פריצה לדשא - נוהל קבוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Pele, ‏14/4/08.

1. Pele Member

גם עם גדר חשמלית יפרצו לדשא.

2. BeitaReaLiverpool Member

צריך לתפוס טרמפ על מישהו? למה?
    אולי נתפוס טרמפ על חיפה? סתם כי בא לי, בלי סיבה רצינית.
    הקטע הזה נופח מעבר לכל פרופורציות. עשו את זה הרבה פעמים בעבר, ופתאום זה נראה כאסון ופשע גדול.
    להוריד עשר נקודות בעונה הבאה? מישהו פה יצא מדעתו, פשוט לא הגיוני.
    למה לא, בואו ניקח לבית"ר את השחקנים ואת הנעליים, ככה הם לא ייקחו אליפות.
    מגוחך.

אם כבר, שייקבעו חוק, שיודיעו חודש לפני - פריצה לדשא - עונש כך וכך.
    למרות שלדעתי זה ממש לא חמור כמו שעושים מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/08
  3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אה? מי בכלל יודע לאיית אמיר רנד בימינו.

זה תמיד נתפס כפשע ואסון. אני לא יודע מה חיפה קיבלה על אמיר רנד (גם אז המשחק פוצץ בדקות האחרונות), אבל הפועל נקנסה על שכונת התקווה ובית"ר עצמה כבר נענשה בשנה שעברה. למה עכשיו זה רציני יותר? בדיוק בגלל שכל שנה יש יותר ויותר איומים והכנות ואזהרות ומה לא נגד זה, וכל מה שיש לבבונים להגיד אחרי מה שקרה זה "למה לפני 8 שנים הפועל קיבלה ככה וככה".

אני מסכים שמחפשים את בית"ר, אני מתנגד מאוד לעונש כבד מבחינה ספורטיבית, אבל את האחראיים על כך שיש סיבה להיטפל לבית"ר צריך מזמן לדחוק כמה שיותר לשוליים. להעלים אותם אי אפשר, אבל לגרום לכך שנשכח מהם בהחלט כן.

4. Don Joan Roman Member

חיפה קיבלה הפסד טכני של 2:0, מבחינתי זה מקובל עונש כזה, אבל בטח שלא הורדת עשר נקודות השנה ועוד עשר בעונה הבאה, רדיוס לחצי שנה בלי קהל ועדו שאר גזרות מחמירות.

5. Alvarez Member

היי-היי מה עשו מזה, כאילו רצחו מישהו. כל שנה עושים את זה.
    אני יומיים לפני המשחק התווכחתי כאן עם איזה טמבל על כך שאנחנו הולכים לחגוג על הדשא (בסוף לא נכנסתי לדשא כי הפריצה הייתה אמורה להיות בסוף המשחק אבל בסוף זה היה לפני).

ולכל אלה שקוראים לנו "בבונים":
    א. לא ברור לי למה המנהלים לא משעים אותם.
    ב. אני רוצה לראות אתכם אומרים "בבונים" פנים מול פנים.

לתרנגול:
    תגיד לי בחורצ'יק, אתה חושב שאתה בתיאטרון? עאלק "לאסור מכירת\פיצוח גרעינים באיצטדיון".

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל שנה גם מקיימים את תחרות סחיבת הנשים בפינלנד.

אגב, מאז אמיר רנד, רק אוהדי בית"ר היו מספיק מטומטמים. אז איזה כל שנה בדיוק?

אתה לא חייב לשייך את עצמך לבבונים. אם אתה עושה את זה מבחירה - תלמד מהקופים הירוקים ותתגאה במה שיש.

7. Don Joan Roman Member

בני סכנין שנה שעברה עלתה ליגה, האוהדים שלה פרצו לדשא עם כל מיני אמצעי לחימה.
    אוהדי קריית שמונה פרצו במשחק העלייה ועמדו על הקווים עד תום המשחק.

להגיד שאלו רק אוהדי בית"ר זה לא נכון.

8. Proud Cockerel Member

כשאתה ככה מתגרה בנו להפגש איתך פנים מול פנים, אתה גם מנפח את החזה החוצה ומכה עם האגרופים על החזה ...?!

9. roeiuzan Member

בכל זאת היה ברור כשמש שאם הרצליה בדקות שנותרו היתה כובשת שער, אותו שחקן שכבש לא היה יוצא משם בחיים, אחרי שקילקל להם את האליפות.
    לדעתי אכן צריך להעניש את בית"ר על המעשה, אבל בהפחתת נקודות לעונה זו ולא לעונה שאחרי, על מנת שלא יפגע בערך הספורטיבי. ושיאשרו כניסת אוהדים למגרש, אבל רק לאחר שהקבוצה כבר לקחה אליפות, ובצורה מסודרת שהמשטרה תפתח את השערים ולא תהיה פריצה שתגרום לאסון, ולא לפני מחזור 30.

10. idos87 Member

איזה שערים המשטרה תפתח בדיוק? הגדרות הוסרו בטדי ואין מה שיעצור את אוהדי בית"ר מלהיכנס לדשא. אולי שרשרת של שוטרים בתחתית היציע תמנע מאוהדי בית"ר להיכנס לדשא. או אולי איומים של גאידמק לעזיבת הקבוצה ולהפוך אותה לקבוצה שהיתה לפני שהוא הגיע אליה. ולמה לא לפני מחזור 30? יש משהו מיוחד במחזור 29 שאסור לפרוץ למגרש? לפי דעתי אסור לקהל להיכנס לדשא גם אם הקבוצה זכתה במחזור ה-15 באליפות. יש חגיגות מאורגנות שעד היום כל קבוצה שזכתה באליפות קיימה חגיגת אליפות. למה לא לחכות לחגיגות?

