ענייני דיומא: האם טוטנהאם מסוגלת להתחרות על האליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏2/11/20.

?

האם לטוטנהאם יש סיכוי להיות רלוונטים לאליפות העונה?

1. כן, יש להם סגל מצוין ומוריניו עוד לא אמר את מילתו האחרונה

2. כן, הסגל מסוגל להתחרות למרות מוריניו

3. לא, הסגל לא מספיק טוב, ומוריניו סיים את תקופתו בטופ

4. תגיד אתה מסתלבט? זאת טוטנהאם.

Results are only viewable after voting.
  1. k_700 Member

דבר נוסף,
    דיון ההימורים בכלל לא רלוונטי לטוטנהאם.
    תסתכלו מה היא הביאה אחרי שהוא למעשה ננעל.

בסגל של צ'לסי יש יותר כשרון ואני מדרג אותו טיפה יותר גבוה משלהם. אבל בסגל של טוטנהאם יש יותר עומק ונסיון בליגה.
    גם לזה יש משקל.

שתיהן עם סגלים כאלה צריכות להיות באיזור המאבק השנה בעונה ללא ואן דייק.

2. Clichy COYG

@k_700
    כן נראה טוב. לא פנטסטי, לא מדהים ולא מעולה אבל נראה טוב. אני חשבתי שייראה שם כישלון קולוסאלי (אם כי רק התחלנו).

ועוד דבר - כל כך דיברת על הסגל שלנו ואם ארטטה לא ישיג טופ-4 זה כישלון - אבל מצד שני אתה מדרג את צ'לסי "טיפה יותר גבוה" מטוטנהאם, איפה בדיוק זה ממקם אותנו? או שאתה חושב שהסגל של ליברפול/סיטי לא שווה טופ 4.

3. k_700 Member

כתבתי שיש לכם סגל להתחרות על טופ 4.
    אתם אומרים לי שזה סגל נוח להחנות איתו במקום 6-7.
    בכל דיון שהיה על רמת הסגל שלכם הדגשתי שהוא קרוב מאוד ברמה שלו לסגל שלנו ואם אנחנו מתחילת העונה אמורים להיות מאוד מאוד קרובים לצ׳לסי, גם אתם.

הוייברג החוליה הכי חלשה בהרכב של טוטנהאם מתחילת העונה(גם השחקן הכמעט יחיד שם ששיחק בכל המשחקים).

שלושה משחקים ראשונים היה נוראי, אחר כך משהו שנע בין למלם לגרוע.

נקבל עליו תמונה עוד יותר ברורה בחודש הקרוב כשרמת היריבות שיפגשו תעלה והוא כמובן ישאר בהרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/20
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי דיון ההימורים,
    אתם כמובן צודקים שקרה המון אחרי שהוא ננעל. ועדיין זה לא שאף אחד שם אותם בתחרות על התואר, בקושי הכנסנו אותם לטופ6. אתם חושבים שבייל ורגילון זה ההבדל בין מקום 7 לתחרות על התואר? נראה לי קצת קיצוני לא?

וכתבו פה עוד כמה אנשים על הכשירות של בייל... אני חייב להגיד שאני כנראה מחזיק מלוקאס ולאמלה יותר מאחרים פה. שחקנים נהדרים בעיניי להעלות מהספסל, את ברחוויין מודה שפחות ראיתי אבל ממה שאני מבין מדובר בשחקן טוב גם כן. כשאני מסתכל דווקא על העמדות האלה אצל טוטנהאם לעומת יונייטד/ארסנל/צ'לסי, אני רואה עומק מטורף. אצלנו טרום ג'וטה והתחייה של שאקירי זה גם לא היה נראה יותר טוב מזה.

