ענייני דיומא: חידת מרקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/1/19.

?

מה דעתך על מרקו סילבה?

1. מאמן מעניין וייחודי, למרות התוצאות המקרטעות

6 הצבעות
    30.0%
  2. מאמן בינוני עם הייפ לא מוסבר

14 הצבעות
    70.0%
  1. alexshw Member

באיירן היו מביאים אותו ב -30. אברטון שילמו סכום מופרך. עדיין ברנדס עדיף על הקודם.
    כבר רשמתי אתמול המטרה שלך לבוא ובעונה הבאה להטריל על בסיס כישלון של יונייטד.
    המטרה שלי שהמועדון יחזור להתחרות על אליפות. לא אכפת לי מקבוצות אחרות. אכפת לי מה שטוב ליונייטד.
    הבנקאי האידיוט אינו ראוי לקבל שום החלטה. הוא גם לא מקבל. הוא זורם עם מה שיש.

כל אוהדי היריבות ישמחו שיונייטד תזרוק על סולשאר לבד את מלאכת הבנייה בעונה הבאה. כדי שיהיה די מתאו 2.
    אתה בעד ניהול מכבי חיפה מהסיבות שציינתי מעלה.

2. AS R Member

אברטון עשו ויעשו עוד הרבה טעויות. זה לא אומר שהם לא יגדלו תוך כדי. הם כנראה המועדון היחיד מחוץ לטופ6 שמוציא סכומים גבוהים באמת מבלי להתבסס על מכירות. גם אם יש הרבה טענות על הרכש, זה ישתפר בקיצים הבאים ואני די בטוח שיבואו שחקנים טובים יותר.
    יש להם סגל עמוק יחסית אבל מלא בשחקנים בינוניים במקרה הטוב. הם חייבים להמשיך בניקוי האורוות שהתחילו לעשות בקיץ הקודם ולהמשיך לשדרג את הסגל תוך כדי.

אני הייתי נשאר עם סילבה לעוד עונה גם אם יסיימו מקום עשירי. לא הצבעתי בסקר כי הדעה שלי היא איפשהו באמצע. לדעתי לנקודת הזמן הזו הוא מתאים לאברטון.

אם לחלק את הרכש שהביאו בקיץ:
    ברנארד הגיע בחינם ונראה סביר, ציפיתי ליותר לפי הרעש שהיה סביבו אבל אני חושב שמגיע לו עוד זמן.
    דין הוא מגן שמאלי טוב, בטח בהתחשב בעמדה שבה הוא משחק.
    מינה הוא טעות ידועה מראש.
    זומה בהשאלה זה סביר. יותר טוב ממינה לדעתי, לא שזאת חכמה גדולה.
    אנדרה גומז בינוני ונראה בין התקופה שלו בולנסיה לזו בברצלונה.
    ריצ'ראליסון מוכיח שבלי קשר לסכום הגבוה ששולם עליו, הוא שחקן כדורגל טוב והופך להיות הכוכב שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
    oranfu, Sir Alex Ferguson, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

וואי ממש קשה להיות יותר טוב מהעבודה הכי רעה שעשה אי פעם DOF של כדורגל עם 150 מליון פאונד דולר בקיץ אחד.
    ממש הישג.

מצחיק שאתה פתאום ככה פוסח פה על סטיב וולש כאילו לא חפרת לנו את המוות כמה DOF זה הדבר הכי הכי חשוב בבניית קבוצה.

אז הינה הגיע סטיב וולש, אדריכל האליפות של לסטר(על קצה המזלג למי שפספס- גילה את וארדי, מאחרז ועקב באובססיביות אחרי קאנטה, כלומר היה האיש שהכי דחף להביא אותו בכלום כסף ללסטר) והוכיח איך מקדמת הבמה כשמעמיסים עליך 150 מליון פאונד במועדון שיפולי הצמרת בליגה האנגלית אתה יכול לעשות את העבודה הכי גרועה שנראתה אי פעם מדיריקטור אוף פוטבול בקיץ נתון.

שנתיים וחצי אחורה לכל מיני אהבלים שבנו הרים וגבהות תחת המנטרות של DOF הוא היה החלום הרטוב.
    שנה וחצי קדימה הוא מקור לדאחקות באיינדהובן.

