הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EuropeGuy Member

מאוד נהנה לעקוב אחריו. משחק עם בגרות של בן 30 וגוף של שחקן בן 30. אינטליגנציית משחק סופר גבוהה, שליטה מעולה בקצב המשחק, עושה פעולות טובות 'בלי להתאמץ', שליטה טובה בשתי הידיים, מייצר לעצמו מצבי קליעה וגם מראה ניצוצות של שחקן שמסוגל לחדור לסל בוירטואוזיות. הייתי אוהד גדול של ים מדר (עדיין מאמין בו) אבל נראה שבינתיים דוברת די עוקף אותו בסיבוב. אם יעבוד חזק על האתלטיות יכול לצמוח לנבחרת ישראל רכז מדהים. הייתי רוצה לראות אותו לוקח יותר זריקות ויותר סיכונים. במשחק כזה כשהוא כמעט לא החטיא יכל להרשות לעצמו לזרוק יותר ולנסות מסירות קצת פחות 'בטוחות'. יש לו את השליטה בכדור בשביל סוג מסירות כאלה.

2. כינוי כי הכח זהו כח

ברור שזה דבר חשוב, אבל מה שהן עושות זה לא כדורסל, זה להעביר את הזמן עד שהעונה תיגמר.
    אשדוד גם ככה ירדה ליגה, וחולון לא הייתה להם היכולת להחזיר את הזרים שהיו, המתאזרחים לא רצו לחזור ומה שנשארת איתו זה שחקנים הרבה מעבר לשיא וגיל 30 כמו שלומי הרוש, יוגב אוחיון וגיא פניני. לזה הוספת את רועי הובר (שחקן ליגת על לגיטימי ואחלה תוספת לעונה הבאה), הראל דדון שלא היה בדיוק הכי מרשים באשקלון, גיא פלטין שהגיע מר"ג/גבעתיים לחמם ספסל, אריאל ז'אנו שהגיע משוהם לחמם ספסל ועוד ארבעה זרים שהגיעו מסיבות כלכליות.
    אני מאוד מאמין בים מדר וחושב שהוא אחלה של שחקן, אבל כשאני רואה מה נועם דוברת עושה בגיל 17 אני פשוט חושב שיש לו פוטנציאל יותר גבוה. אני אגיד קודם כל שאני לא חושב שים מדר הוא פוטנציאל NBA, אין לו את הסייז, את האתלטיות, את הקליעה ואת ההגנה שצריך בשביל הNBA, הנשק ההתקפי הכי טוב שלו זה קליעה מדהימה מחצי מרחק הבעיה היא שזה סקיל שכבר לא צריך וזריקה שכמעט נכחדה מהמשחק, בטח לגארדים...
    לדעתי הגג והמיצוי של ים יכול להיות שחקן סביר ביורוליג.
    בנוגע לנועם מדובר בכישרון פסיכי, לדעתי הוא שומר יותר טוב, קולע יותר טוב, מנהל משחק מצוין, ביטחון מטורף לילד בגילו (המון קרדיט לגודס שמעונה שעברה מאמין בו), הוא בעל אינטליגנציית משחק מאוד גבוהה, במקרה שלו אם הוא לא יגיע ליורוליג, זאת תהיה אכזבה.
    בכללי יש לנו דור עם כמה רכזים לא רעים שבעתיד יכוליםביכולים להיות אחלהואחלה למסירת מדרג אותם ככה מבין אלה שמשחקים בליגת העל.
    1. נועם דוברת (בן 17)
    2. תמיר בלאט (תזכורת שהוא רק בן 23, וכבר היום אחלה בנבחרת)
    3. ים מדר (בן 19)
    4. דני אבדיה (בן 19, גם יכול לראות אותו מרכז מדי פעם, יכול לשחק בכל עמדות הקו האחורי לדעתי)
    5. רועי הובר (בן 23)
    6. עמית אהרוני (בן 18, הראה יכולות לא רעות לרכז בגילאי הצעירים)
    ואני מאמין שיש כמה שפספסתי בגילאי קדטים

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

מזל שיש את אשדוד, אנחנו קבוצה שבהחלט יכולה לרדת ליגה בסיטואציה שאין בה קבוצה אחת ממש זבל.

4. כינוי כי הכח זהו כח

איזה משחק של ירושלים. איזה קבוצה מדהימה נבנתה שם השנה
    אוהב בדרך כלל לרדת על קטש אבל בינתיים בכל פרמטר הוא מנצח היום פשוט כל הכבוד לו ובכללי העונה אני חושב שהוא נותן את עונת האימון הכי איכותית שלו (לפחות הכדורסל הכי יפה שאני זוכר מקבוצה שלו)

5. כינוי כי הכח זהו כח

האחוזים של ירושלים מהשלוש הזויים.
    4/23 בינתיים הכי נמוך שאני זוכר מהם ויש להם קבוצת קליעה מצויינת

6. Roma מנהלים

אם ג'יקובן בראון בסגל אנחנו מנצחים את זה.
    במכבי ווילביקין לוקח את הכדורים ויוצר ואצלנו עם דגש על כרגע אין שחקן שיכול לעשות את זה. אולי פארגו שייכנס לכושר.

