עשור לפרמייר ליג- הנבחרים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏6/4/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפרמייר ליג חוגגת שנה להווסדה (במתכונתה הנוכחית) היום פורסמו נבחרת העשור האנגלית ונבחרת הזרים של העשור.
    ב-14 באפריל ייבחרו 11 מתוך ה-22 שהם יהיו נבחרת העשור האמיתית וכמה ימים אחר כך יבחרו שער העשור, הצלת העשור ומשחק העשור.

הרכב נבחרת העשור האנגלית: דיוויד סימן, סטיוארט פירס, גארי נוויל, טוני אדמס, סטיב ברוס, דייויד בקהאם, ראיין גיגס( הוא אפילו לא אנגלי...), פול סקולס, פול אינס, אלן שירר ומייקל אואן.

הרכב נבחרת הזרים של העשור: פיטר שמייכל, דן פטרסקו (גאווה!!), דניס אירווין, מרסל דסאיי (גאווה!!), יאפ סתאם, פרדי ליונברג, פטריק ויירה, רובר פירס, רוי קין, אריק קאנטונה ותיירי הנרי.

יהיה נחמד אם כל אחד ייתן פה מה לדעתו ה-11 של העשור מבחינתו. (כמובן מתוך ה-22 שהוזכרו כאן)

2. RE-QL Member

ראיתי את הבחירה ואני מאוד לא מסכים עם כמה מהבחירות פה... למה מי זה בכלל גארי נוויל? איך הוא נבחר לנבחרת הפריימר ליג? וגם סקולס ובקהאם (זה לא תחרות יופי או פופולריות) לא ראויים להיות שם.
    פרדי לונדברג ופירס? דסאיי ופטרסקו? עם כל הכבוד אני חושב שאני יכול למצוא זרים טובים מהם בעשור האחרון.
    שוב רואים שהעם לא יודע לבחור.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז מי לדעתך צריכים להיות במקומם?

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם גארי נויל הוא בחירה עלובה ביותר, אבל קשה לי לחשוב על מגינים ימניים אנגליים ברמה סבירה..... אני מתמלא גאווה כשאני רואה כל-כך הרבה שמות של ארסנל ברשימה, אבל לדעתי ליונגברג לא צריך להיות בהרכב אלא מארק אוברמארס האגדי......
    ובקשר לנבחרת האנגלית: בקהאם או סקולס החוצה, סטיב מק'מנמן מימיו היפים בליברפול חייב לביות בפנים, ובחוד רובי פאולר צריך להיות בפנים במקום אואן שלא הוכיח עוד כלום...

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב... אם כבר כולם מתלוננים אז גם אנ ייתלונן- איפה זולה!!!????!!!!

6. Julian Joachim Member

כל הבחירות האלה הן בדיחה אחת גדולה.

ההרכבים שלי...

הרכב אנגלי:
    נייג'ל מרטין
    לי דיקסון
    סול טמבל
    גארי פאליסטר
    דיוויד באטי (למישהו בכלל יש ספק??)
    דיוויד בקהאם
    פול סקולס
    סטיבן ג'רארד
    אלן שירר
    אנדי קול

הרכב זר:

פיטר שמייכל
    דן פטרסקו
    לוקאס רדבה
    סמי הופיה
    איאן הארט
    רוי קין
    מארק אוברמרס
    דניס ברחקאמפ
    נולברטו סולאנו
    אריק קאנטונה
    ת'יירי הנרי

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח איזו הפתעה שנייג'ל מרטין מופיע שמה...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פולדאש....

סולאנו תרם לפרמייר לי יותר מאשר זולה???

וגם סטיבן ג'רארד ממש לא ראוי להיות בנבחרת הזו, פול אינס הוא בחירה מוצדקת מאוד.

9. RE-QL Member

ג'רארד באטי סקולס קול וגם הטמבל לכולם אני מתנגד גם בקהאם וכמובן נייג'ל.
    רדבה? הארט? מאיפה הבאת את זה? גם סולאנו לא הוכיח לגמרי את עצמו...

10. KirkH Member

בקהאם וסקולס שלטו בפרמייר ליג בשנים הגדולות של יונייטד. אני לא רואה קשר אנגלי אחר שהיה דומיננטי כמו בקהאם בליגה מאז הקמת הפרמייר ליג, סקולס גם הוא מספק את הסחורה כבר 7-8 שנים ברצף.
    שרינגהאם ראוי להיות בין 11 האנגלים כמה שאני שונא אותו, לא משנה מה יגידו עליו הוא את שלו תמיד עושה. בעיקר אצל התרנגולות אבל גם בשנתיים הענקיות במאן יו. אותו כנ"ל לגבי מקאליסטר הוא היה אחד השחקנים הדומיננטיים בליגה בשנות ה90 המוקדמות וכמובן בעונת התארים של ליברפול.
    לוקאס ראדבה? עם כל הכבוד לאפליה מתקנת גם דסאי הוא לא לבן והוא דווקא כן צריך להיות בפנים בלי שום קשר לזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.

