הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

שאלה:
    אמארה ישראלי כמו ג'ייק כהן עם ת"ז כחולה או מתאזרח ?

2. כינוי כי הכח זהו כח

הפועל חולון תחסר היום 4 שחקני רוטציה משמעותיים מהסגל הגם ככה קצר וחלש שלה היום מול ראשון לציון.
    שמישהו יציל אותם.
    הקבוצה תחסר את דזי וושינגטון ששוחרר לפי בקשתו ולפי היכולת שלו לא בטוח בכלל שהוא הגיע לחולון, אוריאל טרוצקי בבידוד, ופניני ואוחיון יחסרו.
    מי כן יהיה אז מהרוטציה הרגילה של חולון ישחקו ג'ימי הול, ג'רמיין לאב, שאבון קולמן, הראל דדון, רועי הובר ושלומי הרוש.
    אולי ז'אנו, פלטין ואפילו דניאל ששון יקבלו דקות בגלל החוסרים המשמעותיים, נקווה שראשון תתן לחולון להרגיש טיפה תחרותית ותסיים את המשחק רק ב-20 הפרש

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברייאנט, אייסי שוב נעדרים. בנוסף לדורסי שבבידוד. לא יאמן שכל פעם מגיעים לסוף עונה עם הרכבי טלאים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

נראה לי זה כבר פעם עשירית שמכבי וירושלים נפגשות

5. Roma מנהלים

תמיר בלאט מול מכבי זה לא זה. הגנתית דורסים אותו והוא שובר אותנו ובהתקפה הוא פשוט מפחד לחדור וגם הקליעה לשלוש נוראית.

הפסד שלא משנה הרבה, חבל שהדרך שלנו לגמר הפיינל פור(אם וכאשר) תעבור דרך ראשון לציון הקבוצה היחידה שווה משהו חוץ ממכבי.

6. DRORIKO Member

ירושלים כבר מצמקת ל-11 עם סיכוי קטן לחזור. אתה מוכן להסביר לי למה משאירים שחקן של מכבי לבד על קשת השלוש?

7. yakov_y YNWA

בלאט גדול, איזה קלעים ישראלים יש לנו יאללה, בלאט, גוט, אריאל קלעים אמינים וזה רק הולך ומשתפר.

הייתי מוותר על דיבר׳ וצמד הכהנים במכבי תל אביב, תביאו ישראלים, תביאו שחקני בית רבאק.
    זלמנסון, מקל, נמרוד לוי, מצידי שפניני יחזור.
    בעיה מספר 1 שלהם.

8. yakov_y YNWA

אווירת ג׳יי ליג, כל הליגה לא שומרת וסגנון המשחק שכונה.
    לא שבמשחקים רגילים יש הגנות אבל כאן בגלל הקורונה זה מובן.

9. DRORIKO Member

התמונה הכי מטופשת שאני אקח מהמשחק זה אנשי צוות של מכבי וירושלים לוחצים ידיים בסוף המשחק כשהם חובשים מסיכות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/20
    כינוי ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. כינוי כי הכח זהו כח

אני כתבתי איך צריך להיראות הסגל שלהם עונה הבאה.

כל פעם שאני רואה את קלויארו משחק, פשוט לא מבין איך מכבי יכולה לוותר על שחקן כזה שעולה מהספסל הוא פשוט נכס אני מת עליו

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צוחק, לא? לוותר על דיבר וצמד הכהנים בשביל זלמנסון, נמרוד לוי, מקל ושחקן גמור כמו פניני? מה, מכבי צריכה לרדת ליגה? תוסיף לרשימה את שגב ובכלל יהיה שמח....

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/20
    Roma אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק.

התכוננתי להפסד וקיבלתי ניצחון קל. לך תבין את זה. ללא דורסי, בראיינט ואייסי אפילו רציתי להמר על ניצחון ירושלמי בהפרש 15-20 נקודות. מישהו שראה את המשחק כבר יכול להסביר מה קרה, אבל פשוט כואב לי שאבדיה כבר נפרד מאיתנו. כל כך חבל.

לגבי התוצאה. ירושלים בבית או בחוץ ללא קהל לא משנה הרבה. השתיים אמורות להפגש בגמר ואז הכל פתוח. מבחינתי טוב שלא ניצחנו בהפרש מעל לעשרים נקודות. זה היה עלול לגרום לשאננות אצל השחקנים. ירושלים עם אקסטרה מוטיבציה בגמר זה לא דבר שאני רוצה לראות. עכשיו יש ליאניס עוד סיבה לכעוס...

אמרתי את זה כבר לפני מספר שבועות ואגיד זאת שוב. אין בי הרבה שמחה שהליגה חזרה. מכבי מול חולון בחצי הגמר...כאילו שזה יגרום לכולנו להיות שמחים. וואו, זה יעשה טוב לענף...

13. Roma מנהלים

בלאט וגדול זה לא הולך ביחד, מספיק לשקר. הוא לא יכול לשחק ברמות הגבוהות.
    מכבי חגגו עליו, כל ההתקפות הראשונות שלהם היו ניצול מיץ' מאצ' עליו. אם מגיעה עזרה יש שלשה פנויה ואם לא אז חופרים אותו לקליעה קלה.
    כל המשחקים הגדולים, בליגה זה בעיקר מכבי תל אביב ובאירופה, הוא לא מופיע.
    הוא כן קלעי שלוש מצוין, ומנהל משחק טוב אבל מוגבל מאוד כתוצאה מהיכולת המוגבלת שלו לאיים על הסל.
    כמובן שלא הזכרתי הגנתית שהוא רוח רפאים.
    עכשיו אין בעיה להיות מכונה התקפית חור בהגנה ולהצליח בגדול, רק שחסר לו הרבה בשביל להיות שחקן התקפי מושלם שאני אוותר לו על ההגנה.

