הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

ראיתי שיש לגלבוע איזה אחד במימדים של סטויאן וראנקוביץ'.
    שיחק ביום שישי נגד חיפה ברוממה

מישהו מכיר? ישראלי כמובן.

2. yakov_y YNWA

גלעד לוי.
    אין לו עדיין אישור לשחק בליגה וכנראה שגם לא יהיה ממה שקראתי.

3. WHITERM Member

האוצר למנהלת: "לא נפצה את מכבי ת"א על היורוליג" - ספורט 5 - ספורט 5 - ספורט 5

כל כך נכון.

לא הבנתי למה בכלל מכבי מבקשת פיצוי מהאוצר על סגירת היורוליג.
    שילכו לבקש פיצוי מהיורוליג,לא מכספי משלם המיסים.אם לא,הבעלים מוזמנים לשפוך עוד כסף.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאם נעלה לפלייאוף ההגרלה היא במקרה הטוב ירושלים ובמקרה הרע מכבי תל אביב, היינו יכולים להקשות על כל קבוצה אחרת כולל על חולון שבמקום השלישי.
    ועדין, חשוב מאוד שנעשה פלייאוף שנה שנייה ברציפות, לייצר מסורת מסוימת, דרך מסוימת, גם אם היא תגמר שוב בסוויפ.
    קרדיט גדול לצוות המקצועי על הזרים שהגיעו ובכלל על היכולת מאז הקורונה. לפני הקורונה זאת הייתה קבוצה ועונה קשה לצפייה, היה לנו מזל גדול שהיה בליגה את אשדוד. מאז הקורונה קיבלנו קבוצה חדשה לגמרי.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

אפשר לדעת מה קורה בנוגע לקהל? מספרים והאם יש תמיכה מהאחות מהכדורגל?
    באר שבע תמיד מרגישה כמו פוטנציאל אדיר בקבוצות ספורט בגלל המיקום הפיזי.

בכדורסל יש 4 קבוצות עם קהל רחב וקבוע - מכבי, ירושלים, הפועל תל אביב וחולון. האם באר שבע בדרך להצטרף? או תמשיך להיות בדרג ביניים כמו נהריה וחיפה.

אולם הקונכייה די חדש לא? לא יצא לי להיות אבל יש אם מתקן ראוי וקהל אוהדים חזק מהכדורגל אין סיבה לא למנף את זה קדימה בשביל להצטרף לחבורה המובילה בליגת הכדורסל.

מנהלת ליגת העל בכדורסל | עונת 2019-20 | נתוני צופים לפי קבוצה לעונת 2019-20

6. EuropeGuy Member

הזכרת את הצעד הבא שים מדר צריך לעשות, מה דעתך על מעבר שלו לירושלים בקיץ? אתה רואה אתכם לוקחים אותו, וחשוב מזה, נותנים לו
    את הדקות שהוא צריך כדי להמשיך להתפתח? אם הוא שואף להגיע לאן בי איי הוא חייב לשחק ולהרשים במסגרת אירופית בשנה הבאה. חלון האן בי איי (דרך הדראפט) הולך ונסגר. שנה הבאה תהיה קריטית עבורו.

7. Melikson24 Member

בקבוע יש את ה-800-1000 אוהדים בערך. עונה שעברה היה יותר בכמה מאות כי הייתה קבוצה יותר טובה וריגוש של עונה ראשונה בליגה הראשונה.
    הכי הרבה שראיתי היה נגד מכבי ת"א בקונכייה עונה שעברה, כשהאולם היה כמעט מלא. גם נגד הפועל ירושלים (כשפלדין ניצח את המשחק עם שלשה בשניה האחרונה) הייתה אווירה מעולה.
    ארגון האוהדים מהכדורגל לא מגיע לכדורסל. אבל ארגון "הג'וניורס" שלהם כן. הגוש הוא של בערך 15-20 ילדים/נערים שנותנים צבע.
    הקונכייה אחלה אולם. לא מוצא על מה להתלונן, אולי על מחירי המזנון אבל זאת בעיה שיש גם בכדורגל.

אנחנו כרגע לא במקום של 4 הגדולות. אולי בעתיד. צריך לבנות מסורת ולהתרכז בלהישאר בליגה ב5 שנים הבאות. אחרי זה לדבר על להתקדם כמועדון. הענף זר לגמרי לעיר וכפיר ארזי לא מישהו שיוכל לקחת את המועדון לרמה שאתה מדבר עליה.

