ענייני דיומא: מקרה ראשפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/8/17.

?

כמו איזה מחלוצי העבר של יונייטד תיראה הקריירה של ראשפורד?

1. כמו רוד ואן ניסטלרוי-אחד החלוצים הטובים בעולם

6 הצבעות
    27.3%
  2. כמו אנדי קול-חלוץ ליגה אמין ותו לא

12 הצבעות
    54.5%
  3. כמו דני וולבק-שנה-שנתיים והבלוף נחשף

4 הצבעות
    18.2%
  1. oranfu Member

אפשר לשפר, אבל הכוונה שלי היתה ששיאם מבחינת כיבוש שערים הוא בעיקר בעונות הפריצה שלהם ואחר כך יש ירידה.

שיפור ממשי רואים בעיקר אצל חלוצים שמשחקים כפיבוט (לוקה טוני הוא הדוגמה הכי בולטת).

יש גם דוגמאות הפוכות כגון הנרי אבל הנרי היה משהו מיוחד מאוד.

2. alexshw Member

הנרי עבר עמדה.

Sir Alex Ferguson ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולקוט גם שיפר מאוד את הקשר האישי עם רופא הקבוצה ועם מיטת הפיזיותרפיה. פציעות בגילאים מסויימים וזמנים מסויימים בקריירה הם מכריעות, הרבה יותר קל לשחקן לקרוע רצועה צולבת בגיל יחסית מאוחר(28-29) בתפקידים מסויימים (נגיד קשר אחורי) אחרי שהוא כבר מבוסס,עם נסיון ובתפקיד שלא נשען על יכולות הברכיים שלו כדי לחזור לטופ, או להיות מסוגל לשנות את המשחק שלו כדי להישאר בטופ. קיצוני שנשק גדול שלו הוא המהירות/שינויי כיוון ,נמצא בשיא הפריצה שלו ועכשיו צריך לעשות חישוב מסלול מחדש לגוף - זו מכה קשה מאוד. לא צריך להסתכל רק בכדורגל כדי לראות את זה - דריק רוז הוא דוגמא מצויינת לכך בכדורסל.

מיקום וחדות/סיומת מול השער אלו דברים שאפשר לשפר, אני חושב שהעונות הבאות,דווקא בעקבות הפריצה המהירה יהיו מכרעות עבורו,הוא עלול למצוא עצמו בעוד עונה שתיים יוצא לאיזה סבב השאלות כזה שממנו לא מצליחים לחזור לקבוצת טופ.

4. Gass12 Member

ואז בכסף הזה לקנות הימור בטוח כמו ...פלקאו

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהכי הרשים אותי בראשפורד, הוא ההתחזקות הפיזית שהוא עבר. הבחור העלה מסת שריר ושידרג עצמו בצורה אדירה משנה שעברה. מכיר לא מעט שחקנים צעירים שאחרי שעושים את הפריצה הגדולה ומקבלים מחמאות וכותרות (מי אמר ינוזאי?) דורכים במקום או הולכים כמה צעדים אחורה. אצל ראשפורד זה נראה שזה רק מדרבן אותו לעבודה קשה יותר. כל הזמן הוא משתפר, כל הזמן הוא מוסיף עוד כלים לארסנל שלו. והשילוב הזה של כישרון ועבודה קשה, זה שילוב שלדעתי יקח את ראשפורד מאוד רחוק. אולי אפילו יותר רחוק מהאופציות כאן בסקר, שכן אני חושב שהוא מגוון יותר במשחק שלו מואן ניסטלרוי וקול.

Rashford אוהב/ת את זה.
  6. תונל Member

בתור חלוץ לא חושב שיש על מה לדבר. לא מספיק חד ברחבה ומול השער, אין משחק ראש ('חלוץ' שבהרכב עם מאטה מחיטריאן ובלינד מרים קרנות - חשוד מאוד).
    בתפקיד הנוכחי יכול להיות שיהיה שחקן ששווה הרכב ביונייטד, אבל גם יכול להיות שעם הזמן המגרעות שלו יבלטו יותר מהיתרונות והוא לא יספק מספרים. אם ייתן מסירת רוחב עקומה לגול לא מעניין אם בדריבל שלפני עבר גם 11 שחקנים ושופט.

אמונה שהוא ישתפר היא... רק אמונה, לדעתי יותר סביר שהוא לא. הצבעתי אופציה ג'.

7. Mellow29 Kopite

ילד בן 19, בהרכב הפותח של מנצ'סטר יונייטד ולא בחסד, ואנשים מדברים על חסרונות? לדעתי זה לגמרי מה שאמיר כתב. מרוב שהוא נמצא כל כך חזק מתחת לאור הזרקורים, שופטים אותו כאילו מדובר בשחקן בוגר. יש לו עוד הרבה לאן להתפתח, קשה לנחש אם זה יהיה חלוץ גדול או סתם חלוץ מצוין, אבל אלה נראות לי כמו דאגות שוליות בשלב הזה.

Sir Alex Ferguson, Coutinho10 ו-golding אוהבים את זה.
  8. cheddar Member

טודו בום, הילד על המסלול הנכון

9. SoD Member

גם רונאלדו לא היה חד מול השער בגיל 19....

10. one united Member

בשביל יונייטד קונה בשתי ידיים קריירה ובעיקר יכולת הבקעה כמו של אנדי קול

11. Coutinho10 Member

עוד שנה הוא מושאל לפולהאם וחוזר כוכב על.

12. סולשאאאר Member

אני מאוד אופתע אם ראשפורד יצליח להגיע לרמות של רוני, פאולר או רונאלדו. לא ראיתי ממנו מספיק עד עכשיו כדי לחשוב שמדובר בעילוי. כמובן שזה יהיה הכובע הכי טעים שאני אוכל אי פעם, כך שאני לחלוטין מקווה שאני טועה כאן.

אבל הוא שחקן נהדר כבר עכשיו בגיל 19.

לא סביר שהוא יהיה ואן ניסטלרוי הבא כי הוא לא 9 קלאסי. הוא על השטאנץ של אריאן רובן- קיצוני שקודם כל מחפש איך להבקיע ורק אחר כך חושב איך לבשל.

הוא כמובן יצטרך לעבוד רבות על הסיומת שלו, אבל מעצם היותו שחקן כנף הוא ימצא את עצמו אין ספור פעמים במהלך הקריירה בעמדה שבה הפעולה הכי טובה שאתה יכול לעשות למען הקבוצה שלך היא לשלוח הרמה\כדור רוחב אל עבר שחקן אחר. צריך לראות האם ראשפורד יצליח להרחיב את אופן המשחק שלו כך שהוא יוכל לעשות את שני הדברים - למסור ולבעוט לשער- ברמה גבוהה, ולדעת לבחור בין האופציה העדיפה.

כרגע הוא עוד לא שם, אבל הוא בן 19... מי שדואג לגביו באמת שדואג לחינם.