האחוזים לשלוש זה לא מפתיע, פארגו לא קולע כמו ג'יקובן וגם טרי לא יכול לספק את הריווח שמספק תומאס.
    תמיר בלאט באופן קבוע לא קולע מול מכבי, מעצבן אותי שהוא פשוט מפחד לחדור לסל, בן אדם כבר עברת את השומר שלך לך בכל הכוח לסל.

מחצית ראשונה מצוינת שלנו, בשנייה כבר התחלנו לאבד את זה במיוחד בהגנה.

עדיין אני אופטימי להמשך, מכבי יותר טובים לאחר עזיבת תומאס ובראון אבל אנחנו צריכים ויכולים לתת להם פייט.

7. כינוי כי הכח זהו כח

אמאל'ה איזה ניחוס דפקתי, כל הכבוד לי אני מגלה כשרונות חדשים

8. Roma מנהלים

עזוב אותך לפחות יש פוסטר חדש,

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק חלקים גדולים מהחצי הראשון. מבחינתי אם שחקני מכבי יפסיקו לתת כבוד ליריבה בקליסיקו הישראלית אז אולי אפשר להנות טיפה יותר. עם כל הכבוד, אבל קבוצה שמפסידה העונה בבית רק פעם אחד ביורוליג לא צריכה לשחק ככה בחצי הראשון. ברצינות, הפועל ירושלים אחלה קבוצה, אבל אם שחקני מכבי מוכנים לתת ארבעים דקות כמו שהם עושים בערב נתון באירופה אז לירושלים יש בעיה. ראיתי את זלמנסון ונמרוד לוי חוגגים. ברצינות, זה מבחינתי לגמרי מוגזם.

שוב, ראיתי רק את רב החצי הראשון, אבל הכל פתוח. הניצחון חשוב למוראל, לא יותר. בקרוב נפגש בירושלים...

אגב, מישהו מוכן להחליף את המזונות בהיכל...לא ייאמן כמה פציעות יש לנו העונה. זה כבר לא מצחיק.

10. yakov_y YNWA

עוד פעם אבדיה קיבל פוסטר ? איזה שחקן הגנה מביך.
    הבעיה עם גארדים שאין לו זריזרות ויכלת, מול גבוהים הוא פשוט מביך, מפחד ולא קופצץ, גם אין ל ו פיזיות.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שאתה צודק. אין לו מה לחפש בנ.ב.א, שחקן עלוב, חוטב עצים. הייפ. עופר פליישר היה יותר מוכשר ממנו...

תן לילד לגדול בשקט ויהיה בסדר.

12. yakov_y YNWA

החמאתי לו כאן הרבה, הרבה.
    יש לו בעיה קשה בהגנה ואי אפשר להתעלם ממנה, תראה איך ים מדר או יותם חנוכי שומרים ואיך הוא.

שלא תבין, אבדיה חוסם גדול וזה לא מובן מאליו אבל יש לו בעיה ״אתלטית״ (זריזות ופיזיות) קשה.
    תאמין לי שאם אבדיה יגיע לקבוצה שלי אני אשמח, בעיקר מהשידורים בלילות :)

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    בתחילת העונה הוא היה למעשה נער פוסטר. תראה איך הוא מתפתח. אני לא מצפה ממנו להיות כוכב בארה"ב, אבל תן לאנשים לעבוד איתו. כגודל הציפייה כגודל האכזבה. אני פשוט נהנה ממנו ונראה מה יהיה איתו בעתיד.

14. EuropeGuy Member

אין דבר יותר גרוע מלקחת קטע של כמה שניות, להוציא אותו מהקונטקסט הנכון, לראות 'פוסטר', ולטעון ששחקן מסויים הוא שחקן הגנה גרוע בגלל זה.
    דני הוא אחד משחקני ההגנה הטובים במכבי. לפעמים הוא עושה עבודה של שני שחקנים ונאלץ לחפות על חורים וזה יוצר רושם מטעה ש"הוא איחר בשמירה". הדאנק של פרי זה לא 'פוסטר' כי דני בכלל לא ניסה להגן. פוסטר זה כששחקן מנסה לעשות משהו. דני אפילו לא קפץ איתו. אגב תציין את הדקות האחרונות שבהן עשה עבודת הגנה מעולה על ג'ון הולנד ופארגו.

15. Melikson24 Member

מניח שרשמת את זה בריצת 23-3.
    יש לכם שחקנים טובים אבל כקבוצה זה עדיין לא שם. היווני עשה כמה התאמות יפות במחצית השנייה, כמו בין היתר ללחוץ את כהן סבן עם מדר.
    בסך הכל היה משחק מצוין עם קצב טוב מאוד, נהניתי.

מהצד שלנו אני מרוצה מהעבודה שנעשתה בפגרת קורונה, יש אחלה קבוצה שאמורה להיות בטופ 8, וגם אם לא אז לא נורא.
    נקווה ששמחון ימשיך לעוד עונה ושאיכשהו יצליחו להחזיר את באטלר או סווינג ששוחרר מחיפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.