Sir Alex Ferguson ו-Roma אוהבים את זה.
  8. Roma מנהלים

לא חושב שמעבר לקבוצה ישראלית אחרת על הפרק אבל מעבר לירושלים על חשבון בלאט כולל הדקות והקרדיט מהמאמן יכול להיות מושלם עבורו.
    עוד רחוק לדבר על מפעלים אירופאיים בעידן הקורונה אבל הפועל תל אביב משתתפת במוקדמות ליגת האלופות אז יכול להיות שהוא במלא יישחק במפעל גם אם לא בירושלים.

חלום ה-NBA ללא בחירת דראפט גבוהה הוא מסובך וקשה, הרבה מעדיפים לככב באירופה ולא לסלול את דרכם ל-NBA דרך ליגת הפיתוח, מחנות קיץ והשלמת רוסטרים ללא דקות משחק.
    אני אוהב את הגישה של שחקנים שרוצים לשחק ולא לדרוך ב-NBA בשביל להגיד הייתי.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו המון לאיפה להתקדם, ועדין למעט מכבי, ירושלים, חולון והפועל תל אביב, לא רואה קבוצה שמביאה יותר קהל מאיתנו (הפער מקבוצות כמו אילת, אשדוד ונס ציונה לדעתי די גדול לטובתנו), בטח לא בצורה משמעותית, וזאת למרות שאנחנו רק שנתיים בליגת העל ובלי עבר של כדורסל ברמות הגבוהות בעיר באר שבע.
    מקווה שעם הזמן ובתקווה שהנוכחות בליגת העל תהפוך לקבועה יותר אנשים יחשפו לקבוצה והכמות תגדל.
    שמח גם שיש גרעין אוהדים שמגיע לכל משחק עם תופים ומעודד (סרטון מהניצחון הביתי בתקופת הקורונה) -

10. Roma מנהלים

לפי הנתונים וגם מה שאני חוויתי במגרש זה עדיין לא נהריה, ראשון לציון וחיפה למרות שאתם קרובים לאחרונות. חשוב להדגיש שנס ציונה, נהריה וראשון לציון עם תפוסה של 80% קהל ועקב אולמות קטנים לא מצליחים לעלות עוד שלב. רוב הכרטיסים שנותרים זה לא כרטיסים שהאדם הממוצע יקנה אם לא מדובר בירושלים\מכבי.

שוב יש את הסיבות, אני חושב שעם בעלים שאפתן במונחי כדורסל(לא השקעה מטורפת כמו באחות מהכדורגל) אפשר בקלות להפוך לקבוצת צמרת בליגה. סטייל מכבי חיפה בתקופה היפה של רוזן.

11. Roma מנהלים

כל קבוצות הפלייאוף התחתון חייבת להילחם בכל מחיר על המקום החמישי, חולון בעידן הקורונה הקבוצה הכי חלשה בליגה כולל אשדוד. השגת המקום החמישי שווה מקום בפיינל פור.

12. yakov_y YNWA

זה היה ברור, אני ו- @כינוי דיברנו על החולשה של חולון בסגל, לפי טוקבקים גם האוהדים שלהם לא מופתעים.
    מקום חמישי יהיה או גלבוע או חיפה.

13. כינוי כי הכח זהו כח

עד היום חשבתי ששמעתי הרבה צמדי שידור מזוויעים אבל רן מלובני וגור שלף באים ומגדירים גרוע מחדש, אלוהים ישמור זה פשוט בלתי נסבל.
    לא עוברות עשר שניות שאני מקשיב להם ואני פשוט מתחרט על זה שפתחתי את השידור

yakov_y ו-Roma אוהבים את זה.
  14. Roma מנהלים

זה היה צפוי אבל עדיין לפעמים גם זרים מהלאומית מפתיעים וניסוי כלים בעמדת המאמן יכול להצליח. קרס להם ובגדול.
    אני עוד חשבתי שאלכסנדר נשאר, בכל זאת היה בארץ בגל הראשון, ואיתו יש סגל ישראלי על גבול הטוב. גם העזיבה של קליין הפתיע אותי, חשבתי הוא מרגיש ישראלי :)

ועדיין יש הבדל בין חולשה לבין הקבוצה הכי אשפה בליגה, יכול להיות שלפגוש את מכבי, ירושלים וראשון במפגשים כפולים מחמירים אתם ובפלייאוף התחתון התוצאות היו אחרות.

15. כינוי כי הכח זהו כח

הפועל ראשון לציון, dany אבדיה, לא מבדיל בין האריסון להמילטון, אלכס קלויארו.
    פתאום אני מתגעגע לצרחה רנדומלית בעשרים הפרש 'ווינר שוט' שאני בדרך כלל שונא...

איך האוזמן לא הפרשן המוביל בערוץ, הציוות שלו עם ניר קפלן באמת מהנה

מצב נושא:
הנושא נעול.