הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני די אדיש לסיפור אורי אלון - אבל חייבים להגיד משהו אחד: הוא נתן תחושה (וגם אמר) שהוא פה להרבה שנים. אוהדי מכבי אמרו שהוא זמני ואני התעקשתי שבן אדם כמוהו, שעשה מילארדים בהייטק דרך יזמות ואמביציה (לא נולד עם כפית של זהב בפה) לא יעזוב כל כך מהר - מה גם שהוא אוהד והגיע מהיציעים וסוג של מגשים את החלום של האוהד שהפך למיליארדר וקונה את קבוצת נעוריו.

זה שהחברה שלו צמחה בטירוף והוא צריך להיות שם זה עדיין לא סיבה לדעתי לעזוב. אם באמת יש מצב שהוא נכנס לבוסטון סלטיקס כשותף זה אחד סיפור ענק. וכאן באמת שאין מקום לירושלים. אם זה לא יקרה (ואת זה הזמן יגיד) אז העזיבה שלו די תמוהה. אז בסוף כל העניין זה פירסום וזהו? לא יודע, נשמע לי מוזר.

העניין שהכי מציק לי זה עניין האהדה. איש ביזנס קר היה קם ועוזב, לגיטימי. מה מפריע לאלון להמשיך ולעשות אותו דבר עם מינימום מעורבות (כמה כבר הוא נמצא בארץ בשנה?), כן אני יודע, זה כסף שלו, אבל לא חסר בעלים שנמצאים בחו"ל והקבוצה מתנהלת כאן ע"י נציגים שלהם. שוב, כאיש עסקים קר זה בטח לא דרך, כאוהד שגדל במלחה והגשים את החלום - מוזר שהוא עוזב בצורה מוחלטת.

סיפור העזיבה שלו היה מאוד מובן לי אם היינו מדברים על איזה גאידמק, אגאייר, או סתם איזה איש עסקים שהיה בא לו קבוצת כדורסל ונמאס לו עכשיו כי יש לו דברים אחרים. אבל מאוהד שרוף ציפיתי קצת אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/18
  2. Roma מנהלים

סיבות אפשריות לעזיבה:
    א. כניסה אפשרית לבוסטון סלטיקס.
    ב. אי יכולת לנהל את הקבוצה בנוסף לכך שהוא אינו רוצה להיות משקיע אלא בעלים בפועל ועקב חוסר היכולת הוא בוחר לעזוב ולתת את הקבוצה לאנשים שיוכלו לנהל את הקבוצה בפועל.
    ג. המשבר עם הקהל - ארגון האוהדים קשה הבריגדה לא מרוצים מהתהליך של קבוצת הספורט האמריקאית שהוא מעביר את הקבוצה וכבר נוצרו עימותים והוא אינו מעוניין להמשיך במצב הזה.
    ד. חוסר ההצלחה וההבנה שהוא לא יכול להתחרות במכבי ולהיכנס ליורוליג.
    ה. למרות היותו אוהד ירושלים, הוא איש עסקים מצוין וקר והוא תרם למועדון אבל הגיע גם ממניע של פירסום וקידום.

לדעתי זה שילוב של הכל, אבל אני בטוח שזה לא בגלל מכבי ו\או יורוליג כי הדרך לשם אפשרית בהחלט. הגענו לחצי גמר היורוקאפ ומרחק יריקה מגמר והעפלה ליורוליג. אם התקציב היה נשאר גבוהה אז היה אפשר לעשות את זה תוך כמה שנים. פאקינג דיויד בלאט זכה עם דרושפאקה השנה ולא היה לו סגל מטורף לחלוטין, סקוטי ווילבקין הוא באמת ה-star quality שיש בקבוצה הטורקית וגם לנו היה אחד כזה, ג'רלס.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

החל משנה הבאה גם 2 קבוצות יגיעו מהיורוקאפ (הזוכה וסגניתה).

היות והמפעל אמור להגיע ל20 קבוצות הייתי כבר ממש מיישר קו עם כל ליגה אפשרית. 2 עולות כבר יש, אז שיהיו 2 יורדות - סדרות עד הסוף וכו'. בקיצור כמו שאנחנו מכירים. טוב זה כבר לדיון אחר.

4. Telkiyski Member

אם היה לירושלים כרטיס ליורוליג הדוש באג היה נשאר פה.
    הוא עזב כי הבין שזה מועדון סגור ושחבל על המאמצים וההשקעות שלו.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה משתמש במקרה בודד שבו הוטחה ביקורת כלפי מכבי, למדיניות שלמה של מערכת שכוללת 4 ערוצים, אתר ואיזה 200 שעות של מלל בשבוע(תוכניות ורדיו)?

אף אחד לא טען שערוץ הספורט מעולם לא העבירו ביקורת על מכבי תל אביב, אתה יכול להירגע.

