פרשת אנלקה והתאחדות הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י זהובניק, ‏6/12/02.

1. זהובניק Member

למרות שאני חושב ששחקן שמוזמן למשחק נבחרתו צריך לראות בזה כבוד גדול וכמובן להגיע ולתת את כל מה שהוא יכול,בכל זאת יש לי סמפטיה להחלטתו של ניקולאס אנלקה חלוץ מנצסטר סיטי שלא להענות לקריאת ההתאחדות הצרפתית ולהופיע במדי הנבחרת.
    מאמן נבחרת צרפת "לא ספר" את אנלקה וזימן אותו רק אחרי שנפצעו לו 2 חלוצים מההרכב הראשון.אנלקה הודיע שאין בכוונתו להענות לפניית ההתאחדות.
    תגובה זו של אנלקה מראה לפחות שיש לו אומץ שלא כמו כדורגלנים אחרים שמגיעים למשחקי הנבחרת,לא מתאמצים במיוחד,שומרים על הרגליים במשחקי הקבוצה ועושים טובה שהגיעו.(מישהו אמר רביבו....)

2. Rossoneri Member

אנלקה הוא גדול, הוא ענק, הוא שחקן גדול, הוא טראבל מייקר, ואני פשוט חולה על האישיות שלו, הוא יצא גדול מכל הסיפור, הוא לא רוצה לעשות טובה לנבחרת הצרפתית בגלל שהיא כביכול עושה לו טובה ומזמנת אותו לנגן כינור שני רק בגלל הפציעה של סיסה. כל הכבוד אנלקה!

3. ofer16 Member

מעניין מה היו אומרים אם אחד הליגיונרים שלנו היה עושה אותו דבר...
    מיד היו צועקים: פרימדונה! בכיין! וכו'
    אנלקה צריך לכבד את החלטת המאמן וההתאחדות. הוא יצא מזה בזול אחרי שההתאחדות האנגלית דחתה את הבקשה של ההתאחדות הצרפתית להשעות אותו ממספר משחקי ליגה. הוא הושעה לשני משחקים בצרפת (עונש היבוא לתוקף רק אם הוא יחזור לשחק בקבוצה צרפתית).

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שאם הייתי שחקן..
    הייתי עושה הכל בשביל לשחק בנבחרת..
    כנראה הוא לא מספיק פטריוט..[והוא יכול ללמוד מאחד בקבוצה שלו..אייל ברקוביץ קצת על זה..]

5. Julian Joachim Member

הוא לא חייב לאף אחד כלום.

חוצמזה, תזכרו שהמצב בצרפת הוא שונה, כי בערך 40 אחוז מהאנשים הם מהגרים מצפון/מרכז אפריקה או מהאוקיאנוס השקט...

אז ברור שלא יהיה שם עודף פטריוטיות...

6. ofer16 Member

אם אני לא טועה, הוא דווקא חייב להתייצב אחרי זימון לנבחרת... וזאת הסיבה שהשעו אותו.
    אני מבין את זה שהוא מרגיש פגוע, אבל יש לו חובה והוא צריך למלא אותה!