11. KirkH Member

עוד משהו, לאנדי קול אין שום מקום בנבחרת. גם לא על הספסל. סתם שחקן שהיה במקום הנכון בזמן הנכון. השותף הראוי של שירר בחוד הוא איאן רייט.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב הנה מגיעה הרשימה שלי...
    הרכב אנגלי:
    סימן
    לה-סו
    פאליסטר
    ברוס
    פירס
    בקהאם
    לה-תיסייה
    לי שארפ
    ספיד
    שירר
    רייט

הרכב לא אנגלי:
    שמייכל
    פטרסקו
    רדבה
    דאביזס
    אירווין
    סולאנו
    קין
    ברקוביץ' (סתם סתם...ויירה)
    זולה
    קאנטונה
    יורק

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים כאן מראים ידע בכדורגל אנגלי באופן כל כך מועט.
    שוב לא מדברים על הנבחרת של השנה האחרונה,אלא של העשור,דיויד,סקולס,נוול,גיגס,שמיקל,קין,וקאנטונה היו שותפים לאליפויות הרבות של היוניטד,מה קרה שכחתם את עונת הטראבל?
    או ששכחתם שהיוניטד לקחו 7 מ10 אליפויות בשנים אלה?
    אל תדברו שטויות,מי שבחרו הם האנשים באנגליה,שלא כמונו שעוקבים מרחוק על הליגה,אלא חיים את זה,וזוכרים מה קרה לפני שנים,כמו שסביר להניח שגם אם הליגה הישראלית אי פעם תשודר בכמה מקומות בעולם חוץ מישראל(מה שלא יקרה)אנחנו כאן עדיין נדע יותר על הליגה והקבוצות מאשר אלה שיראו אותה מחו"ל.
    כל הבחירות מצוינות.
    ההרכב שלי(מערך 3-4-3):
    הגנה:
    פיטר שמייקל(אחד מהשוערים הטובים בכל הזמנים אם לא השוער הטוב ביותר).
    דניס אירווין(האישה והאגדה)
    טוני אדמס(שחקן ענק,היה עמוד התווך של ארסנל)
    דן פטרסקו(שחקן איכותי)

קישור:
    רוי קין
    דייויד בקהאם
    ראיין גיגס
    פטריק ויירה

חלוצים:
    אריק קאנטונה (מתגעגים,דרישה שקאנטונה יוחזר לאלתר!!!!!)
    אלן שירר(איזה חלוץ!!!!!)
    ותיירי הנרי

14. RE-QL Member

דאייר עם שלך אני כבר הרבה יותר מסכים.
    למרות שספיד לא ממש אנגלי אבל נגיד שוולשי נחשב... והוא גם לא ממש מתאים ל-11 של הפריימר ליג אבל אי אפשר לבקש ממך להיות אובייקטיבי לגמרי... אני הייתי שם במקומו את מקמאנמן שהיה פשוט ענק בשנים שלו בליברפול.
    גם לי שארפ לא היה כזה גדול אבל לא משנה.

בזרים: מישהו בבקשה יכול לומר לי מה עשה כבר לוקאס רדבה שמגיע לו להיות ב-11 של הזרים? הוא כאילו מגן שמאלי? אם כן אז לא נראה לכם שהיה מגן שמאלי זר יותר טוב?
    גם דאביזס וסולאנו לא יכולים להיות שם אבל שוב זה בגלל האובייקטביות הנדירה שלך.
    ובחוד במקום יורק אני הייתי שם את יורגן קלינסמן שהיה מצויין לפני כ-6 שנים בספרס...

15. Julian Joachim Member

קלינסמן היה מצויין אולי אולי עונה אחת...

בקשר להערות שלכם על ההרכבים שהצגתי פה... אני מצטער מאוד, אבל לא היה אף מגן שמאלי שהרגשתי שמגיע לו יותר מאיאן הארט.
    לגבי נייג'ל, אם הקרב הוא בינו לבין סימאן... אז ברור שגם נטיית הלב עוזרת, אבל גם העונות הגדולות של נייג'ל באמצע שנות התשעים.
    ורדבה? עובדה שגם דאייר שם אותו. תן לי שם של בלם זר שהחזיק מעמד בליגה תובענית והפך במהלך העונות לקפטן של הקבוצה לזמן מסויים והשרה בטחון על ההגנה של לידס במשך כמעט עשור... לדעתי - מגיע לו.

בקשר לקול, קירק, אני מצטער לומר לך אבל מבחינתי חלוץ שידע להיות במקום הנכון בזמן הנכון הוא החלוץ המושלם...

ואואן איך לעזאזל אתה מסכים עם ההרכב של דאייר יותר מאשר עם שלי?? הוא הכניס בכוח את ספיד למרות שהוא בכלל וולשי, הוא הכניס את דאביזס (מה?????) ומעבר לזה - הוא שם את לי שארפ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! השחקן הכי מבוזבז בהסטוריה שמשחק איפה? בברדפורד נראה לי היום... וזה לא שהוא גמר את הקריירה זה פשוט שמרגע שהוא עזב את יונייטד (שגם בה הוא לא היה משהו) הוא פשוט התאדה אט אט. ועם כל הכבוד לגיל שבו פירס הוליך את הגנת ניוקאסל והגנת ווסטהאם אין בכלל מקום להשוות בינו לבין האחרים. מה גם שאני לא מבין איזה תפקיד הוא ממלא? מגן ימני?

אגב - ההרכבים שלי הם עם מגן ימני/שמאלי - שני בלמים ואותו דבר לגבי הקישור. לכן זולה לא היה שם.