5. yakov_y YNWA

סון, קיין, לוקאס וברחוויין היו בעונה שעברה, מן הסתם שאני לא איקח הימור על טוטנהאם כשיש את המפלצות של פפ וקלופ.
    ברגע האחרון של חלון העברות מגיע חלוץ שכבש 18 שערי ליגה בפורטוגל וחלוץ מחליף היה חסר למוריניו עוד מינואר, בייל חוזר, זה משנה את התמונה.
    אתה לוקח בחשבון שעלי, לוקאס וקיין לא קרובים ליכולת השיא שלהם, לה סלסו, ססניון, ברחוויין אחרי עונת הסתגלות, סון בטופ של הליגה עוד לא הגיע לשיא והכל נראה אחרת פתאום.

יש בעיה קשה בעמדת הבלם, טאננגה לא מוצא חן בעיניי, הביאו בלם אלמוני מסוונסי, מי בלם מחליף שם ?
    דייר קשר אחורי יותר, אורייה עוד יישחק שם כבלם.
    לא אוהב את העבודה של מוריניו שם, זה סגל שחייב להיות במאבק על תארים, יש עומק, יש הכל, הוציאו כסף ונגמרו התירוצים.

6. k_700 Member

החלוץ המחליף של בנפיקה לא כזה להיט למרות הרטיו שלו בשערים פר דקת משחק.
    אבל מה מתי הןא כבר צריך לשחק? כשלוקאס או בייל עיפים.

לה סלסו ואנדומבלה זה עוד שני אקס פקטורים העונה.
    הם משחקים יותר והם שחקנים מצוינים עם אפסייד לא ממומש, גם הם צריכים להסבר בכל מה שקשור לתרומה בהתקפה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, ברור לי שאף אחד לא היה מהמר עליהם לאליפות לפני וגם אחרי דיון ההימורים. וגם עכשיו זה ממש לא איזה באנקר שהם בכלל יהיו באיזור, על זה כל הדיון...

בעיה בעמדת הבלם - מסכים, אבל מצד שני - איזה מרכז הגנה יותר טוב יש בליגה כרגע? גומז-מאטיפ/פאביניו, לאפורט-דיאז... ו?
    אני לא לוקח את טיאגו סילבה-זומה או מגווייר-מי שזה לא יהיה על חשבונם.

בספסל אני חושב שדיי מחזיקים מרודון, דאייר יכול לתת שם עבודה סבירה. אני דווקא לא אוהב אותו בקישור בכלל, איטי מאוד במחשבה עם הכדור, אי אפשר לשחק איתו במרכז נגד קבוצות שלוחצות - ונגד קבוצות שלא לוחצות אז בכלל אין סיבה לעלות איתו בקישור... כבלם הוא עוד סביר איכשהו.

8. k_700 Member

מבחינת סגל הם צריכים להיות בדיון על מאבק אליפות בעולם שבו אין את הבלם הטוב בעולם למשך שנה(והמחליף שלו כרגע- פאביניו כשהבלם השלישי הוא כנראה קומבינציה של שחקן ברמה של ליגה שלישית).

רק לסיטי יש פרסונל טוב הרבה יותר להגנה אבל גם מאמן חשוד מאוד בכל מה שקשור למשחק הגנתי.
    אם פפ מנטרל את כמות הכשרון שיש לו בהגנה זה לגמרי פייר גיים מבחינת איכויות הסגל.

החיסרון של ואן דייק טורף פה את הקלפים. עוד לפני שקרה חשבתי שבסגל הזה שלהם הם צריכים להכנס לטופ 4(סגל טוב משלנו), היום? צריכים להאבק על אליפות עם קצת פחות סיכויים מצ'לסי.
    פחות מזה ? כשלון גדול.

יש להם ספסל מצוין.
    ואני מסכים לגבי דאייר בקישור האחורי. איטי מדי, מגושם מדי.
    אגב, שכחנו גם את דלי עלי. כמו שהיה ברור מפרק 2 בדוקומנטרי הוא שרוף אצל מוריניו ברמה יותר ברורה ממה ששואו ומארסיאל היו שרופים אצלו.
    אבל כאיזה אופציה שלישית/רביעית לקישור ההתקפי? לאיזה עוד קבוצה יש משהו יותר טוב מזה?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.