פרויקט סיכום העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏30/5/07.

1. Jose Mourinho Member

מאקסוול? גרוסו? פסקוואל?
    ד"א חברים אני לא מבין מה גורם לכם לרשום את זאנטי, שהצטיין העונה כקשר, בעמדת המגן.
    אי אפשר לא להחזיק מזלאטן. זה כמו להגיד שאני לא מחזיק מרונאלדיניו או כריסטיאנו רונאלדו. זה שאתה שונא אותו זה כבר בעיה אחרת...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/07
  2. saviola Member

מאקסוול??? תעשה לי טובה, השחקן הזה לא ראוי בכלל להיות בין המועמדים. לא ראיתי ממנו כלום העונה. גרוסו היה סביר, פאסקוול היה טוב אבל קצת קשה לבחור אותו אחרי שרק בעונה שעברה היה התגלית.

גם נכון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה11 שלי :
    פריי
    קיבו מקסה מטראצי אודו
    דה רוסי
    מנסיני זאנטי
    קאקא
    טוטי ואיברהימו ביץ'

4. Jose Mourinho Member

ראית אותו בכלל משחק העונה? כי בסה"כ הכללי הוא היה יותר טוב מגרוסו, וגרוסו היה מצויין.

5. saviola Member

ראיתי אותו כמעט בכל דקה שהוא שיחק. וכמובן שכל ההערכות שלך לגבי שחקני אינטר מופרזות, הוא לא היה יותר מבינוני ולא יותר מגרוסו.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל, אתה מגזים מאוד. אם גרוסו היה "מצויין" ומאקסוול אפילו עוד יותר טוב - אז מה היה מאקסוול? מדהים? מושלם? עונה הכי טובה של מגן שמאלי מאז ימי פאולו מאלדיני בתפקיד?
    גרוסו היה סביר, מאקסוול היה טוב. יאנקולובסקי גם היה טוב ולא יותר מזה.

7. Jose Mourinho Member

מאקסוול לא היה מדהים וגם לא מושלם, אבל הוא היה מצויין, יותר טוב מגרוסו(לא בהרבה, יש לציין) שגם כן היה טוב מאוד ועובדה שמנצ'יני נתן לו את המקום בהרכב ברוב החצי השני של העונה. קל ונפוץ להשתמש בבחירה שלי בניסים כהן בעונה שעברה כטענה בויכוחים, אבל אני מדבר איתכם על כדורגל.
    יאנקולובסקי? אתם זוכרים איך הוא שיחק בחצי הראשון של העונה? מה גם שבחצי השני אנצ'לוטי תיפקד את פבאלי(שלטעמי הוא טוב יותר מיאנקולובסקי) באגף השמאלי ושמר את הצ'כי לליגת האלופות. על כמה הופעות בודדות טובות לא שולחים שחקן לנבחרת העונה.

8. FelaKaT Member

מה אתם מתפלאים?
    בסה"כ מדובר באוהד שבסטנדרטים שלו וומה נחשב למגן טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Jose Mourinho Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    שוב אתה רוצה לחזור לזה? וומה נתן בעונה שעברה רצף של 4 משחקים טובים שאחריהם חשבתי שיהיה סוף סוף גיבוי סביר לפבאלי בצד שמאל, אבל לאחר מכן הוא חזר לסורו ויחד עם זה גם חזרו הטענות שלי נגדו. בחיי שאתם מעייפים.

10. FelaKaT Member

אתה אמרת שהוא גיבוי מצויין ואחרי המשחק נגד פארמה(או סאפמדוריה, לא ממש זוכר) פתאום הסכמת איתי.
    אני גם זוכר מצויין שאמרת שמאיקון ומאקסוול הם בסה"כ מגנים בינוניים ומאחר והם ברזילאים אלו לא השחקנים שאינטר צריכה ועוד אין ספור דברים שאילולא הפורום האיטלקי היה נפרץ היה ניתן ללגלג עליהם היום.

11. Jose Mourinho Member

תשמע, אני יודע להודות בטעויות שלי אם יש כאלה. לא אמרתי שוומה יהיה גיבוי מצויין, אמרתי גיבוי ראוי או משהו בסגנון. אבל מיד לאחר מכן הבנתי וראיתי שוומה "חזר לעצמו" וגם ציינתי את זה.
    לגבי הברזילאים, אני חשבתי שמאקסוול לא יצליח לחזור לעצמו לאחר הפציעה הארוכה שעבר, ושמאיקון יציג באינטר את אותה יכולת בינונית מהמשחקים שראיתי אותו במונאקו ובקופה אמריקה 2004. אכלתי את הכובע לשמחתי, והודיתי בטעות שלי. אתה צדקת בגדול במה שאמרת עליהם שהם הגיעו, שניהם היו פנטסטסיים העונה.