עד שהוא לא מפתח לחדירה לצבע וקליעה אין לו מה לחפש ברמות הגבוהות.

---

אין מה לעשות טרי ופארגו הם שחקנים חמודים מאוד, זה לא ג'יקובן בראון ותומאס.

14. yakov_y YNWA

@Roma
    לא הייתי סוגר את הסיפור עם פארגו וטרי, הייתי מחכה קצת כי הם רק הגיעו, שיחקו מעט משחקים וגם לא שיחקו 35 דקות כל משחק.
    יש עניין של קורונה, כושר גופני, חיבור לקבוצה, מכבי ת"א קבוצה מעולה וגם עם בראון ותומאס ירושלים לא פייבורטית, הייתי מחכה לסיום העונה.
    אני לגמרי מאמין שפארגו בן ה-34 יכול להיות 75% מהיכולת בשיאו גם היום.

אפשר לדבר על תמיר בלאט הרבה (מוסר טוב, לוחץ טוב, שומר גרוע), דבר אחד יש לו ובענק, קליעה מעולה באחוזים מעולים והוא יציב בקליעה, סופר מרשים.
    מקווה שבשבילו ובשביל ירושלים כ"א מהסיבות שלו שהוא יעבור ליורוליג ולא יישאר שם.

@de Middenweg
    בוא נדבר רגע על בניית הסגל לעונה הבאה, נתחיל מישראלים ומתאזרחים.
    לא הייתי שמח לקבל ישראלים צברים בקבוצה שלך ? לי זה היה מאוד מפריע.
    מכבי ת"א מועדון שמייצר הכי הרבה כדורסלנים לכדורסל הישראלי, לא היית רוצה יותר שחקני בית ?
    איזה הבדל יש בין מתזראח לישראלי ממוצע לשחקן בית במכבי ת"א ?

צמד הכהנים עם היתרונות והחיסרונות שלהם, מה הייתה ההשפעה שלהם ביורוליג ? דיבר' כזה שחקן טוב ? בורדיון ?
    לראות את דורי סהר שהוא שחקן בית לא הכי מוכשר זה כיף.

מתזארחים לעונה הבאה:
    דורסי (כנראה ייקבל אזרחות אם יישאר), אמארה (לא יודע אם ישראלי ואם יפרוש).

ישראלים שחקני בית:
    זוסמן וכספי.

אתה רוצה להביא מתזראח/ישראלי כמו טיי ג'יי ליף ? בכיף, לא בורדיון או ג'ייק כהן שלא שומר.

גל מקל שחקן בית ומהישראלים הכי טובים שיש, נמרוד לוי ועידן זלמנסון שחקני ליגה טובים ומהישראלים הבכירים, יש לך עוד כמה שחקני בית טובים בליגה, למה לא להביא 7 ישראלים/מתזארחים שכוללים שחקני בית בפנים ?

הסגל של מכבי ת"א כיום קצת מבוגר ולא עם סייז, הייתי מצפה להתחיל לבצע קצת החתמות, בעיקר בתחום הישראלי, אפשר לשחק תוך כדי ולהביא שחקנים בלי קשר לאם יש אליפות או אין.

כינוי אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    מכבי קבוצה תחרותית עם שאיפות. אפשר גם לעלות בליגה עם קבוצה על טהרת כחול לבן. באירופה אני לא רוצה להתבזות ולכן צריכים מתאזרחים. פנרבחצה לקחה לפני שנה את התואר עם כמה טורקים בסגל? היה לדעתי איזה אחד שבקושי שיחק כמה דקות...ראית את צסק"א משחקת עם כמה רוסים? בשביל קבוצה עם שחקנים מקומיים אתה אוהד את הנבחרת. שם בהחלט אין מקום למתאזרחים (כן לשחקנים יהודיים שלא נולדו בארץ)

בעולם מושלם הייתי רוצה לראות קבוצות עם שלישיית זרים כמו בעבר, אבל מאז שנכנס חוק בוסמן לתוקפו קבוצות הספורט רשאיות להחתים סגל של רק זרים. זו המציאות אם אנחנו רוצים או לא.

דבר אחרון, מקל נכשל במכבי. נמרוד לוי לא תרם דבר (כנ"ל בירושלים). זלמנסון הוא חוטב עצים א-לה שגב. נורא נחמד שמכבי מייצרת הרבה שחקנים, אבל האיכות לדעתי יותר חשוב מהכמות. אז כן, אם רוצים להגיע להשגים באירופה מעדיפים עכשיו לחזר אחרי טי ג'יי ליף. עם אימא ישראלית אני מניח שהוא מספיק צבר בשבילך לא? גם לאבדיה יש אמא כזאת ושחקן עם שם משפחה כהן הוא בעיניי לא ממש מתאזרח...נחמד לציין שאני נולדתי בהולנד לאימא הולנדית ואבא אוסטרי. שניהם יהודים כשרים. גרתי בארץ בין השנים 1986-2001. זה לא בדיוק אקטואלי אבל עם הרקע שלי אני נחשב בעינייך גם למתאזרח?

כינוי ו-yakov_y אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.