ואשמח להוסיף קטע קצר מפאנל תקשורת שהתקיים במרכז הבינתחומי בהרצליה, לפני שנתיים:
    "גם על החיבוק העתיק בין מכבי תל-אביב לתקשורת היה לו(רון קופמן) מה לומר: "פעם 'ידיעות אחרונות' היה הבית של מכבי תל-אביב. הוא (העיתון) אירגן את נבחרת אירופה, הכדורסלן המצטיין, יומולדת ובר-מצווה למיקי ברקוביץ', הם היו הבית של מכבי בכדורסל. היה אותם ואת הערוץ הראשון. הדברים האלה לא השתנו. עדיין גורמים מסחריים עומדים מאחורי כל אירוע כתנאי לבלעדיות וסיקור.
    קופמן נמנע מלנקוב בהקשר הזה בשם המפורש של המעסיק שלו. אורי דגון, עורך אתר ערוץ הספורט, התנדב לפרט: "אנחנו הולכים עם החמאה הזאת על הראש. הבעלים של מכבי תל-אביב הוא גם הבעלים של ערוץ הספורט (משפחת רקנאטי). זה אחד הדברים שאתה נלחם בהם כל יום". וקופמן חידד: "שמעון מזרחי (יו"ר מכבי תל-אביב) אמר לי פעם לפני ויכוח משפט אחד – אתה יודע שאני הבוס שלך. הוא הזכיר לי שהחרב מסתובבת".

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/18
    Telkiyski אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

עצם זה שעשו משדר מיוחד לחגיגות האליפות שלהם אומר הכל.

"רסקה" ביקר אותם. וואו.

אגב יפה שעם כל היחצ שלהם הם לא מצאו לנכון לשים תמונה או אפילו לדווח על הסטיקר עם המסר האלים והמזעזע שהיה על חולצתו של מזרחי בחגיגות.

מיותר לציין מה היה קורה אם היה מדובר ברמי כהן.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/18
  7. Roma מנהלים

החתמה טובה, לא יכול להיות שמח שאתה יודע שיש בעיות עם הוואל(מדברים על כך שמכבי שוקלת לקלוט אותו) והמעבר למפעלים של פיב"א וחיסול הסיכוי להגיע ליורוליג.

אם משאירים את דייסון והוואל אז הכיוון חיובי אבל.. דייסון עושה רושם בחוץ.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

החתמה טובה ומעניינית. בהחלט צריך לראות את המקום שלו בקבוצה כי בגליל הוא היה ביחד עם האריסון המוציא לפועל פה שמסביבו יש שמות (ביינתים) כמו דייסון והוואל זה אחרת.

אבל שחקן מאוד מעניין שהדבר הכי חשוב נדמה לי שמדובר בשחקן עם גרף שיפור מאוד חיובי. הוא התפתח והשתפר ככל שהעונה התקדמה וזה תמיד מעודד. מזכיר שכמעט חתכו אותו אחרי מחזור 5...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

9. yakov_y YNWA

הפועל ת״א מפרקת את סגל השחקנים, טוני גפני הזר היחיד שאולי ימשיך.
    הביאו בגאונות 4 זרים הגנתיים ומוותרים עליהם, אני שם את הבית שלי שגבוה הגנתי כמו טוני גפני לא יגיע להפועל ת״א בקיץ ואולי בשנים הקרובות, רכז כמו מקניל שטוב בשתי הצדדים גם לא יגיע בזמן הקרוב.
    מ-ט-ו-מ-ט-מ-י-ם !

10. yakov_y YNWA

תנו לישראלים לשחק !!!
    מכבי ת״א הורסת ישראלים !!!
    האמריקאים שכירי חרב, תנו לכישרונות שלנו לשחק !!!
    אתם הורסים את הכדורסל הישראלי !!!

יש לי עוד כל כך הרבה מה לכתוב אבל נתעלם, אני נגעל מהאוהד הישראלי הממוצע שמגן על הישראלים האלה, על שחקני העבר אין צורך לדבר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

12. Telkiyski Member

אומרים שזה עניין כלכלי ואם אכן כך אין לי או לך דרך לשפוט את זה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  13. Roma מנהלים

משאירים את בנקס לפי הדיווחים שזה הצעד הכי חשוב.
    הווארד שחקן גמור.
    מקניל? אולי בינוני בשני הצדדים. אפשר למצוא יותר טוב מזה.
    מקי? התעורר בסוף ועדיין הוא שחקן טוב בתור משלים ולא כמוביל.
    גפני? טעות.

סה"כ רק על גפני לדעתי הפועל יצטערו וגם זה תלוי במחליף.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסרטון הזה אמור להביע? יש גם הרבה ישראלים בליגה שלא מחטיאים 10 לייאפים פנויים בעונה. הסרטון ששמת יותר קרוב ללקט ביצועים של שחקנים כמו עמית ביר כץ ורם אליאספור מאשר של שחקנים כמו תומר גינת ונמרוד לוי.

שאלה מעניינת שעולה היא איך ישראלי שנחשב לעילוי ברמות הנוער(או שאני טועה?) מגיע למצב הזה.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבתי פה מיליון פעמים - במצב הנוכחי של הכדורסל בישראל, זרים כמעט ולא נשארים לשנה שניה. או שבעונת הבכורה הם נותנים עונה לא טובה ואף אחד לא רוצה להשאיר אותם(האוורד ומקי), או שהם נותנים עונה טובה ודורשים חוזה גבוה מדי(מקניל), או שהם סבירים ואז יש מצב להשאיר אותם(גפני, אבל מלכתכילה הוא הוחתם באמצע העונה, והחוזה הראשוני שלו בקבוצה היפנית ששיחק בה לפנינו היה על סך 330 אלף דולר, אנחנו לא יכולים לשם סכומים כאלה, בטח שלא על שחקן כמו גפני).

מצב נושא:
הנושא נעול.