הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

השאלה היא הפוכה.
    איך הנגר הזה הגיע מתישהו למצב שהוא נחשב עילוי, אבל התשובה די ברורה.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זלמנסון, אלטיט, שגב - כולם היו ה"סנטרים" המובילים של קבוצות הנוער של מכבי והיו מהבולטים בה.
    זה לא אומר כלום, כפי שניתן לראות.

אין לי מושג מי קרה להם עילויים ומי טען שהם העתיד של הכדורסל פה. על זוסמן ואבדיה היום יש הרבה יותר הייפ ממה שהיה עליהם (בצדק או לא, זה הזמן יגיד).

בכלל מכבי וכל הליגה לא מצליחה להוציא שחקני פנים טובים. מי ישמע דניאל קופרברג ("סנטר" נבחרת העתודה שלקחה מקום 2 באירופה) עשה משהו בחיפה.

גם אלו שיצאו ממחלקת הנוער של מכבי והצליחו הם גארדים - פאוורדים (מקל, פניני, כספי וכו')

de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

ההייפ שיש סביב זוסמן ובעיקר אבדיה הוא בעיקר הערוץ של מכבי שהפך את אבדיה לאיזה בודירוגה ואת זוסמן לאיזה כישרון מדהים.

זה שהם ישימו בכותרת הראשית שלהם ציטוטים של זוסמן זה לא מה שיהפוך אותו לשחקן.

4. DRORIKO Member

@Roma מה דעתך על הרכש החדש? לליגה הוא כבר הוכיח שהוא מספיק טוב, השאלה אם גם לליגת האלופות(נכון שזה לא היורוקאפ אבל זה עדיין מפעל לא פשוט)

5. Roma מנהלים

לדעתי צריך לידו מיני פיטבול עם קליעה בשביל שזה יצליח, דייסון מושלם שהוא במוד הרצחני שלו. הוא שחקן מצוין וחתום לשנתיים שזה הכי חשוב בשבילי אבל הכל יהיה תלוי בשאר הסגל. על הנייר גם השנה כל השחקנים שלנו כולל הזרים ששוחררו היו מצוינים אבל התלכיד לא היה טוב.

בכל מצב זה שידורג, לאחר שהיה לנו רכזים השנה כמו אוחיון, בר והלפרין הישראלים ובזרים אילוצים כמו דייסון\גרלס שהם יותר מספר 2. לוקאס לא קיבל צ'אנס להוביל אז אינו נחשב בספירה.

מדברים על זאק ליידי, שוכמן(סיכוי נמוך) וחזרה של אמארה הגדול. עושה רושם שבונים קבוצה טובה לליגה. אני לא אתנגד אבל אם הוואל משוחרר וחותם במכבי זה תיהיה בושה רצינית. זה אס רציני בליגה שלנו.

כינוי ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים החתימה מכבי את הגארד קנדריק ריי. הוא שיחק לפני עונה בנימבורק תחת שרביטו של אורן עמיאל.

ההרגשה היא שזה שחקן בשביל הליגה. מה שכן, אם במכבי באמת יבנו שתי קבוצות אני חושש שמספר שחקנים יקבלו הצעה גם ממכבי וגם מירושלים. מישהו כמו שוכמן גם יכול לשחק אצלנו בליגה.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעיה עם הפיצול היא שחלק לא מבוטל מהישראלים מגיע למכבי בגלל היורוליג. ישראלים שיודיעו להם שהם באים רק לליגה לא יקפצו על ההצעה. הוואל זה לא שחקן שיעזוב למכבי ליגה.

לא מכיר את קנריק ריי, אבל מסרטונים וקצת דיבורים ברשת ממי שכן ראה אותו - סקורר בגוף של גארד, שחקן שהוא קלע טוב מאוד אבל פחות מפעיל את החברים. עלה מהספסל וסיפק מספרים די טובים (15 נקודות ב20 דקות באלופות)

8. Telkiyski Member

חחח "הפיצול". הזוי שמישהו עדיין לוקח את זה ברצינות חוץ מהאתר/ערוץ שלהם.

9. Mahranlala Member

10. yakov_y YNWA

מה הבעיה כאן ?
    לא מוכנים לשלם מיליון שקל קנס על 6 זרים + עוד מלא חוקים מפגרים שרק נועדו להרוס את המועדון שלהם.

כופים עליהם לשתף את איתי שגב במקום גונה בולדן והם מתנגדים גם במחיר של השבתת הליגה, מה הבעיה ?

11. Roma מנהלים

מה אתה רוצה להגיד בזה?
    אני בתור אוהד ירושלים רציתי שהליגה תיסגר ולא כי לא אכפת לי אלא כי אני חושב שזה היה גורם לעתיד טוב יותר. ואם אני בתור ירושלים רציתי בכך אז ברור שמכבי תיהיה נגד המנהלת וחזרת הליגה תחת האיומים של השחקנים והחוקים הבזויים.
    השחקנים התחילו את זה והיה רצוי להיכנס בהם במלוא הכוח ולהשיג תנאים טובים יותר עבור הקבוצות באירופה מה שלא קרה בפועל.

הדבר היחידי שהכתבה הזאת אולי מראה, כי אני עדיין בספק בקשר לאמינות של אלי סהר, זה שפרנקל לא באמת הבובה של מכבי תל אביב.

12. Roma מנהלים

13. yakov_y YNWA

@Roma
    אתה יכול לעשות לי סדר עם מושאלים ושחקנים עם חוזים לעונה הבאה ?

14. Telkiyski Member

אהבתי את הספין של מכבי והערוץ על המעבר ל-VTB.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ממכבי תל אביב נמסר בתגובה: "אין שום כוונה לעזוב את ליגת העל".

מצב נושא:
הנושא נעול.