחפשים את ההתקדמות שלהם במקומות לא נכונים ונתקעים שמה במקום להתקדם או שבמיקרים יותר גרועים הולכים כמה דרגות אחורה.. לא כל שחקן יכול להתאים לשחק באירופה יש כאלה שמתאימים רק לארץ לסגנון משחק שפה.. הרבה קבוצות בעיקר באנגליה משחקות בסגנון שונה לחלוטין מהארץ... לפי דעתי עם עידן טל היה נישאר בארץ הוא היה יכול להתקדם פה לקבוצה גדולה יותר ואחרי זה לנסות לעזוב לליגה הספרדית או האיטקלית שהרבה יותר מתאימות לסגנון המשחק שלו... נקווה שעכשיו הוא יעשה מעבר שזה חזרה לארץ... לאחת הקבוצות הגודלות פה.. כל קבוצה בארץ צריכה שחקן ברמה של עידן טל... שהוא כישרון עם הרבה פונטציאל בעתיד... וקבוצה שתיקח אותו ותחתים אותו לכמה שנים בהחלט תעשה דבר נכון מאוד.

תגובה לאחר שנאמר שהוא עובר לראיו:
    אוקי עם כבר ציינת לאן הוא עובר.. אם זה לקבוצה כמו ראיו ויקנו זה יכול להיות מאוד טוב לו.. קבוהצ שהוא יכול לקבל בא את הזדמנות שלו ולפי דעתי מתאימה לסגנון המשחק שלו... בכל מיקרה אני עדין חושב שמבחינתו חזרה לארץ יכולה יותר לעזור לו לקבל את הביטחון שלו סה"כ הוא עוד שחקן צעיר ויש לו הרבה זמן לצאת לאירופה ולהצליח שמה.. אבל שוב קבוצה כמו ראיו ויקנו יכולה להתאים עבורו כמו כפפה... שיהיה לו הרבה הצלחה שמה ושיחתום שמה... כי כואב לי ליראות כל שנה עוד ועוד ועוד שחקנים שהולכים לאירופה מישראל עם הרבה ציפיות ובסופו של דבר רק פוגעים בשם שלהם ובקריירה שלהם..

7. Kgt1 Member

ראשית כל ראיו היא הקבוצה השנייה של מדריד, אחרי אתלטיקו (-:
    ראיו, כמו סנטנדר, מועמדת העונה לירידה ואם נלך על ההגיון שנאחס לא יכה פעמיים אז לפחות אחת מהקבוצות תצליח.
    הקבוצה מאוד מתאימה לקשר הישראלי, ונזקקה לשחקן בעמדה שלו.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עידן טל לדעתי שחקן ברמה אירופאית ואני לא מבין איך אברטון לא מצאו לו מקום לפחות ברוטציה שלהם אפשר לחשוב איזה קבוצה היא בכלל.

נקווה שבראיו ילך לו ושהוא יוכל להראות את הפוטמציאל שלו

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.maariv.co.il/images//sport1/spo0909028.Xxx

בגדי המלך החדשים..

10. Uli Uli Member

כאמור, עידן טל הוצג רשמית ע"י נשיאת המועדון....
    ראיו ואייקנו, הקבוצה ממדריד מצפה מעידן טל למלא את החוליה החלשה בקבוצה ושינהיג אותה למקום טוב באמצע....
    עידן טל שחקן נהדר ראינו את זה במשחקי הנבחרת...
    מי שראה את מנצ'סטר סיטי-אברטון לפני שבועיים לא יכול להבין, למה לעזאזל עידן טל לא בהרכב??

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבטוח זה לא קשור לכדורגל..אולי זה כמו שאייל ברקוביץ אמר על ווסטהאם שלא אוהבים שם זרים..אבל מצד שני הסיני והקנדי כן פותחים..מוזר...

12. Ronaldo Member

1. ברור שהוא היה צריך לעזוב את הברטון מזמן!!
    2. ממש לא היה כדי לו לחזור לארץ, כי כל קבוצה שנמצאת בליגה הראשונה בספרד עדיפה על קבוצה מהארץ!