12. Deki Member

:aaarofl:
    הפלת אותי מהכיסא.
    תחילת עונה פסלת את מאייקון, אמרת שהוא לא יודע לעשות הגנה וגם אין לו הרבה התקפה. עכשיו אתה אוכל את הכובע ורואה איזה שחקן מצויין הוא.
    על מנצ'יני אמרת שהוא יקח אליפות. מאינטר לא ציפית לאליפות. כשנגמרה העונה אתה מרוצה מהתוצאות.
    כל הזמן אמרת שאתה רוצה את טולדו בשער, וג'וליו סזאר היום לא נופל מהרבה שוערים, למרות שהוא לא הכי טוב בעולם, הוא שוער ענק.
    איברהימוביץ'. אגואיסט, שחקן שמתאים לשחק בשכונות, מה לא אמרת עליו. נתן אליפות.
    קורדובה לא צריך לפתוח. העונה הוא הציל כמה שערים בטוחים.
    רצית שפיגו ילך. הנה אולי עכשיו הוא ילך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx כפיים לקדוש ברוך הוא. יש לנו שגיא כהן חדש

13. Jose Mourinho Member

בתחילת העונה מאיקון היה גרוע. בתחילת העונה מנצ'יני היה זוועה. בתחילת העונה איברהימוביץ' היה עוד יותר זוועה ממנצ'יני. בתחילת העונה ז'וליו סזאר היה לא יציב בטירוף. אבל ככל שהעונה התקדמה הבנתי שטעיתי לגבי כל אלה, מודה.
    עם זאת:
    קורדובה עדיין לא צריך לפתוח, הוא מעבר לשיא, ובורדיסו וסמואל טובים ממנו.
    ולא רציתי שפיגו ילך, אמרתי שהוא לא מתאים להיות שחקן הרכב קבוע בגילו, ואת זה אני זוכר בבירור. ועובדה שכאשר הוא לא היה שחקן הרכב קבוע אלא שחקן רוטצייה, הוא נתן תרומה אדירה.
    ויודע מה, אם זה יהיה ככה כל עונה אני מוכן להתחיל לאכול כובעים בזה אחר זה.

ד"א, לאיפה נעלמת כל העונה הזאת?

14. Deki Member

אמרת את הדברים האלו עוד לפני שהעונה נפתחה או אחרי משחק אחד...
    http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?s...pic=15058&st=0#

תראה מה זה... וסתכל על התגובה שלי אחרי... תמיד האמנתי במנצ'יני וידעתי שצריך סבלנות. מי יודע איפה הייתה אינטר היום עם מאמן אחר...

מסתכל מהצד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_rr.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

כבוד ללואי,אשר כותב מאמרים וסיכומים בשפתו השנייה,מברוק!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אישית,העונה הייתה די מאכזבת בסופו של דבר אבל טעם טוב אחרי הכל: אחרי השחיתויות של הקיץ,היינו כולנו פסימים ובלי ציפיות,אך הנבחרת של ליפי הפתיעה את כולנו לטובה והביאה גביע מוזהב הביתה אחרי 24 שנה.אחרי זה הגיעה עונה בינונית מאוד שלא זכורה מזה עשור ויותר באיטליה,הכדורגל נהיה פחות פופולרי,המגרשים מתרוקנים,אוהדים נפצעים,שוטרים נהרגים,והיכולת מעאפנה.כאוהד מילאן,זאת הייתה עונה מוזרה,כמו תמיד קשורה לציפיות.כמו שבתחילת עונת 2002/2003 אף אחד לא ציפה שמילאן בינונית של קרלטו אנצ'לוטי תצליח בכלל בליגת האלופות,היא הפתיעה וזכתה בגביע,גם הפעם,בתחילת עונת 2006/2007 אף אחד לא ציפה שמילאן תהיה בכלל בליגת האלופות אחרי הקיץ הנוראי הזה.בסוף סופר פיפו שימח אותנו,כמו שהוא הבקיע מול סלובאן ליברץ' ב2002,הוא הבקיע גם מול צרוונה זווזדה {הכוכב האדום} בלגראד ב2006,וכמו שהוא הבקיע מול אייאקס ב2003,הוא הבקיע ב2007 מול באיירן מינכן וליברפול. ALTA TENSIONE PIPPO MIO!!!!!

שחקן העונה: שחקן העונה זה שחקן שחייב להראות יכולת ויציבות ביחד,זה היה מרקו מאטרצי שהתפתח נהדר באינטר לפני כמה עונות,נהיה אחד הבלמים הכי טובים בעולם,המשיך להיות כוכב במונדיאל האחרון,ולדעתי הוא השחקן של העונה הזאת.גם כמילאניסטה אני מפרגן.

http://www.gazzetta.it/Speciali/serie_a_2007/risorse_calcio/foto_calciatori/inter/giocatori/materazzi_mar.Xxx

פריצת העונה: זה מה שאני אוהב באיטליה,לראות ילדים צעירים הופכים ציפיות והבטחות למציאות.רולאנדו ביאנקי לפני עונה היה עוד שם מבטיח,עכשיו הוא הוכיח שהוא יכול לשחק ברמות הכי גבוהות,לכבוש 18 שערים ולהציל קבוצה ממצולות זה לא צחוק. עוד שחקנים נהדרים שלא הזכירו כאן הם איגלי ואנוקי של אמפולי ולואיס חימנס שבא רק בינואר ללאציו.

