פריימר ליג + בונדסליגה? + צרפתית - משחקי יום שבת !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏1/5/09.

1. shlomydavid מנהלים

http://img16.imageshack.us/img16/6287/pgf.Xxx

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

2. כחול לנצח! Member

משחק 37: ארמיניה בילפלד - שטוטגארט

לפני שנתיים כולם דיברו על מאבק האליפות בגרמניה בין ורדר ברמן לשאלקה, אבל שטוטגארט עם ריצה מטורפת בחלק האחרון של העונה, השיגה את שתיהן וזכתה באליפות. העונה שטוטגארט מאיימת לחזור על אותו תרגיל. שטוטגארט נמצאת בכושר מדהים כאשר היא ניצחה את כל חמשת המשחקים האחרונים שלה, בהם היא ספגה רק שער אחד וצימקה את הפער מוולפסבורג המוליכה לשלוש נקודות בלבד. היא מתארחת אצל בילפלד, שהיא קבוצת הבית הכי חלשה בליגה עם 2 ניצחונות ביתיים בלבד ב-14 משחקי בית. שטוטגארט חייבת לנצח כדי להמשיך להיות בתוך מאבק האליפות ומול בילפלד היא בהחלט מסוגלת לעשות את זה. ההימור: 2, היחס 1.6

משחק 47: פורטסמות' – ארסנל

היחס הגבוה על ארסנל בהימור הזה, נובע כנראה מהעובדה שארסן ונגר ישמור על חלק מהשחקנים המובילים שלו למשחק הגומלין בליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד. אבל אנדריי ארשבין, שלא יכול לשחק באירופה, יפתח בוודאות במשחק הזה וביום טוב שלו הוא יכול לבד לנצח את פומפי החלשה, שכבר הבטיחה את ההישארות שלה בליגה. למרות שארסנל כבר חושבת על המשחק מול מנצ'סטר, היא תרצה להגיע במוראל גבוה אחרי ניצחון ליגה ואין סיבה שלא תעשה את זה בפראטון פארק. ההימור: 2,

3. George Best Member

אני דווקא חושב שפומפי לא תפסיד עם "חשש" גדול שהיא תנצח.
    סטוק לטעמי תנצח, טוטנהאם גם כן ולמי שמחפש משחק עם יחס משתלם שישלח תיקו בדרבי הלונדוני בין בצ'לסי - פולהאם.

אחלה שיטה לשבת בפרמייר:

פומפי
    תיקו צ'לסי - פולהאם
    סטוק
    תיקו וויגן - בולטון

עשוי להניב 1008 שקל, כאשר יש גם שלישיה שלבדה יכולה להביא מעל 300...
    שווה!

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/09
  4. כחול לנצח! Member

הסיכוי שארסנל תפסיד וצ'לסי לא תנצח בבית את פולהאם הוא מאוד נמוך. מצד שני הן ישמרו שחקנים לאלופות, אבל לגבי ארסנל המחליפים שלה: ארשבין, אדוארדו, ראמזי וולה, לא נופלים מהשחקנים הבינוניים מאוד של פומפי. חוץ מקראוץ וקמפבל, אין לפומפי שחקנים ראויים. אני עם ארסנל וארשבין בכל הכח

5. George Best Member

אדוארדו פצוע ולא ישחק.
    בוודאי שהסגל של ארסנל מוכשר יותר, אבל הראש יהיה בגומלין, אין להם על מה לשחק, פומפי בכושר בינוני ועדיין לטעמי היא תיקח או נקודה או שלוש.
    צ'לסי כבר כמה משחקים שמסיימת בתיקו מול פולהאם (אשתקד 0-0 בגשר), פולהאם קרציה לא קטנה, אני מניח שיהיה שם משהו כמו 0-1 צ'לסי/0-0/1-1.

6. SeRgInHo Member

אני דווקא הייתי ממליץ לנסות ללכת על בורו. היחס סופר מפתה והיא היא חייבת את הנקודות. הרבה יותר הגיוני מהתיקו בגשר או בפראטון פארק.
    סטוק בשער נשמע אחלה הימור, ו-וויגאן - בולטון זה 1.

7. matansahmy55 Member

בכל ארבעת המפגשים האחרונים בין השתיים באצטדיונה הביתי של בורו מנצ'סטר לא ניצחה! {שלוש תיקו וניצחון למידלסברו}. אם היה פעם בפלוס 1 לבורו היה נחמד ללכת, אבל גם עכשיו ללכת על תיקו זה בהחלט תוצאה לא הזויה קבוצה שנאבקת על החיים שלה מול קבוצה שעוד שלושה ימים תערוך את המשחק הכי חשוב שלה העונה ובליגה רק סנסציה תמנע ממנה לקחת את האליפות