ככה חייו של DOF קצרים וטראגיים.

אברטון- עשתה עבודה סבירה בקיץ הקרוב.
    אולי סבירה פלוס.
    לא טובה, כי כסף יש שם והיה אפשר להביא קצת יותר ברק ולהמר על כשרון לא ממומש כמו רישארלסון במקום ללכת על רשימת ריג'קטים או שחקנים שנתנו שני משחקים טובים במונדיאל.
    לא שזה רע, זה כמובן שדרוג גדול מול הקיץ הקודם שהוא בערך הכאן התחנה טרבלינקה של חלונות הקיץ מבחינתם.
    אם הם מסיימים שבע בתנאים הנוכחים הם עשו את המקסימום, אי אפשר לבקש מהם כלום בליגה שאין בא מוריניו עם קבוצה עשירה.

אם מוריניו היה נשאר הם היו צריכים לתת לנו פאייט עד הסוף ולדעתי באיכות הכדורגל שלהם היו שווים 6 שזו כביכול הפתעה בגלל "היסטוריה, תקשורת, סגל שחקנים, כסף וזה.. אבל לא הפתעה למי שבאמת מבין כמה חרא שחקנו.

בתנאים הנוכחיים הם לא אמורים לגרד את ארסנל וצ'לסי, אנחנו כמובן טובים יותר משתיהן.

4. Coutinho10 Member

נראה לי שדיון יותר מעניין יכול היה להיות סילבה vs פלגריני, כי השני קיבל שחקנים הרבה יותר טובים לעבוד איתם ומרגיש לי שהוא עשה מעט מדי איתם. אברטון אמנם קצת פחות נוצצת אבל מתחילת העונה מנצחת את מי שהיא צריכה לנצח על הנייר. במשחק מול בורנמות' למשל חשבתי שהם יפלו אבל הם ניצחו בצדק.
    לא יודע איך להגדיר את הרכש שעשו שם בקיץ, ברנרד, גומש, דין זה שחקנים שעל הנייר אמורים לשפר אותם. דווקא לי נראה כאילו יש שם יותר מדי פרוספקטים שבכלל לא יכולים לקבל שם חולצת הרכב.
    הם צריכים לעשות ליגה אירופית וגביע כי יש להם סגל מצוין למפעלים האלה. מבחינת עומק יש להם מלא פרוספקטים טובים בחוץ כמו לוקמן וקאלברט לווין.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה מה באמת הציפיות והרף מאברטון בליגה הנוכחית?
    גם לאחר שהוציאו כסף ושידרגו את הסגל (בחלק מהמקומות יותר ובחלק פחות), הם עדין לא בליגה של הטופ 6 מבחינת איכות הסגל, וגם אם יכולים לנצל עונה פחות טובה של אחת מהטופ 6 אפילו של שתיים מהן, לא רואה מצב שהם יצליחו להקדים שלוש מהטופ 6 בשביל לקבל כרטיס לליגת האלופות.
    בליגה הנוכחית הרף של קבוצה כמו אברטון די ידוע, וכדי לשנות אותו אם בכלל יצליחו צריך שנים של בנייה וניהול נכון של סגל.
    קשה מאוד לשפוט מאמן בסיטואציה הזאת, בטח כשאברטון נמצאת פלוס מינוס איפה שהיא אמורה להיות ולא הגיעה בטעות למאבקי תחתית או משהו בסגנון.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  6. Andrei Kanchelskis Member

עד שלא ירכוש את אברטון איזשהו אוליגרך אני לא חושב שהם יהיו שווים יותר ממקום 6(וגם זה בהגזמה) ולא משנה מי יאמן אותם.

מרקו סילבה עושה בינתיים עבודה טובה מאוד ואי אפשר לבוא אליו יותר מדי בטענות. לדעתי אברטון הנוכחית היא התקרה אליה הוא כרגע יכול לשאוף ולהגיע אלא אם כן מתישהו דניאל לוי יפתיע פתאום ויחליט שהוא היורש של פוצ'טינו, סיכוי קלוש אבל לכו תדעו.