הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

אחד הדברים הכי גדולים שראיתי.
    אם הפועל חולון לוקחת אליפות זה יצבור תאוצה לסרטון מרגש עד דמעות, בחיי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/18
    oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@ייא
    אתה עדיין מנסה לנחס פה את הקבוצה שלך כדי שהיא תקח אליפות? :p
    אני חושב שהסיכויים הם 55-45 למכבי. המשחק פתוח לגמרי. כל תוצאה אפשרית.

3. Roma מנהלים

השיטה עבדה יפה מול ירושלים :)
    אני עדיין לא מבין את השיטה המפגרת הזאת, כיאלו אם אמרתי שהקבוצה תפסיד והיא הפסידה זה פחות מאכזב? פחות מעצבן? פחות מדכא?
    הרי כל אוהד כדורסל שהתחיל לראות אתמול כדורסל יודע שהמשחק 50-50 ואולי חולון עדיפה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. ייא Member

ברור שאתאכזב אם נפסיד אבל אני מצפה להפסיד, ככה שהאכזבה לא תהיה עצומה [אלא אם זה יהיה עם הבאזר ואז אבכה].
    בלי פארגו היתי אומר בפה מלא שזה 50-50. איתו זה 75-25. שוב, כדי לקחת אנחנו צריכים מזל כמו שהיה לנו בבונקר ברבע 4 נגד מגדל ושכל הכוכבים של מכ לא יקלעו יחד 35-40 נק [ כמו שקרה למגדל נגדנו].
    ריב ההתקפה היה מביך מול מגדל והערב זה עוד יותר יבלוט לעין. אני לא רואה את רייס משחק יותר מ10-15 דק ואני בטוח לגמרי שהוא יעשהמ לא שטויות ויאבד המון כדורים.
    אני תמיד בדעה של :" אין ציפיה - אין אכזבה".
    בא להגיד תודה על עונה מופלאה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתרון למכבי:
    - ביתיות
    - סגל יותר טוב (לפחות על הנייר)

יתרון לחולון:
    - אין מה להפסיד
    - התקפה קטלנית
    - מאמן יותר טוב

@ייא
    מבין את הגישה שלך. זה בסדר.
    מסכים איתך שרייס לא ישחק הרבה. צריך לזכור שהוא היה בחוץ למספר שבועות לא קטן. אני מעריך ששמיר בעיקר ישתמש בו אם מכבי תתחיל לשלוט בקטע של שחקן שמסוגל לבד לעשות שינוי במשחק.

לגבי הרבע הרביעי. גם פה מסכים. ירושלים חזרה בעיקר בגלל ריבאונד ההתקפה. אם מכבי מסוגלת ביתר דקות לשלוט ככה היא בהחלט יכולה לנצח בקלות. העניין הוא שיש המון לחץ על שחקני המארחת. אל תשכח את העניין הזה. לחולון באמת אין מה להפסיד וזה יכול להשפיע על ביטחון השחקנים בהתקפה. המילטון ורייס מסוגלים לקלוע סלים ממגרש החנייה...דברים כאלה יכולים לנצח לך משחק.

הכל פתוח...

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/18
  6. yakov_y YNWA

ריבאונד התקפה זאת תוצאה של סגנון משחק, לא בעיה בסגל, אי אפשר לשחק כל כך נמוך ולצפות לריבאונד.
    במשחק נגד י-ם שיחקו רקר 2 גבוהים טבעיים, אלכסנדר ותומאס, שתי שחקנים עם סייז נמוך והם שיחקו ביחד 45 דקות, המליטון ופניני משחקים ב-4 כל המשחק אז תשלמו את המחיר של הריבאונד.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בעיקרון שיטת הניחוס של @ייא עבדה יפה וגם הוא לא באמת האמין שירושלים יכולה לקחת את זה, אבל הפעם אני איתו. 70-30 מכבי, אני אומר ניצחון של 10 ומעלה.

ייא אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

הוא רשם את זה גם נגד אילת.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא חשוב, יש גבול גם לכמה קבוצה יכולה להיות דפוקה. מגיעים במומנטום אחרי תצוגה בדרבי, במגרש הביתי מול קבוצה טובה כמו חולון אבל עדיין פייבוריטים בטח עם פארגו. אגב, אישית אני חושב שלחולון סיכוי גדול יותר לקחת את התואר בלי רייס מאשר איתו, אבל זו כבר בעיה שלהם.

10. Telkiyski Member

ברור שמכבי פייבוריטית.
    סיפורים על 50-50 ואפילו 60-40 זה גניבות דעת.

ייא אוהב/ת את זה.
  11. yakov_y YNWA

אל תגזים, בלי גלן רייס אין להם סיכוי בכלל, בלעדיו זה 20-30 הפרש למכבי ת״א.

12. Telkiyski Member

אחרי שהם ניסו להיכנס ל"יורוליג" בזכות ענייני כסף (אולי אלון לא הציע להיות ספונסר), אולם, קהל וקצת הישגים מקצועי, עכשיו הם נזכרו שיותר שווה הישגים ספורטיביים?

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזוב נו, זה גם מה שאמרו לפני ירושלים וראית מה קרה.

14. Roma מנהלים

כולם ניהיו לי פה נביאים, אם אתם כל כך בטוחים בהימורים שלכם אתם מוזמנים לקפוץ לתחנת ווינר הקרובה לביתכם ולשלשל לכיס כסף קל.
    מבלי להכיר את הכותבים ואת הקבוצות אפשר לחשוב שמדובר במשחק בין מכבי של תחילת שנות ה-2000 בשיאה נגד חיפה של העונה הנוכחית.

מצחיק שכל החכמים שכותבים שיהיה ניצחון קל למכבי, רשמו שגם ירושלים ינצחו, אשדוד ינצחו את הפועל ועוד הימורים שהתבררו שלא נכונים. להזכיר לכם שהמשחק מתחיל ב0-0 וחולון כבר ניצחו את מכבי ב"מאני טיים" - פארגו לא היה במכבי? המילטון לא היה בחולון. אפשר לכל שטות להגיב, פארגו אומנם לא היה אבל פייר ג'קסון היה ולפעמיים גם היה מצוין.

---

החשש העיקרי של מכבי אמור להיות המאמן שלהם, בדיוק כמו אצלנו קטש. קטש לא ניצל את היתרונות שיש לנו בסגל ואם סאפחיה לא ישכיל לנצל את היתרונות של מכבי אז אולי יהיה דאבל היסטורי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    צודק לגמרי. זה משחק אחד והכל אפשרי. יחסי הכוחות לדעתי די שווים לכן ניצחון של חולון לא אמור להיות הפתעה גדולה. בכל מקרה נחמד לקרוא את הידיעה הבאה:
    אתר ערוץ הספורט - חדשות הספורט, תוצאות, תקצירים ושידורים - Sport5.co.il

לוחמה פסיכולוגית נהדרת. אפשר לחשוב שבגמר הגביע השופטים היו בעד מכבי...אני פשוט מקווה למשחק טוב והשאר לא מעניין אותי כרגע.

מצב נושא:
הנושא נעול.