11. beitar4ever Member

לא יצא לי להגיב בנושא אז אני יגיב עכשיו, המעשה של האוהדים היה פשוט נבזה ותסלחו לי על המילים ביום שהקהל פרץ ועוד לפני סיומו של המשחק אני הצטערתי שיש לנו אוהדים כאלה .
    הקהל של בית"ר יכל לחכות עוד כמה דקות והיינו חוסכים את כל הביקורות האלו מהתקשורת וכל האנשים שמסביב אבל לא ,הקהל של בית"ר(או לפחות חלקו כי המערבי לא השתתף בחגיגות) תמיד מחפש לעשות את הפרובוקציות וחבל כי הפעם ניראה לי שאנחנו הולכים לקבל עונש לא קטן.
    אם תשאלו אותי מה יכול להיות עונש ראוי , 4 נקודות בפועל + משחק ללא קהל+משחק חוזר, זה עונש שילמד את האוהדים לקח ואני בטוח בזה, למרות שלא כולם אשמים ,מה לעשות זה מה שניקרא עונש קולקטיבי.

12. Pele Member

למזלה של הרצליה המשחק לא נמשך.

אני לא רוצה לתאר לעצמי מצב שבו המגרש מוקף אוהדים, הרצליה יוצאת להתקפה ואוהד של בית"ר בא "לעזור" להגנה של הקבוצה שלו.
    אי אפשר להשלים משחק כשהאוהדים מסביב למגרש, אני לא מבין איך חשבו על זה בכלל.

13. shabaaz Member

אני לא מבין ואני גם לא רוצה להבין את האנשים(כמו שרף) שטוענים שהיה צריך לחדש את המשחק.
    מה אנחנו בירדן?במצרים?שמשחק נערך עם 10 צופיםעל הקוים?
    לאיזה מצב חשוך הגענו?
    כמו שאין מקום שמאמן יחצה את הקוים,שחקן ספסל או מביאי כדורים אז למה לכל הרוחות ש-10 אלף צופים יעשו את זה? הזוי פשוט הזוי!

בנוגע לטענה של ארזי\זרג-רי ש'כביכול' נעשו אין ספור פריצות לדשא בשנים האחרונות.
    אין בעיה.
    רק ליתר דיוק:המקרים שנעשו עליהם הוא מדבר הופחתו ב-28 שנים האחרונות והלקח נלמד מאז מקרה אמיר רנד.זאת ועוד:אם ארזי מסתמך על פריצות של קבוצות ערביות ומקרים משנת 942 אין בעיה!
    שירד למחוזות החשוכים האלה וישחק שם.
    בית"ר ירושלים היא הקבוצה מספר עם תקציב מספר אחת בארץ,ואילו לאחר שנה שעברה הזהירו אותם והקלו עימם בעונש מתוך תקווה שהם יקצו משאבים רבים להפחתת האלימות והגברת המודעות בקהל.
    פלאיירים?אינטרנט?שלטים?
    זה כל מה שארזי וקורנפיין מסוגלים לו? ממש יופי.
    כי בכל פעם שקופצים על בית"ר באיזו טוענה ישר ארזי מגייס את חוליית עו"ד שלו ואת קציניהתקשורת שלו לעזרתו וישר:"אכלו לי,שתו לי,הורגים אתנו,מבזים אותנו,לא רוצים אותנו,מקפחים אותנו".
    מה התגובה של ארזי כנגד הדברים של גאידמק שאפילו לו נמאס מהאספסוף הרב של בית"ר?
    ככה ארזי וקורנפיין היו צריכים להילחם בתופעות הנבזות של הקהל-כמו שהם נלחמים בהתאחדות ובביה"מ.
    אבל מה-הם פחדנים.ויותר מכל:הם צבועים!

ולמי שטוען שהכל זה 'תפקידה של המשטרה בלה בלה בלה..'
    המשטרה לא תעצור בחיים 10 צופים גם לא 10 אלף.ויש הבדל מהותי בין הקהל הבית"ר לבין קהל אחר וזאת הסיבה המדויקת שצרים להעניק למשטרה את החוקים שיסייעו לה לאכוף את חוק בצורה הנאותה,בכדי שבפעם הבאה עבריינים כאלה לא יעשו ככל העולה על רוחם.
    יותר מזה:צריך ליצור תקדים בביה"מ של ההתאחדות של חקיקה וענישה כנגד בית"ר והלאה כדי שקבוצות אחרות לא יבצעו מעשים כאלו.
    למה?כי זאת קבוצת אוהדים שלא לומדת ושמה קצוץ על כולם כולל על ההנהלה והבעלים.
    לגיטימי לחלוטין לקנוס אותם ולהעניש אותם בנקודות,איבוד האליפות ורדיוסים.

האם זה יקרה?בשום פנים ואופן

14. FelaKaT Member

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיפה פה שהם מתפזרים אחרי 2 דקות בחזרה ליציעים , וגם הפריצה לדשא היא בדקה ה94 כשאוטוטו צריכה לבוא שריקת הסיום ולא בדקה ה87 במקרה ביתת"ר , דקה 80 במקרה מכבי ת"א בוסרמיל וכו' וכו'