תגלית העונה: ילד אמריקאי ממוצא איטלקי,ג'וזפה רוסי,לא היה ידוע לאיטלקי הממוצע חובב הכדורגל לפני כמה חודשים.בפארמה החליטו להציל עוד כישרון שיכל להיות מבוזבז ממלתעות הכדורגל האנגלי המשגשג וספסלי הפרמייר ליג.עם הרבה אופי,בלחץ עצום,בגיל 21,נתגלתה מנהיגות פוטנציאלית.לקחת ילדון כזה קטן ולתלות עליו תקווה השרדות בליגה ולהצליח זאת תגלית אדירה.רק שלא יברח לנו,דונאדוני תזמין אותו!
    אני חייב גם לציין את פאביו קוואליארלה הנאפוליטאני,חזק,גבוה ואתלטי אבל עם טכניקה אדירה.כל שער - מספרת או בעיטה מחצי מגרש!מרשים!

מאכזב העונה: פה כל אחד בא עם ציפיותיו האישיות משחקן כזה או אחר.כל אחד קוטל פה את אוליביירה שהובא ב15 מיליונים של אירו אם לא יותר,אחרים באים בטענות לג'ילארדינו הלחוץ והעצבני {16 שערים בכל זאת!},אוהדים אינטר אחדים מאוכזבים מאדריאנו ודי שבצדק,אבל לדעתי סיינה צריכה להיות אסירת תודה לאלילת המזל,היא עדיין נשארה בסריה אה איכשהו בלי שער אחד של אנריקו קייזה העונה!

ההעברה הכי משתלמת: ללא ספק,כולם בחרו בזלאטן איברהימוביץ' שהיה מוצלח והתאקלם יפה אצל קאפלו ביובה ואותו דבר אצל אינטר,כבוד.אינטר גם פגעה בבחירות שלה בנוגע לקרספו ווויירה. מבחינת פיורנטינה אדריאן מוטו הייתה פגיעה בול שהצליחה מצויין,אצל מילאן,רונאלדו נתן רגיעה בסריה אה,אודו ופאבאלי נתנו יציבות וסתמו חורים בהגנה.

ההעברה הכי מאכזבת: אוליביירה שהגיע כברירת מחדל לעזיבה של שבצ'נקה,בטיס הרוויחו כמה מזוודות לא רעות של שטרות,כולל יוהאן פוגל הקשר השוויצרי המצויין.ברומא דיברו על צ'יצ'ו טבאנו,אך הוא לא קיבל הרבה הזדמנויות מספאלטי,נקווה בשבילו שיצליח יותר עונה הבאה ויגיע לנאציונאלה.גם אני זוכר שמגרוסו ציפו להמון יכולת וזמן משחק,אך זה לא מה שקרה.קבוצה שבכלל לא פגעה ברכישות היא טורינו שרצתה להגיע לאירופה,אך פישלה בנוגע לסימונה בארונה,צ'זארה בובו,פראנצ'סקו קוקו,ג'וזפה פאנקארו,וכל שאר השחקנים שהביאה.

מאמן העונה: ג'יג'י קאניי מגיע לו מחיאות כפיים על זה שהביאה קבוצה צנועה לגביע אופ"א בפעם הראשונה בתולדותיה.וולטר מאצארי על הלחימה והאמונה,מראה שאפשר לשרוד גם אחרי שמתחילים עם מינוס את העונה.אבל מאמן נוסף שלא הזכירו הוא פאסקוואלה מארינו שמאמין בכדורגל התקפי ועדיין הצליח להציל את קטאניה החביבה בעקבות אירועי הדרבי ההוא.

משחק העונה: המשחק הכי איכותי היה ההפסד היחידי של אינטר העונה.רומא הציגה את הכדורגל הכי יפה שלה מול אינטר שכבר רוצה לסיים את העונה.המשחק הכי מרתק הוא היו שני הדרבים של מילאנו כמובן.חבל שESPN לא הראו לנו את התבוסה של רומא מול לאציו,ועוד משחק שראוי לאיזכור הוא הניצחון המרשים של פאלרמו על פיורנטינה 3-2 בחוץ,עוד שאמאורי היה כשיר והסיצ'יאליאנים היו טובים.

נבחרת העונה שלי:
    פרוצי
    אודו - מטארצי - קיבו - זאורי
    ח.סאנטי -דוני - קוריני -דה רוסי
    -------טוטי-----טוני------------

ציפיות ממילאן: רק הסתיימה העונה,אני מחכה לגליאני ונראה מה הוא יגיד הקיץ.לגבי כל הכדורגל האיטלקי,אני מקווה שנציגותינו לא יפשלו ויראו תדמית טובה לאירופאים במפעלים השונים בימים הקשים האלה.