ענייני דיומא: המאזן של סיטי - תעודת עניות לליגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/12/17.

?

המאזן של סיטי - תעודת עניות לליגה?

1. כן

8 הצבעות
    30.8%
  2. לא

14 הצבעות
    53.8%
  3. מוקדם לקבוע

4 הצבעות
    15.4%
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ברצלונה היא תמיד בין המועדונים הגדולים, אבל להגיד שהוא עשה לעצמו אז חיים קלים זה לעוות את המציאות.

ובכל מקרה אני מסכים עם סמואל אטו-לא ריאלי לצפות ממנו לאמן איזו קבוצה מסכנה בשביל האתגר. ברגע שאתה בחוג הסילון אתה לא יוצא ממנו מרצונך.

סולשאאאר ו-gilad16 אוהבים את זה.
  2. סמואל אטו Member

בכל קבוצה יש גם את האתגר שלה.
    לקחת אליפות עם סיטי זה באמת לא חכמה.
    האתגר של פפ הוא 1. לקחת אליפות בדרך מרשימה כפי שהוא עושה כרגע 2. לקחת כמה אליפויות לאורך כמה עונות(כמו שפרגי עשה היונייטד) 3. לבסס דומיננטיות דומה בליגת האלופות.

גם על ההישגים שלו בבאיירן אמרו בזמנו "לא חכמה", אבל אז ראינו מה היה שווה "מיסטר ליגת האלופות" אנצ'לוטי.

3. DRORIKO Member

מי כמוך יודע שאני לא נגד פפ, שנה שעברה אתה ואני עמדנו כאן וחטפנו עגבניות על זה שהגנו עליו. אבל אי אפשר להשתחרר מהתדמית של ילד השמנת. בכל הקבוצות שהוא היה בהם זה תמיד היה "תקנה לי תביא לי". שנה שעברה הוא ראה שיש לו בעיות בהגנה, ביקש מהשייחים 150 מיליון בשביל מגינים, כן ככה בנונשלנטיות. מה שהוא עושה בליגה זה נחמד, מעין מעברון קומי בין המשחקים של הסריה א'. הוא יבחן בסופו של דבר בליגת האלופות. עד עכשיו בבתים הוא עשה את העבודה, למרות שצמד המשחקים נגד נאפולי צריכים לגרום לו להפיק לקחים, סיטי לא היתה יציבה בצמד המשחקים הזה, מול ריאל ודומותיה היא גם היתה משלמת על זה.

4. סמואל אטו Member

יש קבוצת כדורגל שלא עורכת שינויים בסגל שחקנים?
    אברטון לא קנו שחקן ב-50 מיליון ליש"ט?
    האדרספילד לא החתימו שחקנים?
    פסז' לא קנו שחקנים בחצי מיליארד יורו?
    יונייטד לא הוציאו סכומים אדירים?

אז יש לסיטי יותר כסף מרוב הקבוצות.
    מה חדש בזה? פעם זו צ'לסי, פעם זו ריאל, פעם זו בארסה, פעם זו מילאן.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשנראה את סיטי מול האריות של אירופה, נדע אם זו תעודת עניות לליגה או לא.

6. סיונרה Member

מתאר פחות או יותר את כל העונות אחרי השנתיים הראשונות של פפ. סביליה לא זכתה 3 פעמים ברציפות בליגה האירופית? אתלטיקו לא הדיחה כל קבוצה שהיא לא ריאל מדריד כמה שנים ברציפות וזכתה גם היא בליגה האירופית? סלטה ובילבאו לא נתנו עונות נהדרות באירופה?
    הליגה הספרדית כבר כמה שנים היא ליגה נהדרת, שהסיבה לחוסר התחרותיות בה היא בעיקר החוזק של ריאל וברצלונה ולא ההיפך.
    זה שהן טיילו בליגה יכל להיות רלוונטי אילו לא היו מטיילות גם באירופה, אבל מדובר פה על 4 זכיות רצופות שבהן 6 מתוך 8 העולות לגמר היו ספרדיות, כשהספרדית השלישית בדרך כלל הודחה בחצי, בחלק גדול מהמקרים על ידי ספרדית אחרת.

oFiRzZz ו-סולשאאאר אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

ליגה אירופית לא מדד טוב. משך שנים האנגליות זלזלו במפעל. במיוחד טרם השינוי בתקנון שנותן לזוכה מקום באלופות. הספרדיות התרכזו בו יותר.
    סתם מקרה אבסורדי שזכור לי זה יונייטד נגד בילבאו. השדים היו במהלך מאבק על אליפות ובילבאו נלחמה על טופ 4 בספרד הבאסקים נתנו משחקים נהדרים נגד הרכב חזק של יונייטד. פרגי לא זלזל אבל לתחושתי השחקנים לא נתנו את כל המאמץ.
    בסוף בילבאו הגיעה לגמר והפסידה שם ובליגה נכשלה להגיע לטופ 4 הרבה בגלל המאמץ במפעל יוצא שהמסע שלה לא היה שווה כלכלית. יונייטד באותה עונה הכניסה גם יותר כסף מאירופה מאשר בילבאו אפילו שהודחה בבתים של ליגת האלופות.

כמובן שבליגת האלופות הגדולות של ספרד עשו חיל וזה המדד האמיתי. יותר מהזכיות של סביליה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk